Şimdi Ara

BİMERE ŞİKAYET EDİLMEK (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
4
Favori
30.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git kanuna teslim ol..sağlam baydın milleti..
  • Reborned kullanıcısına yanıt
    1.30 ay gecti ortalama,bir şey olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tacizciler koğuşunda 3-5 ay yatarsın
    Orada olacaklar biraz korkutucu olabilir
    Başka birşey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayet etmemiş.
  • 3 ay oldu bir şey yok,konu kilit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu yeni gördüm.

Yazmıştım daha önce..

Ben facebooktan bana hakaret , kufur , telefonla tehdit kufur sms ile ölüm tehdidi vs olayını şikayet ettim avukatima dosyayi verdim 2017 de oldu , 2019 da duruşmalar başladı. Sonuç olarak 2020 ye girerken kişi hakkında beraat kararı çıktı. Avukat olayın üstüne gidiyor ama değişen birşey yok.

Her cimere şikayet ediyorum diyeni kaale almayın. Ben Avrupa insan haklari mahkemesine seçim iptali için şikayet edelim hakkimiz yeniyor dolarda yükselsin de akillari başlarına gelsin yazdım. Forum adminleri mesaji sildi. Sonra o arkadaşta halki kin ve nefretten vs sikayet ettiğini söyledi. 7 ay mı ne geçti yalan oldu mevzu. Çünkü en kötü 2 ay önce ifade almaları lazımdı. Benim yukarda örnek verdiğim olayda başıma geldi işte. 2017 de verdik 2018 de ifadesi alindi ardindan uzlaştırmaci geldi uzlaşmadik. Kaldi ki seçim iptalinin ardından açılan konuda hükümete demediklerini bırakmayan üyeler var hepsinde favori seviyesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 17 Ocak 2020; 9:12:47 >

• 12 bin lira ceza ödendi, ağustos 2021'de tebligat geldi ve bu zamana kadar reşit olduğumdan maalesef davaya ilişkin dosyalar sonuçlandı, ayrıca sabıka kaydı da e devlette gözüküyor.

• bitti

• Ya olum bu kadar kendini yemeye değdi mi

• Genelde her şeye kontrolle salındı diye hüküm çıkar çocuklar çok masum kalırlar burada

Eskiden roman maaaaalesinde herkes birbirinin sülalesine saydırır bir şey olmazdı

Akşam yine aynı kişiler düğünde göbek atar herkes komşusunun annesinin elini öperdi

Şimdi ise herkes komşusunun akrabası ile video çekip internette ifşa ediyor

İşte buna gelişmek derim.

Hey gidi günler hey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 3 Şubat 2022; 1:12:49 >
  • HayatDevamEdiyor kullanıcısına yanıt

Siciline işlemiş kötü bir şey değil mi?

• Ryo41 kullanıcısına yanıt

Adam sadece hakaret etmiş, devam eden süreç adama bağlı değil. Yiyip bitirmezdim kendimi

• selam

actigin basligi okudumda,

ne demistinde bu kadar problem cikti, oturdum basligi okudum ama ne dedigini bulamadim.

merak ettim.

gecmis olsun kardes

• Gelen tepkiler nasıl oldu kardeşim yakın cevrenden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeryImportantPerson16 -- 3 Şubat 2022; 22:54:6 >
  • Rezervasyon

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BİMER şu anki adıyla CİMER kişisel davalara bakmaz sadece kamuyu ilgilendiren davalara bakar (Ataturk'e veya İslam'a hakaret gibi) Yorumlari okuduguma gore bi' kizi taciz etmissin. Kişiye özgü yapılan bir suçtur bu ve ancak savcıya elden dilekçe verilerek soruşturma açılabilir. Arkadaşın son editinin doğruluk payı sorgulanabilir düzeyde o yüzden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • northwindx N kullanıcısına yanıt

bir şaka sonucunda oluşan cinsel taciz, asla böyle bir niyetim yoktu. tahriğe yönelik mesajları da maalesef kaybettim, hiçbir kanıt sunulamadı. kişi ile gerçek hayatta da bahsim yoktu, yakınları da asla bu işin peşini bırakmadılar. çok uğraştık ama sonunda ailem de ikna oldu, çok büyük ders aldım.

olay gerçek maalesef, avukatlarda birçok savunma sunuldu.

• VeryImportantPerson16 kullanıcısına yanıt

iki üç kişiye söyledim, çok üzüldüler.

15 kilo aldım, bir beklentim yok artık.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.