Şimdi Ara

[Bimeks] Tüm ürünlerde %25 İndirim - 23 Aralık 2011 ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: h!j@cker

Neo v 730 tl gorunuyor vatanda yuzde 25 indirimlede ayniydi ama.dartydeki bomba indirimle 670 liradan satilmisti kararsiz kaldim

Vatanda 725 tl oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn41

tabu xl almak vardı aklımda bir süredir bakıyordum tüm türkiyede hepsi sözleşmişcesine 59.90 dan satıyorlardı, yüzde 25i görünce sevinir gibi oldum ama önce bindirip sonra indirince 55tl ye gelmiş :D

Bugün Ankamall D&R'da gördüm, 4-5 çeşit aile oyunu indirimdeydi. 39,90'dı fiyatları.. Fazla dikkat etmedim ama galiba Tabu XL'da vardı indirimdeki oyunlar arasında. İsterseniz yarın arayıp sorun..

Bende Cranium almak için bakınıyorum ama indirime denk gelmiyor pek :)
  • Bimeks ve indirim Notebooklara bakarken ilk gözüme çarpan ürün %39 indirim varmış yani indirimsiz fiyatı 2350tl civarı

http://www.bimeks.com.tr/urun/120246/acer-as5742g-484g64-lx-raa02-033-.aspx
  • Bimeks yaptıysa 1-2 saat içinde Vatan'da yapar diye düşünüyorum,
    Vatan geleneksel %25 indirimlerini Cuma başlatıyordu bakalım cevap verecek mi Vatan ?
    Verirse kazanan biz tüketiciler oluruz,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Ace baya sıcak duruyor indirimle birlikte.
  • Indirim yapınca ücretsiz kargo olayını kaldırmış çakallar. 15 lira kargo ücreti istiyor 22'' tv için.
  • web'e özel diyor
    mağazada indirim yok mu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn41

tabu xl almak vardı aklımda bir süredir bakıyordum tüm türkiyede hepsi sözleşmişcesine 59.90 dan satıyorlardı, yüzde 25i görünce sevinir gibi oldum ama önce bindirip sonra indirince 55tl ye gelmiş :D

Bugün Ankamall D&R'da gördüm, 4-5 çeşit aile oyunu indirimdeydi. 39,90'dı fiyatları.. Fazla dikkat etmedim ama galiba Tabu XL'da vardı indirimdeki oyunlar arasında. İsterseniz yarın arayıp sorun..

Bende Cranium almak için bakınıyorum ama indirime denk gelmiyor pek :)

malesef d&r da indirimde o fiyata olan tabu xl değil eski klasik versiyonu, yılbaşı olmadan almak lazım =)

• quote:

Orijinalden alıntı: NetX

Bimeks yaptıysa 1-2 saat içinde Vatan'da yapar diye düşünüyorum,
    Vatan geleneksel %25 indirimlerini Cuma başlatıyordu bakalım cevap verecek mi Vatan ?

Evet internet sitesinde %25 indirim, yarın başlayacak Vatan' da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

web'den 1149 TL'den HTC EVO 3d siparişi verdim. 1 ay önce 1800-1900 TL'idi. Sonra genel bir kampanyayla 1299 liraya indi, vatan, bimeks, darty, hızlıal ve hepsiburada gibi yerlerde. Bimeksin bu kampanyasıyla birleşince 1149 TL'den 1 tane kaptık bakalım

Üzülmeni istemem ama electroworldde 999 tl.
  • Özür. Htc desire HD ile karıştırdım.
  • Arkadaşlar taşınabilir harddisklerde kayde değer bir indirim varmı?Bu konuya vakıf olan birinin yorumunu bekliyorum.
  • quote:

kahın akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliass

Arkadaşlar taşınabilir harddisklerde kayde değer bir indirim varmı?Bu konuya vakıf olan birinin yorumunu bekliyorum.

2tblik hddlere baktım ve bakmaz olaydım dedim..ayrıca saçmalamışlar
    http://www.bimeks.com.tr/kategori.aspx?s=1&kid=1103&kategoriadi=cep-telefonlari--smartphone&mid=101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 22 Aralık 2011; 23:57:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

Arkadaşlar taşınabilir harddisklerde kayde değer bir indirim varmı?Bu konuya vakıf olan birinin yorumunu bekliyorum.

http://www.bimeks.com.tr/kategori.aspx?s=1&kid=1103&kategoriadi=cep-telefonlari--smartphone&mid=101

Fiyatları artırıp sonra indirim yapma taktiğimi yapmışlar?

• Arkadaşlar indirim başladı mı başlamadı mı ? ürünlerin bir çoğunda %25 başlamış ama alacağım ürün hala girmedi indirime yaaaa.... Bir haftadır %18 indirimde satılıyordu. Acaba mağazada indirim olacak mı yarın. Yoksa bu ürünü mü sokmayacaklar . Sizce %25 indirim olursa yarın sabaha kalırmı üründen. direk mağazadan alayım. Bizim evin dibinde bimeks varda...

http://www.bimeks.com.tr/urun/120715/samsung-galaxy-s-wifi-5.aspx#dealers
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

Fiyatları artırıp sonra indirim yapma taktiğimi yapmışlar?

artırıp indirmeyi unutmuşlar sanırım zira arcdan bile pahalı iki kampanya once 807 tl idi gene bimekste...

• Geçen hafta olan kampanyada mağazadan galaxy s2 yi 1549 liraya almıştım Teşekkürler bimeks...
  • quote:

ibretlik yeminle
  • vatan millet sakarya ve vatanda yetişti,teknosa sırada
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.