Şimdi Ara

Bimeks'in zararı 3 ay içinde yaklaşık 50 katına çıktı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
8.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keriz avına çıkar gibi fiyat politikası uygulayan,

Çalışanları kendini geliştirememiş ancak mağazada steve jobs gibi dolanan firmaların batmasına üzülmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye e-ticaret oranı %2-%3,
    Gelişmekte olan ülkeler ortalama e-ticaret oranı %3-%4
    Gelişmiş ülkeler ortalama e-ticaret oranı %5-%7
    Amerika e-ticaret oranı %8-%9

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Ee kredi kartı ile online alışverişi de yasaklamaya çalışıyorlar. Bu nasıl bir iş arkadaş. Açıkçası ben firmaya değilde çalışan arkadaşlara üzülürüm.

haberi nasıl okuyorsunuz anlamıyorum ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanos

Herkes adamlara vermiş veriştirmiş, yok daha beter olsunlar, yok batsınlar. Bir düşünün bu 130 mağazada toplam kaç kişi çalışıyor, bu firma batınca kapanacak 130 mağazadan evine ekmek götüremeyecek olan binlerce insanı düşünün. Bende sevmem Bimeks'i ama ülkede böyle bir yönetim, böyle devasa bir işsizlik varken, elimizde avucumuzda kalandan da olmayı dilemek tamamen düşüncesizlik, tamamen tuzu kuruculuktur.

Sirketin basindaki adam dusunmuyor o calisanlari, fiyatlari revize etmiyor, musteri destegini iyilestirmiyor, calisanlarina daha iyi sartlar saglamiyor ama ben tuketici olarak onun tasasina mi dusecegim?
  • Gelecekte alisverislerde en onemli rolu kargo sirketleri oynayacak. Artik kimse dukkana felan gitmiyor zaten gittiginize degecek bir fiyat da olmuyor genelikle

• hiç gerçekçi gelmiyor, iki gün indirim yapsa güzel de reklamını yapsa milyonlarca kar edebilecek bir firma nasıl batar? bence bi iş var

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Çok zorlamaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

Saçma salak TV reklamlarına acaba kaç milyon harcadılar? TV'de reklamı var diye Bimeks'e gidip alışveriş yapan olmuş mudur? Hiç sanmam. Mağazalarda en temel şeyleri bile bulmak zorken reklamlarda bilmem kaçyüzbin çeşir ürün diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

gördüğüm en dandik reklamlar bimeksin sanki biri windows movie maker ile yapmış. slayt arası geçiş efektleri filen var
  • Bimeks, TeknoSA, MediaMarkt, Vatan... Bunların hiçbirini sevmem. Elektronik alacaksam online olarak alıyorum. 100 TL'lik ürüne 130 TL vermek istemiyorum.

• Ben bişey yapmadım benim suçum yok

• LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
    Ne reklamı kardeş en son ne zaman bi bimeks mağazasına gittin. Mağazalar neredeyse bomboş. Olmayan şeyi nasıl satacaksın.

• inanmayın hepsi makyajlı bilanço

giray ın bir yerden kredi çekeceği falan vardır

thy de son 3 ayda 1.4 milyar lira zarar kapattı

sizce bu böyle olaylar içinde mümkün mü

değil

enflasyon gibi bunlarda makyaj hep
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Hocam o da bir şey mi şuna bakın.

teknosa Xperia X'i 2399'a satıyor Hepsiburada 1600 liraya. Arada koca 800 lira var. İkisi de Sony TR garantili.

• Ellerinde son kalan MacBook ları kelepir gibi ucuza vereceklerse alalım. MacBook Air bile 4.600 olmuş.

• Bimeks iflas etti arkadaşlar , çalışanlar yaklaşık 4 aydır maaş alamıyor , pek çalışanda kalmadı gerçi.İflas erteleme talebinde bulunmak için sürünüyorlar şu an ama ohal olduğu için bunuda yapamıyorlar.
  • Gecen bakayim dedim oyle bi. Bombos magazalar icerde 2-3 calisan var.

• Bimeks'in zararı 3 ay içinde yaklaşık 50 katına çıktı!

• Yerli şirket ama batsın üstelik çok sevinirim, 1. fiyatları hep yüksek, çeşit az, ölü tipli insanlar çalışıyor, bir daha gidesi gelmiyor insanın, teknik servis sıfır.... mediamarkt gibi alman kökenli firmadan bir sürü ürün alıyor, market olmasına rağmen indirim yapıyorlar, fiyatları güzel ama aynı yerdeki bimeks, aynı ürünü uçuk fiyata satıyor, adama bak üst katta bu ürün şu fiyatta aranızda 150 tl fark var diyorsun resmen kovuyor. bimeksin batmasını çok arzu ediyordum, özellikle fiyatları yüzünden...

Böyle firmalar, kim olursa olsun batsın, elindeki gücü milleti kazıklamak için kullanıyor. oysa ana fırmalara baskı yapıp fiyatları aşağı da çekebilirdi.

• Hem tepe yönetimin, hem de mağaza müdürlerinin sorumluluğu var, teknolojiyi takip edemediler.

• Sırayla batışa geçtiler heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.