Şimdi Ara

BIMEKS ANNELER GÜNÜNE ÖZEL %18 BİPARA VERİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
1.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  BIMEKS ANNELER GÜNÜNE ÖZEL %18 BİPARA VERİYOR

Kampanya tüm cep telefonları, tabletler, notebook ve televizyonlarda geçerli..

Bu kampanya 05 - 10 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir. World ve Maximum’a 9 taksit, Cardfinans’a 5+4 taksit, Bonus, Axess, Advantage, Paraf, Türkiye Finans ve Bank Asya’ya 5 taksit uygulanır. Diğer banka kredi kartlarının taksit seçeneğini mağazalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ürün resimleri örnektir ve aksesuarları itibari ile satın aldığınız üründen farklılık gösterebilir. İlanımızda yer alan resim, fiyat ve ürün gibi bilgilerdeki yazım hataları söz konusu olduğunda mağazalarımızdaki bilgi ve fiyatlar geçerli olacaktır. İki kampanya aynı anda kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bimeks kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya tüm Bimeks ve Electro World mağazalarında geçerlidir.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Bipara üyeliği aktif hale getirilmeli, üyelik için TC kimlik no, cep telefonu ve e-mail bilgileri doğru olarak verilmedir. Kazanılan Bipara ile ilgili tüm bilgiler cep telefonunuza gelecektir. Kazanılan Bipara ertesi gün kullanılabilir. Aralık ayında hak edilen Bipara 30.06.2015 tarihine kadar kullanılabilir.
    Bipara outlet, seri sonu ve web'e özel ürünlerde geçerli değildir.

Kampanyalarımızda sizlere hediye ettiğimiz bipara’lar, fiyat düşüşlerinde hesabınıza otomatik olarak yüklediğimiz fiyat farkı* bipara’ları ve hediye çeki hizmetlerinin bildirimi ve kullanımı ancak sizlere gönderdiğimiz e-posta ve SMS mesajları ile mümkün olmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmaya, kampanya, ürün ve hizmet duyurularımızı almaya devam etmek isterseniz sizlere gönderdiğimiz e-mailimize onay vermeniz yeterlidir.

*BDDK tarafından yayımlanan 31 Aralık 2013 tarihli ve 28868 no’lu tebliğe istinaden cep telefonu satışlarında kredi kartına taksit yapılmayacak olup, 13 Mayıs 2014 tarihinde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren BDDK yönetmeliğine göre, kurumsal (ticari) kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alımlarında dokuz aya kadar taksit yapılabilmesine olanak sağlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWEST -- 5 Mayıs 2015; 21:27:23 >

• nedir bu bipara? bimeksde geçen hediye çeki gibi bişey mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bimeksin herhangi bir seyi ucuza sattigi oldumu? O kadar alisveris yapsrim bimeksden kulaklik aldim oda 1kere. Yillardir sitesine bile girmek nasip olmadi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STND

Bu bimeksin herhangi bir seyi ucuza sattigi oldumu? O kadar alisveris yapsrim bimeksden kulaklik aldim oda 1kere. Yillardir sitesine bile girmek nasip olmadi :)

size katılıyorum önceden bazen hesaplı urunler oluyordu;ancak darty ve electroworld'ü aldıktan sonra hesaplı hıcbir sey bulunmuyor.
  • Yine siyah 128gb ipadair 2 yok ne wifi ne 4g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen fiyatları arttırmışlar
  • Gecen seferki KDV kadar bipara kampanyasından biparalar vardı onların üstüne eklenir iyi oldu teşekkürler haber icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STND

Bu bimeksin herhangi bir seyi ucuza sattigi oldumu? O kadar alisveris yapsrim bimeksden kulaklik aldim oda 1kere. Yillardir sitesine bile girmek nasip olmadi :)

Harddisk fiyatları çok iyi. WD My Cloud 4TB 3,5" Harici NAS Harddisk 700 TL den başlıyor en ucuz adı sanı bilinmedik sitelerde. Bimekste 649 TL ve 99 TL bipara hediyesi var.

Samsung Evo 850 ssd de bipara hediyesini düşününce çok uygun. Piyasada en ucuz 239 TL. Bimekste 239 TL ve %15.25 oranında bipara var (KDV iade hesabını tutar x 0.1525 ile yapabilirsiniz.).

Ben geçen kampanyadan Macbook Pro 15" aldım. Şu anda satışı devam ediyor. 5630 TL ye aldım,. Bimeks hesabıma ertesi gün 858 TL para yüklendi. Beş kuruş harcamadan WD My Cloud 4TB ve 2,5" WD 1 TB for mac harddisk aldım. Bu Macbook'un piyasadaki taban fiyatı zaten 5630. Vatanbilgisayar 6700 TL e satıyor.

Bimeks bence 10 numara. Hiçbir firma tüm ürünlerde en ucuz olamaz zaten. Ama Apple ürünleri ve harddiskler resmen yanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 5 Mayıs 2015; 23:08:31 >

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    Harddisklerde kampanya geçerli değil hocam maalesef
  • Bimeks iyidir...Garanti dahilinde olan ürünümde kullanıcı hatası çıktı,ücret almadan tamir ettiler...
  • Arkadaş başlığı yanlış atmış %15 e takabül eder kdv kadar bi para
  • iphone 6 2499 tl. %18 kdv'yi bipara olarak hesaplayınca 450 tl yapıyor. 2050 tl gibi bir fiyata geliyor. makul geldi bana.
  • 381 tl bi para veriyor. %18 değil %15,25 e tekabül ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

381 tl bi para veriyor. %18 değil %15,25 e tekabül ediyor

o zaman da 2118 tl'ye geliyor hocam. bence gayet makul. son 1 haftadır araştırıyorum, şu ana kadar en uygun fiyatı n11'de disp. garantili buldum o da puan'ı düşünce 2200'e geliyor.
  • 1536 tl lik tv ye adamlar 1999 tl yazmışlar kdv ötv ve iteleme vergisi içinde sanırsam

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    hdd ler dahil değilmiş bari samsung Evo 850 alayım demiştim vazgeçtim :)
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Bir önceki kampanyada herşey dahildi. Anneler günü için kapsam dışı tutmuşlar.

• beyaz eşya olmadıktan sonra neye yarar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

381 tl bi para veriyor. %18 değil %15,25 e tekabül ediyor

o zaman da 2118 tl'ye geliyor hocam. bence gayet makul. son 1 haftadır araştırıyorum, şu ana kadar en uygun fiyatı n11'de disp. garantili buldum o da puan'ı düşünce 2200'e geliyor.

iyide kardeşim cebinden 2500 tl çıkmış olacak 400 tl ye ne alacaksın bimeksten?

2250 tl lik malı 2500 e yükseltmişler...

kliksada 2250 tl iphone 6..
  • parafly kampanyasını deneyen oldu mu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.