Şimdi Ara

Bimeks'te Çalışanın Bana Fakir Demesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız bir nebze haklı konuşmuş. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Parası olmayanın insan gibi yaşamaya hakkı yok bu dünyada. Paran kadar insansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC7AB336F -- 6 Mart 2016; 14:52:39 >
  • Azıcık okudum . Senin yerinde olsam çantayı kadının yüzüne atıp , küfür edip giderdim. Tabi çanta 70 lira olsaydı bunları yapmazdım ama 7 tl olduğu için yaparım .7 tl için rezil olunmaya değmez.
  • sizde evlilik yada boşanma gibi bir durummu varki medeni kanuna başvuracaksın
    hakaret, küfür, onur kırıcı davranış, surata balgam atma vs örnekler ceza kanunu kapsamında ele alınır
  • 100 lira vereyim konuyu kapat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 71tl laptop çantası için kötü para değil. Sanarsın bimekste 200 liralık laptop çantası varda dandik diyor. Müdürü falan yok mu şikayet etseydin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Scofield. kullanıcısına yanıt
    Ben bellick seni fox river a geri tıkacağım ve orada çürüyeceksin.

• Ayar oldum o kıza ben, hangi bimeks şubesi bu?
  • cümlede fakir kısmı nerde geciyor arattım o da cıkmadı bence okumaya değmez
  • dövesim geldi aşufteyi
  • benim de
  • Kizdan daha mantiksiz konusmussun tebrikler

• Konu troll mü değilse cidden çok komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingsx

71tl laptop çantası için kötü para değil. Sanarsın bimekste 200 liralık laptop çantası varda dandik diyor. Müdürü falan yok mu şikayet etseydin.

Mudur bisey yapmiyor kovun gitsin lavuklari,yav he he deyin diyor.Adamin fatura,irsaliye,stok,stopaj,kdv beyani... tonlarca isi var milletle mi ugrasacak ? Musait degilim diyor veya arasin musteri hizmetlerini oraya gomcursun der ki dedigini cok gordum.Adamlar bikmis milletin sorunlariyla ugrasmaktan,insandan bikmislar.

• Her zaman derim bu işçi milletine acımayacaksın.Birçoğuna asgari ücret bile fazla.Vasıfsız eleman sonuçta.Zerre saygı göstermem mağaza çalışanlarına
  • çıkarıp vuraydın masaya
  • Akici yazilmis guzel bi konu arkadaslar.

• Yaş kaç çok merak ediyorum. Orda kasiyer kız sana bir sürü hakaret ederken senle alay ederken sen nasıl susuyorsun anlamıyorum. Müdür de olsa seninle ilgilenmek zorunda. Sen oranın müşterisisin biraz kendinize önem verin. Müdürün işi var diyor bide müdürü savunuyor
  • Kardes 71 tl vereyim, konuyu kapat

• Ömrüm hayatımda böyle rezillik ne gördüm ne duydum. O elindeki telefonu kaç taksitle ne taklalar atarak almıştır kim bilir. Telefonu geç müşteriyle nasıl böyle konuşur daha doğrusu ders vermeye kalkar. Bi tane swf vardı belki hatırlayanlar vardır. Kadın spiker haber sunarken adamın birisi ''sus lan'' diyerek kadının ağzına salatalık veriyodu. Aynı o şekil yapmak lazım tam afyonunu gösterirken.

Edit: SWF yi buldum. Tam spiker değil ama olsun. İsteyene pm den atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Rainmaker -- 6 Mart 2016; 16:06:17 >

• Kusura bakma ama kadın sana her istediğini demiş,sen satıcı o müşteri olmuş resmen,biraz sert durup kavga etmeden bu ülkede işini yaptıramayacağını yeni öğreniyor millet,ordaki kadının amacı biran önce seni başından savmak ne zaman diretir kavgaya başlarsın o zaman işin görülür.

Bu dediklerini orda konuşup kızın ismini soyismini alıp şikayet var'a yazacaktın,
    Eğer değişim işlemin olmazsa ve buna değer diyorsan tüketici haklarına çıkıp uğraşabilirsin.
    Ama şunu da söylemem gerek,kadın senle böyle konuştuğuna göre işini kaybetmekten korkmuyor veya işi bırakacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.