Şimdi Ara

Bimeks'te 99 gün boyunca kampanya (kaçırmayın) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
0
Favori
51.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

x700 ekran kartlı ve tv tuner sahip bir laptop için fiyat yine de uygun değilmi ?

üstelik işlemci de 1,73 centrino ve sonoma platform...

sata 5400 rpm disk var hem de 80 gb. ve dvdrw dahil...

bluetooth vs katın bir de orjinal xp lisansı.... e daha nolcak?
    ucuz diye 600$ fiyat koyuyolar celeron işlemcili ve cdwr laptoplara? aynı fikirde değilmisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gogge

Bimeks yine yaptı yapacağını. Normal fiyatları çok cazip değil. Gerçi daha ucuzunu bulamazsınız manasında bi kampanyaları var ama internet ortamını kabul etmiyorlar.

Kampanya yapıyorlar amaçları ellerindekini tüketmek. (arkadaşlar belirtmiş zaten) Yaptıkları gerçekten doğru düzgün bir kampanya olsaydı verdikleri bi ürünü bir daha vermezlerdi. Önceki kampanyada eritemedikleri stoklarını şimdi eritmeye çalışıyorlar. Ama eminim ki gene çok satış yapamayacaklar.

cok fazla satamadiysalar bir daha versinler ayni urunu bu sefer 599$ dan bak o zaman belki eritirler stoklari :)

ben bu urunle ilgileniyordum ama indirimli olmasina ragmen fiyati cok cazip gelmedi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadiraksoy -- 4 Kasım 2006; 23:54:42 >
  • Yarının fırsatı

Bimeks'te 99 gün boyunca kampanya (kaçırmayın)
  • bimekse mail falan atmak lazim 1000 euro degil 399 veya 499$ liklardan da bir kampanya yapilsa da notebook sahibi olabilsek :)

saygilar.
  • 300-500 usd ye sence core 2 duo mu verecekler çünki arkadaşlar daha aşağısını bilgisayardan saymıyor ama ikinci elde celeron cihazlara 700 ytl istemeyi biliyorlar
  • Arkadaşlar bu sony dizüstünü almak istiyorum sabaha kadar bir bilgi verirseniz yarın gidip alacam.
  • centrino işlemciye sony diye 1099 EU + KDV verileceğine,
    core 2 duo işlemciye asus diye 1299 $ + KDV verilmeli bence (hatta bulunabilirse 1199 veya daha altına da var)
  • Arkadaşım kasdettiğin bu mu ASUS F3Jc INTEL CORE 2 DUO T5600 1.83GHz. İşlemci arasında çok fark var mı? Varsa ne gibi sorunlarla karşılaşırım sony alırsam.
  • izmirli bir arkadaş satıyor forumda çok daha ucuza sıcak fırsatlarda başlığı var ona bak bence...
    değmez gibi buna
  • sony nin laptop sadece desktop olarak kullanıldığında mantıklı olabilecek bi alet.

pili max 1,5 saat çünkü. ve 17 inch ekran var.
    bu koşullar sizin için cazipse alabilirsiniz tabi...
  • 06/11/2006 GÜNÜN FIRSATI : Nokia E50

1.3 Megapixel Kamera
    1280 x 960 Pixel Çözünürlük
    4x Dijital Yakınlaştırma
    Bir Saate Kadar Video Çekim
    Video ve Audio Streaming (3GPP ve RealMedia)
    EDGE (EGPRS Class B, MSC 10)
    Ses ile Arama
    Symbian Series 60 İşletim Sistemi
    GPRS, Bluetooth, MP3 Çalma, Java Desteği, Handsfree
    E-Mail Desteği, WAP, Kızılötesi
    Pop-Port&tm; Arabirimi

585.00 YTL+KDV
    Günün Fiyatı: 489.00 YTL+KDV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 6 Kasım 2006; 3:48:21 >

• Nokia shoplarda dün 579,00.-YTL idi KDV dahil fiyatı.512mb kart ile birlikte.
  • bence uygun değil..bir iki tane uygun fiyatlılar varmış..odasadeece 2-3 günlük ürünler..diğerleri pek uygun değil...reklam kokuyor sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: iyikler

Nokia shoplarda dün 579,00.-YTL idi KDV dahil fiyatı.512mb kart ile birlikte.

Nokia E50
    1.3 Megapixel Kamera
    1280 x 960 Pixel Çözünürlük
    4x Dijital Yakınlaştırma
    Bir Saate Kadar Video Çekim
    Video ve Audio Streaming (3GPP ve RealMedia)
    EDGE (EGPRS Class B, MSC 10)
    Ses ile Arama
    Symbian Series 60 İşletim Sistemi
    GPRS, Bluetooth, MP3 Çalma, Java Desteği, Handsfree
    E-Mail Desteği, WAP, Kızılötesi
    Pop-Port&tm; Arabirimi

Günün Fiyatı: 489.00 YTL+KDV + 512 mb hafıza kartı ..

SORDUM

• Yarının fırsatı :

• Bu cihaz iyi midir bu fiyata göre arkadaşlar? Hediye amaçlı almak istiyordum bu ayarda bir alet, yorumlarınızı bekliyorum
  • basçek makinalar arasında en kaliteliler arasında.Tavsiye ederim gayet güzel bir üründür
  • hocam arama yaparak bulduğum sonuçlardan biri, belki de en kısa ve neti:
    http://forum.donanimhaber.com/m_7078814/mpage_1/key_Canon%252CPowerShot%252CA420//tm.htm#7078814
  • Bu makinanın sesli video kaydı yok... Buda büyük bir dezavantaj olsa gerek. Fakat video kaydı benim için önemli değil diyenler için alınabilecek bir ürün.
  • Nokia N73 diyo, 943 YTL diyo
    elde kalacak bi ürün değil hani, indirim de çok iyi değil sanki hepsiburada da 1024 YTL;
    PS:Fiyatlar peşin kdv dahil
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.