Şimdi Ara

Bimde satılan dünyanın en iyi içeceği ssli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
8.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu görünnce gidip aldım buzluğa attım içecek açlığındayız zaten her gün maden suyu içmekten bıktık

edit sodyum benzoat varmış içinde maden suyuna devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 9 Ağustos 2020; 17:41:9 >
  • var hocam

• Bir kere almıştık, hepsini ben bitirdim diye hatırlıyorum. Özellikle Karadut-Frenküzümlü müthiş bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 9 Ağustos 2020; 19:5:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

içindekileri de çekip atın bakalım ne kadar doğalmış

Doğal olsa tadı güzel olmaz. İnsanların damak zevki doğal olmayan şeylere alıştı.

O içtekleri şeyi güzel yapan şeker, tatlandırıcı ve katkı maddeleri.

Bağımlı gibi aşırı tüketimde sağlık riski var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağdakinde var mı bilmiyorum ama karadutlu olanda renklendirici olarak brilliant blue FCF var. Bir azo boya olan bu maddenin kısa bir araştırmayla zararlarına ulaşabilirsiniz, pek çok ülkede yasaklı listede.

• Tadına bakmak için bir kerelik aldım

Bimde satılan dünyanın en iyi içeceği ssli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-783D1D421

Evet vardır

Alıntıları Göster

Yokmuş hocam gittim daha demin :( En yakın bime gitmiştim yarın başkasına giderim olmadı.

• mor olanın hastasıyım diğer türlerinide denedim ama sevemedim , başka marketlerde de oluyor sadece bime özel bir marka değil

• mangolu müthiş cidden öneriyorum

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 9 Ağustos 2020; 22:25:55 >
  • İçinde renklendirici ve şeker şurubu vs. olmasına rağmen doğal diye yazmaları pek hoş olmamış. Şurubun içeriğini anlamam ben ama %100 pancar şekeri diyede yazıyor.

• ulan canım cekti almaya gidiyorum.masrafa soktunuz beni. alcak herifler.

• C_K kullanıcısına yanıt

E133 Blue 1 ve Blue 2 (Brilliant blue FCF)

Renklendirici; sentetik kömür katranından üretiliyor; mandıra ürünleri, tatlılar ve içeceklerde kullanılır; farelerde beyin tümörüne sebep olmuştur. Çocukların tüketmesi tavsiye edilmiyor, Belçika, Fransa, Almanya, ısviçre, ısveç, Avusturya ve Norveç'te yasaklandı.

sadace şu içeriği bile ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor

• Konudaki arkadaşın tavsiyesiyle aldım bugün alnıaçıklardan. Karadut, Frenk üzümü aromalı ile mango ananas aromalı aromalısını bir deneyeyim dedim gerçekten efsaneydi. bu sıcakta soğukt soğuk 2 tane götürdüm ne yalan söylüyeyim. bu Karadut ve Mango yu da tavsiye ederim ben geriye bir limon bir elma ile çilek ve karpuz aromalısı kalıyordu zaten. Limon ve elma aromalı genelde denediğimiz şeyler olduğu için pas geçtim. Tavsiye edilir kısaca gerçekten iyi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.