Şimdi Ara

Bimdeki kızla bi türlü konuşamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasada tek olunca ne güzel konuşuyoduk kızla. Bu ara hiç konuşamıyorum. Tek yakalasam numarasını istiyecem ama kasa hınca hınç dolu oluyo. Bugün tam konuşuyoruz kızla geldi yaşlı bi karı bi bana bi kıza bakıyo dedikoducu karı. Olayı kavramaya çalışıyo sinirimi bozdu dangalak ya. Bu forumun kız uzmanları bi fikir verin bana. Kaç zamandır alamadık gitti bi numara şu kızdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kızın eline bi bak yüzük var mı diye. Ben dikkat etmeden direk açıldım kıza. O da bişey demeden elindeki yüzüğü gösterdi bana bende bişey demeden çıktım. Şimdi her gittiğimde elindeki yüzüğü gözüme sokuyo sürekli

• İşten çıkış saatini bekleyip çıkınca istemek ? Başkalarının yanında istersen " basit kız " olmamak için numara vermeme ihitmali var.

• r10semih kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımda öyle bişey ama bu kız bazı günler öğle bazı günler akşam oluyor. Bazen başka elemanlar var. Bi anlamadım hangi vardiyalarda çalışıyo bunlar. Eline bi kağıt versem olur mu ki numaramı yazıp diyorum ama böylede çok saçma olur gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Pipisipispis

Hocam aklımda öyle bişey ama bu kız bazı günler öğle bazı günler akşam oluyor. Bazen başka elemanlar var. Bi anlamadım hangi vardiyalarda çalışıyo bunlar. Eline bi kağıt versem olur mu ki numaramı yazıp diyorum ama böylede çok saçma olur gibi
    Olmaz. Numarayı sen alacaksın ilk mesajı sen atacaksın. Hele kağıt vermek ne öyle ilkokul çocuğu gibi ? Biraz da rahat ol. Sen bu kızla uzun süredir konuşuyorsan numarayı büyük ihtimalle verir. İş çıkışı yada boş an kovalamaya devam. İs çıkışında alacaksan onu beklediğini farketmesen tesadüf üzerine denk gelmişsiniz gibi yap.

• r10semih kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam gittim bugün yine de kızın mesaisi çoktan bitmiş. Artık yarın birgün konuşmaya çalışacam

• "Bu forumun kız uzmanları"ndan sonrasını okumadım

• Faturalı hat kullanmıyorsan kontör al.
    aldıktan sonra "yaa telefonum kapanmıştıda bi ararmısınız, çalacak mı de" senle konuşmak istiyorsa tebessüm edip arar.
    sende gönlü yoksa içeriden "faruk abii gelde bi arkadaşı ara" der.
  • Dalgayı fermuardan hafif çıkarıp ucunu göstereceksin kız o zaman tel numarasını verecek sana olay bu kadar

• Vay anasını üstad saygı duydum

• Tuttum hocam bu fikri. Kasa çok kalabalık olmazsa yapacam bunu. Kızla tam konuşuyoruz nasıl gidiyo diye ip gibi sıraya diziliyo dayılar teyzeler fırsat vermiyolar

• ah nurcan ah bim birlesik magazalari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Raistlin_Majere_

Çok iyi ama demi

Pipisipispis

beni haberdar et
  • Kasadaki fişte kızın adı soyadı yazıyor onu öğren instagramdan bulmaya çalış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • netmaster1903 N kullanıcısına yanıt
    Y***** Ö**** bu şekil yazıyo hocam çoktan baktım fişe :(

• Pipisipispis P kullanıcısına yanıt
    Bizde direk isim yazıyordu😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.