Şimdi Ara

Bimeks'te Günün Fırsatları (07-08 Nisan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• kardeş ben 1260a aldım 2gün önce bu hpyi.dolar düştü.40tl zarar ettik iyimi.
    ekran kartından çok memnunum kasasını anlatmama gerek yok ztn
  • Bu medion Ekran iyimidir. İşyeri için düşünüyorum. Yani oyun oynanmayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ice2blue

Bu medion Ekran iyimidir. İşyeri için düşünüyorum. Yani oyun oynanmayacak.

Sizin için yeterli olacaktır. Medion marka laptop kullanıyorum ve çok memnunum.
  • hep kandırmasyon bimeks
  • merak ettim gerçekten alınabilecek bir makinamı ?

bana çok kaliteli geldi ..

almalımıyım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TopSakaL

merak ettim gerçekten alınabilecek bir makinamı ?

almalımıyım ?

Güzel makine hocam. İşlemcisi o ekran kartına yakışmamış ama fiyat/performans oranı iyi görünüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

quote:

almalımıyım ?

Güzel makine hocam. İşlemcisi o ekran kartına yakışmamış ama fiyat/performans oranı iyi görünüyor...

walla kardeş oyun oynayamadıktan sonra işlemcisi 5.00ghz olsa ne yazar.
    keşke işlemci biraz daha düşük olsaydıda fiyatı 1000tl olsaydı

• büyük elektronik marketleri neden şu crea markayı satarlar anlayamıyorum. resminden bile "ben uyduruğum" diye bas bas bağırıyor bu televizyonlar.

değil 42" gidip 50" bile verseler aynı paraya almam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alicanates

quote:

quote:

almalımıyım ?

Herkesin ihtiyacı ve her laptop'un kullanım alanı faklıdır hocam. Bunu da göz önünde bulundurmanızı öneririm...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: alicanates

quote:

quote:

almalımıyım ?

Herkesin ihtiyacı ve her laptop'un kullanım alanı faklıdır hocam. Bunu da göz önünde bulundurmanızı öneririm...

Haklısınız ancak madem üzerine 9600GT gibi güncel bir kart takılmış, 3-4 sene öncenin işlemcisini (dual(çakma)core 2.0ghz 1mb cache) takmanın da bir mantığı yok. oyun oynamak isteyen (ileri programlar da dahil) birinin yüksek işlemci gücüne de ihtiyacı vardır. yok oyun oynamayacaksa zaten o ekran kartı son derece gereksiz, boşuna fazladan pil harcar. HP bu laptopta son derece anlamsız bir tercihte bulunmuş bence.

• quote:

quote:

almalımıyım ?

Valla aynen hiç olmamış işlemcisi. En azından t6400 işlemcili olsaydı çok daha güzel olurdu.
  • WOON'un fiyatı cazip geldi. Aldık bir tane 800 tl'ye..
    Teşekkürler...
  • bugun telefon ettım bımeks de medıon monıtör 155 tl ye verıyorlar hala ellerınde varmıs
  • Medion monitör hakkında daha fazla bilgi verebilecek birileri varsa yazabilir mi?

Bimeks'in siterisnde taksitli fiyatı 168 tl gözüküyor..Nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: karalı

Medion monitör hakkında daha fazla bilgi verebilecek birileri varsa yazabilir mi?

Bimeks'in siterisnde taksitli fiyatı 168 tl gözüküyor..Nasıl?

ben bugün aldım bıtane hatta türkcellılere dahada ındırımlı ben kendım almanyada yasıyorum Medıon cinde üretiliyor almanyada medıon adını alıyor essen sehrınde almanyada 2 buyuk alısverıs merkezı vardır bırının adı Aldi digerinin adı Lidl Medion aldide satılır birde medionun kardesi Tevion vardır almanyada oda Lidi de satılır ve bu ıkı ürünede gözüö kapalı güvenirim ben,,, bende ayrıca medion laptop var ve 2 yasında ben bununla ınamassınız belkı ama bazen günlerce fılm oyun müzik indirdigim oluor yani 24 saat acık bıraktıgım günler oldu 2 yıldır ama ufacık bır sorun cıkartmadı haa ben 2 adette medıon LCD monıtör kullandım 15 inç ve 17 inç Almanyada hatta medıonun komple masaüstü pc si hic sorun yokk almanyadada medıon ucuzdur ama kalıtelıdır bunu ben bılerek aldım cünkü tanıdıgım bıldıgım bır marka haa türkıyede kımse tanımıyor o baska tanımayan ıcın ıse en azında 24 ay garantılı en azından bu yeterlı ...

Güvenle Kaliteyi ucuza Alabilirsin cünkü malı ben tanıyorum suan ızındeyım medıonu görünce bıde fıyatı ucuz hemen aldım geldım

• hala acer laptop mevcutmu
  • Toshiba kamera güzel mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.