Şimdi Ara

Bimeks'de Xbox360 Elite + Fifa10, TombRaider;Underworld 847TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Biliyorsunuz İstanbul/Bayrampaşa'ya Forum İstanbul Adında Devasal Büyüklükte Bir Alışweriş Merkezi Acıldı.
    Daha Doğrusu Tam Olarak 17 Kasım Salı Günü Sabah:10,00'da Acılıcak.
    Bimeks'de Bu Devasa Alısweriş Merkezi'nde Bir Dükkan Acıyo.
    Kampanya'ya Göre MİCROSOFT XBOX 360 ELİTE + FİFA 10 , TOMB RAİDER UNDERWORLD 847 TL
    Stok İse Sadece 10 Adet :(
    İhtiyacı Olanların Kacırmaması Gereken Bir Fırsat

Bimeks'de Xbox360 Elite + Fifa10, TombRaider;Underworld 847TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihSelvi -- 16 Kasım 2009; 15:24:48 >

• amann ne buyuk fırsat
  • alla alla deilmi teknosayı beyenmediniz alın size bimeks yoruma bak çay demle
  • Elite 650, Fifa 10 - 70, Tomb Raider - 40. Eder 760 ama spot. 80 tl fazla verip garantili almak çok çok daha mantıklı.
  • banada oyle geldi bende fırsattır diye yazdım üstte arkadasın yaptıqı yoruma bak gülüo allahm yarrabbim o kadar tarattım resmi insan bi teşekkür eder adam dalqa gecio resmen
  • 10 Adet ha?
    Bimeks yumurtalık geciyor sanırım bizle.
  • iyi fiyat
  • Fiyatlar tüm konsollar için çok iyi. Hatta Playstation'a motion controller teknoloji olmasa ciddi ciddi Wii almayı düşünebilirdim. Xbox 360 için ama gerçekten harika; yanında Fifa 10 var ve garantili bir Elite. Bence çok iyi fiyat.
  • stoğa bak 10 adet yuh diyorum ...

bu bimeks kampanyayı düzenliyen gerçekten çıldırmış olmalı,hiç araştırmazsın hiç mi haberin olmaz yahuu..
    yanı başındaki 2 mağazada da aynı fiyat aynı ürün,stok sıkıntısıda yok.. akılları sıra reklam yapacaklar,resmen dalga geçmektir bu tüketiciyle..

Teknosa ya uğramıyordum,artık bimeks e de gidilmez bu saatten sonra..
  • Haklsıın abicim. Ben de iyi fiyat diyecektim stok 10 adet. Allahtan yasa çıktı da stok belirtmek durumundalar. Yoksa onu da belirtmezler, biz de ortada kalırdık bu fiyat diye.
  • almak isteyen gece 12'de gidicek sıra bekliycek :)) değerde aslında
  • Fiyat iyide 10 adet dedigin nedirki şaka gibi 2 ci makinamı orijanal garantili almayı düşünüyorum ama biraz fiyatların inmesini beklicem
  • resmi satış mı bu garanti servis olayı falan nasıl oluyor araştırdınız mı?
  • en kötü alırsın bozuk konsol'unu gidersin aldığın yere bimeks'e sewe sewe halletmezlerde zorla ya ürünü değiştirirler yada paranı alırsın
  • XBOX 360 TÜRKİYEDE SATILMAYA NE ZAMAN BAŞLANDI?
  • güzel fiyat
    heralde kimse ingilteredeki gibi 500tl olmasını beklemiyordu
    spot alana akdar 80 daha koyup garantili alırım
    hatta tomb raider'ı 40'a satıp 40 koymuş olurum
  • 10 adetse bimeks de spot satıyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekr

10 adetse bimeks de spot satıyodur

10 adet kampanya fiyatı
  • Onu alacağına Slim alırsın.

O değil de WII çok uygun geldi bana.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.