Şimdi Ara

Bimeksin PS3 leri NTSC-J

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 48
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 gün 11 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • oguzhan1989 (6 mesaj) SaFaKTR3 (5 mesaj) ghost-riley (4 mesaj) Donatn (4 mesaj) gscanh (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Bimeksin PS3 leri NTSC-J
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4746 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar perşembe günü amcamın oğlu kendine Toshiba av42635 full hd lcd tv sini aldı yanında ps3 de aldı kampanyasıydı zaten. Ps3 şuan elimde ve makine ntsc-j çıktı. Kötü bi durum değil ama biraz garibime gitti açıkçası neden böledir diye garanti belgesindede Teledünya yazıyo ve hiçbir kitapçık tanııtım broşürü falan hiçbişe yok sadece ds3 av kablosu ntsc çevirme aparatı o kadardı.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Dava sebebi bile olur yaptıkları ayıp.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Pal bölgeli bluray de izleyemez çok kötü olmuş ayrıca sony avrasya garantili de değil anlaşılan özel bir firma garantili. Yarın öbür gün epey sıkıntı yapar.

Bir sorun bakalım ama belki kampanya için geçerli olan makinalar bunlardır. Ellerindeki Pal ları bu yüzden vermeyebilirler de.
    |
    |
  • Yarbay
    2758 Mesaj
    bimeks'ten beklemezdim ama teknosadan beklerdim
    |
    |
  • Yarbay
    4717 Mesaj
    Hocam direk geri götür bence. NTSC-J diyorsun, kitapcıl falan yok diyorsun. Geri götür.
    |
    |
  • Yarbay
    5647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eribanez

Pal bölgeli bluray de izleyemez çok kötü olmuş ayrıca sony avrasya garantili de değil anlaşılan özel bir firma garantili. Yarın öbür gün epey sıkıntı yapar.

Bir sorun bakalım ama belki kampanya için geçerli olan makinalar bunlardır. Ellerindeki Pal ları bu yüzden vermeyebilirler de.

Pal bölgeli blu-ray izler.Bütün ps3'ler için geçerlimi bilmiyorum ama j modeller blu-ray'de bölge seçmiyor.Ben 3 bölgenin blu-ray'inide izledim j makinamda.

Ama yaptıkları büyük rezillik orası ayrı konu.Geri götürüp pal versiyonu için diretmeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 30 Mayıs 2010; 15:33:43 >
    |
    |

• Yarbay
    4082 Mesaj
    PS3'ede 500 TL verdi tabii.Bedava değil.
    |
    |
  • Yarbay
    26059 Mesaj
    Hangi akla hizmet Bimeks gibi resmi bir kurum tutupta NTSC-J makina satıyor Türkiye'de. Bence çok saçma Bimeks ile irtibata geçip bir konusun derim
    |
    |
  • Yarbay
    3590 Mesaj
    Aynısı bugün başıma geldi ne yasam bilmiyorum..Şu an update yapıyorum?..
    Bi telefonla görüşeyim bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 30 Mayıs 2010; 16:07:11 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Şansal Çınar

quote:

Orijinalden alıntı: eribanez

Pal bölgeli blu-ray izler.Bütün ps3'ler için geçerlimi bilmiyorum ama j modeller blu-ray'de bölge seçmiyor.Ben 3 bölgenin blu-ray'inide izledim j makinamda.

Ama yaptıkları büyük rezillik orası ayrı konu.Geri götürüp pal versiyonu için diretmeni tavsiye ederim.

Region Free Blu-Ray filmlerde var.

Blu-Ray film almadan önce mutlaka bölgesine bakın.
    |
    |

• Yarbay
    3590 Mesaj
    ADam bizdekiler hep böyle diyor.Bİmexsin bütün PS3 leri NTSC midir arkadaşlar?
    |
    |
  • Yarbay
    6465 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Sallamış. Öyle birşey olamaz.

Sony Eurasia garantili PS3'lerin hepsi PAL'dır, NTSC olamaz.

Bende Bimeks'den aldım PS3'ümü (gerçi çok oldu fat makina ama PAL tabiki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 30 Mayıs 2010; 16:44:53 >
    |
    |
  • Yarbay
    7359 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Hayır Bimeks'te satılan PS3'ler PAL'dir. Bu kampanya sebebi ile böyle NTSC'leri kakalamışlar sanırım.
    Adamın bizdekiler böyle demesi şuna işarettir. Bimeksler, Mediamarktlar gibi ayrıdırlar, birbirlerinin stoklarını
    göremezler... Farklı müdürleri vardır, bir nevi Franchise sistemi gibi...
    |
    |
  • Yarbay
    6465 Mesaj
    PS3'ü size satmadan önce NTSC-J olduğunu belirtmedilerse ürünü iade etme hakkınız var
    |
    |
  • Yarbay
    3590 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

PS3'ü size satmadan önce NTSC-J olduğunu belirtmedilerse ürünü iade etme hakkınız var

ARkadaşlar bana ürünü sayan adam ntcs nedir pal nedir onu bile bilmiyor...
    |
    |
  • Binbaşı
    1302 Mesaj
    Slim ilk çıktığında bimeksden almışdım. PAL
    |
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    Kitapcik falan yoksa teshirdir kesin .Arkadasim hemen Geri verin 100 tl daha ver icin rahat olsun bimekse bak herkes cakal olmus
    |
    |
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    teknosa bimeks media mark alayından uzak durmamın nedeni işte bu tarz olaylar, hemen geri iade et yoksa sıkıntı çekersin arkadaşım
    |
    |
  • Yarbay
    4082 Mesaj
    Kampanyayi bilmiyorsunuz şimdi tabii NTSC-J'de olsa sıfır.Sıfır NTSC-J PS3 500 TL'ye almış oluyor iade değilde PAL ile değiştirmeye çalış bence değiştirmiyorlarsa da boş ver sonuçta piyasa fiyatına alıyorsun.
    |
    |
  • Yarbay
    4746 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kitapçık varmış daha yeni gördüm ama ürün ntsc-j, aslında çokda önemli değil ama pal olması tabiki daha iyi olurdu. Benim 60 gb fat ps3 üm var. Bimeksi bi arayıp sorucam yarın durumu nedir ne değildir diye bakalım. Ama kampanya ürünü olduğu için bir elektronik firmasıyla ucuza anlaşıp bu tv satsın diye bu ps3 leri kakalamışlardır diye düşünüyorum ben ne kadarda itiraz etsem bunu geri veripte pal ps3 almak bihayli zor olucaktır. Update yaptım oyun falan oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaFaKTR3 -- 30 Mayıs 2010; 17:27:08 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,291
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.