Şimdi Ara

BİMNET EV İNTERNETİ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
10.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

www.bimnet.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 19 Aralık 2021; 20:13:26 >

• Arkasından Ptt kıskanıp PttNet çıkarır :D

• Her Salı ve Cuma günleri de 50 mbps upload 100 mbps download promosyon olacak mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BilgiDemeti kullanıcısına yanıt

• Olabilir fiyat ve paket konusunda ne olacak bakacağız.

• İnşallah olur, rekabet iyidir. Ne kadar çok firma olursa tüketiciye o kadar yarar. Hatta Bim çok büyük bir firma. Güzel müşteri toplarsa ileride kendi altyapısını bile oluşturabilir bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 18 Mart 2021; 17:20:44 >
  • berkayjan kullanıcısına yanıt

İnşallah, düşünsenize BİM Fiber :D Her yere fiber döşüyor.

• Bankaların acil nakite ihtiyacı var herhalde. Bim'e portları 20-30 yıllık kiralayıp parayı cash alacaklar, Bim de yavaş yavaş 10-15 senede ödediğini çıkarıp kalanında kâra geçip bakacak keyfine

• İnternet fiyatları iyice uçtu zaten. Rekabet açısından güzel olur hadi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

İnternet fiyatları iyice uçtu zaten. Rekabet açısından güzel olur hadi bakalım.

kendi altyapısını döşeyip, kendi fiyat aralığını özgürce belirleyemedikten sonra rekabet olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

kendi altyapısını döşeyip, kendi fiyat aralığını özgürce belirleyemedikten sonra rekabet olmaz.

Alıntıları Göster

2 seneden fazla oldu netspeed kullanıyorum. Kullandığım paket telekomda 30 lira fazla nasıl rekabet olmuyor. 30 lira ne demek fatura başına?

• rekabet altyapı kurulduğunda olur TT nin altyapısını kullanırsan ztn kira ücreti var bunun altına veremezsin kar etmende gerkir.

• quote:

2 seneden fazla oldu netspeed kullanıyorum. Kullandığım paket telekomda 30 lira fazla nasıl rekabet olmuyor. 30 lira ne demek fatura başına?

Alıntıları Göster

küçük işletmelere tanınan hak sayesinde oluyor, hemen hemen hepsi telekom altyapısından hizmet alıyor. telekom zam diyor en geç iki ay sonra onlar da zam yapıyor, telekom fiberde kullansanda kullanmasanda modem ücreti 10 lira diyor hemen ardından onlar da modem ücreti, telekom portlara zam yapıyor hop hangi firmada olursan ol eğer telekom altyapısını kullanıyorsa sana da zam. telekom 5 ten fazla upload yok diyor o firmalar tamam diyor.

nerede rekabet? sen yalandan rekabete rekabet diyorsan ona birşey diyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

küçük işletmelere tanınan hak sayesinde oluyor, hemen hemen hepsi telekom altyapısından hizmet alıyor. telekom zam diyor en geç iki ay sonra onlar da zam yapıyor, telekom fiberde kullansanda kullanmasanda modem ücreti 10 lira diyor hemen ardından onlar da modem ücreti, telekom portlara zam yapıyor hop hangi firmada olursan ol eğer telekom altyapısını kullanıyorsa sana da zam. telekom 5 ten fazla upload yok diyor o firmalar tamam diyor.

nerede rekabet? sen yalandan rekabete rekabet diyorsan ona birşey diyemem

Alıntıları Göster

Ben alt yapıyı somali'den çekiyorlar demedim zaten. Kurulacak ki bu firmalar kendilerini geliştirsinler ilerde. Şak diye adam alt yapısını kuracak değil ya. Ben sana diyorum telekomdan 30 liraya ucuz kullanıyorum sen diyorsun rekabet nerde. O zaman piyasada tek telekom kalsın eskisi gibi daha iyi olur.

• quote:

Ben alt yapıyı somali'den çekiyorlar demedim zaten. Kurulacak ki bu firmalar kendilerini geliştirsinler ilerde. Şak diye adam alt yapısını kuracak değil ya. Ben sana diyorum telekomdan 30 liraya ucuz kullanıyorum sen diyorsun rekabet nerde. O zaman piyasada tek telekom kalsın eskisi gibi daha iyi olur.

Alıntıları Göster

zaten kurulmasına izin verilmiyor, milletin burda yakındığı şey o. bu gidişle zaten kurulamayacak. adamlar şirketin içini boşaltıp kaçtı, bankalar da kayıpları kurtarmak için bindiriyor. bu firmaların bu şekilde kurulup bu kurallarla iş yapmaları sadece günü kurtarıyor.

bişeyi geliştirdikleri falan yok. telekom yat diyor yatıyorlar, kalk diyor kalkıyorlar. şak diye altyapısını kuracak değil ya dediğin şirketler 3-5 senedir hizmet veriyor her ay takır takır parasını alıyor. adam bu şartlarda neden şak diye altyapısını kursun.

ortada günü kurtarma var, rekabet falan yok.

• 100 mbps üstü paketler çıkarsa değmeyin keyfimize.

150 TL'ye 400 mbps hızBİMNET EV İNTERNETİ [ANA KONU] 

• yüksek hız yerine fiyat performansa odaklanırlar gibi geliyor bana umarım yanılırım 100 üstü hızlar görebiliriz

• furkkkkan F kullanıcısına yanıt

Dostum 35 yaz 4551'e gönder. Bir ay boyunca 35 mbps internet senin olsun!

• Gerçekse bence 3g/4g kullanarak verirler bu interneti.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.