Şimdi Ara

BİM'de Remington R 325 Traş Makinesi 39,90TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
11.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam denedim 1 haftalık sakalı keserken canımı çok acıttı. Sanırım 2 günde bir traş olmak lazım bu aletle. İlk şarjı 24 saat civarında yaptım ben, kullanma kılavuzunda öyle yazıyordu zaten.
  • Size Sinbo ile mutlu tıraşlar diliyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: qEccE

yaw 200 -250ye Braun'un Cruzer serisinin en üst modelini alabiliyorsun her türlüde rahat ve güzel bi traş olabilirsin
    uçmaya hiç gerek yok ne yapıyo ki traş makinası ? sen oturuyon o mu traş ediyo :)
    para harcamaya yer arayan için süper bir ürün :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mnr980

sevgili arkadaşlar bende dün bim mazasında gördüm 2 adet ve ınceledım dandık dir dıye almadım(ne zamandır tıraş makınesı almak ıstıyordum) ama gece buradakı yorumları okuyaraktan sabah kalkıp aldım.(ıyıkıde satılmamış)
    umarım memnun kalırım

ilk şarja kac saat takmalıyım?
    ve kullanımımda dikkat edecegım unsurlar nelerdir?

Kullanma kılavuzunda yazdığı gibi ilk şarjını 24saat yapın. Normal şarj süresi 16 saat ve 6 ayda bir 24 saatlik şarj öneriyor...

Alet fiyatına göre güzel bir ürün..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mechanics

Dün akşam denedim 1 haftalık sakalı keserken canımı çok acıttı. Sanırım 2 günde bir traş olmak lazım bu aletle. İlk şarjı 24 saat civarında yaptım ben, kullanma kılavuzunda öyle yazıyordu zaten.

Bu tarz cihazlar günlük bilemedin 2 günlük traş için uygun daha fazla uzayan sakallarda çekme etkisi yapabiliyor.

Daha çok her gün traş olması gereken insanlar kullanıyor yada mesela işyerimde çekmecemde duruyor bir tanede toplantı fiilan olduğunda hemen lavaboya gidip 2 dakikada halledebiliyorsunuz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ETA

quote:

Orjinalden alıntı: Mnr980

sevgili arkadaşlar bende dün bim mazasında gördüm 2 adet ve ınceledım dandık dir dıye almadım(ne zamandır tıraş makınesı almak ıstıyordum) ama gece buradakı yorumları okuyaraktan sabah kalkıp aldım.(ıyıkıde satılmamış)
    umarım memnun kalırım

ilk şarja kac saat takmalıyım?
    ve kullanımımda dikkat edecegım unsurlar nelerdir?

Kullanma kılavuzunda yazdığı gibi ilk şarjını 24saat yapın. Normal şarj süresi 16 saat ve 6 ayda bir 24 saatlik şarj öneriyor...

Ayrıca ürün dandirik bir ürün değil kişisel bakım ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Remington'un biraz alt segment bir ürünü, yinede fiyatına göre güzel bir ürün..

• okı tesekkurler
  • Eğer benim bildiğim Orjinal Amerikan Remington ise taş gibi cihaz ve sağlamdır çok da kalitelidir
  • Ayrıca gerçekten sakalınız çok sert ise bence denemeyin ya da Kremli olanlardan kullanın suda yıkananlardan,
    aksi taktirde cildinizi perişan edersiniz benden söylemesi
  • ben aldım berbat yada benim sakalıma uygun değil

sürekli çekiyor çok kötü hemen iadeye götürüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Extrem -- 22 Mart 2009; 15:06:01 >
  • bence de cildiniz benimki gibi hassassa ve sakalınız sert se neredeyse hiçbir makinadan tam verim elde edemiyorsunuz bende de braun cruzer 3 var ama kullanamıyorum. sadece jiletle acısız bir taras gercekleşiyor... o yüzden makina almadan önce firmaların 15-30 gün içinde şartsız geri iadeli ürünlerini deneyin derim sanırım braun ve phılıps bunu yapıyor hala.

Ama Remington gercekten de iyi bir marka ve ürünleri kalıteli....sadece türkiyede cok fazla tanınmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Extrem

ben aldım berbat yada benim sakalıma uygun değil

sürekli çekiyor çok kötü hemen iadeye götürüyorum..

ben bu sabah mağaza müdürünü araya sokarak geri iade edebildim,işiniz çok zor.umarım halledebilirsiniz.
  • yooo sormadılar bile

ama iade sebebim çok gerçekciydi kuzenimi gönderdim bende aldım abimde almış dedirttim hemen aldılar
  • bende kullanıyım bakıyım nasıl olacak
    sonucta benım cıldımde hassas
    olmassa gerı ıade ederım
    sakallarım çok sert degıl
  • dün bende gittim aldım bir tane kaliteli birşeye benziyor kutusunda usa falan yazıyor sanırım amerikan menseyli bir ürün şarja takınca yeşil ışık yanıyor şarj dolunca yeşil ışık yanıp sönüyor ayrıca alacak arkadaşlar dikkat etsin malum bimde bu tür şeyler açılıp kurcalanmış olabilir traş bıçaklarını koruyan başlıkta güvenlik jelatini var bu o başlığın hiç açılmamış olduğunu gösterir bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: SuRRoUnDeR

dün bende gittim aldım bir tane kaliteli birşeye benziyor kutusunda usa falan yazıyor sanırım amerikan menseyli bir ürün şarja takınca yeşil ışık yanıyor şarj dolunca yeşil ışık yanıp sönüyor ayrıca alacak arkadaşlar dikkat etsin malum bimde bu tür şeyler açılıp kurcalanmış olabilir traş bıçaklarını koruyan başlıkta güvenlik jelatini var bu o başlığın hiç açılmamış olduğunu gösterir bilginize

evet bende alırken jelatine dikkat ettım 2 tane vardı 1 jelatinsızdi (onu almadım tabıkı)
  • birini ben bıraktım
  • iade süresi 15 gün dımı arkadaşlar
  • remingtonu simbo gibi karıştımak cehaletin daniskası yani ne diyeyim yanlış anlaşılmasın sinboya kötü demiyorum ama remingtonun yanında kötü bir markadır..

ayrıca titanyum bıçaklara sahip.. titanyum oldukça kaliteli bir malzemedir.. öyleki titantum çelikten bile kalitelidir.

ama şuda bir gerçek ki bu üründen çok fazla birşey beklememek gerek.. bir misal.. biraz garip olacak ama nasıl ki bir bmw 3.20i vardır birde bmw 7.40 li buda o misal diyeyim size.. bu bmw 3.20i ama söylendiği gibi sert sakalı olan almasın.. zira bayağa zorluk çekersiniz.. sakalı az olan veya yumuşak olan kişiler alıp kullanabilir.. alana, kullanana hayırlı olsun

• ben de aldım ilk denemelerden sonra memnunum. Titanyum kaplama bıçaklar çok güzel kesiyor, sakal kesme işini 1 dakikada kıl döküntüsü olmadan hallediyorsunuz. kesilen sakal için haznesi var oraya topluyor. remington markası da çok kaliteli bir marka ufak bir araştırmayla bunu görebilirsiniz.. yurtdışı fiyatı 30-40 pound civarı diye gördüm, ynalış olabilir.

şu ana kadar tek eksisi (traş makinelerinin genel bir eksisi) traştan sonra yüzde hafif sızlama/yanma yapması. aynı şey braun ve philips'te de vardı(çok pahalı modeller değildi giriş seviyesi modeller, belki pahalı olanlarda yoktur) o yanma için de traştan sonra aftershave falan kullanmak gerekecek sanırım.

şarj süresinin pek problem olacağını sanmıyorum. 1 dakikada sakallar kesiliyor çünkü. 45 dakika çalışma süresi olduğuna göre tek şarj çok rahat 1 hafta dayanır diye düşünüyorum.

bu arada ancak gittiğim 2. bimde bulabildim o da son kalmış kasanın yanındaki üründü.

bim'de iade konusunda şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. yiyecekleri dahi tek bir soru sormadan geri alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabies -- 23 Mart 2009; 8:41:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: qEccE

Braun'un Cruzer serisinin en üst modeli var 4 veya 5 idi 200 - 250 TL civarına bulunabilinir bi cihaz 500 TLye ne alıyorsunuz acaba :D tabiki bu ürünle 40 TLlik ürün eş değer olamaz ama ben banyoda traş fantezisi yapmayacaksam kafası dönsün amuda kalsın çamura batsın yatsın kalksın demeyeceksem iş görür :)
    bu kişinin tatminkarlığıyla alakalı bişeydir ama biride çıkar der ki yukarda bahsettiğim Cruzer serisi modeli bile yetmiyor kendi kendine traş etmiyor beni der :D

500 tl civarı Panasonic 83** serisi olması lazım.
    Bazen çok mantıksız cevaplarda geliyor. Braun cruzer 3 varsa 250 ye ondan iyisi yok mu?ki 3 serisinden çokda fala memnun olan yok.Eee 40bine Opel alınıyor Bmw ye 80bin para mı verilir demekle aynı şey.
    (burada alım gücü alıp almama değil ihtiyaca limite göre kıyaslamadan bahsedilmiştir,gereksiz polemiğe gerek yok)

@Mr.Blof un verdiği konu oldukça bilgilendiricidir.Hatta ona benzer bir kaç konu daha açılmıştır okumakta fayda var.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.