Şimdi Ara

BİM'de Remington R 325 Traş Makinesi 39,90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
11.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.bim.com.tr/urundetay.asp?pid=1265&utip=1

BİM'de Remington R 325 Traş Makinesi 39,90TL

# Titanyum kaplama bıçaklar
    # Şarj edilebilir
    # Bıyık, favori şekillendirici
    # 2 yıl firma garantili

Aslında sıcak bir fırsat mı bilmiyorum amacım da bunu öğrenmek. Gidip göz attım mağazada. BMW dizayn etmiş. R3 Titanyum serisi olarak geçiyor, nette pek bilgi yok. Ciao da 3 adet yorumdan başka pek ciddi bir bilgi bulamadım.

• aynısının sinbo olan markası var diyebilirim çok benzer bir model ve 1 yıl civarıdır kullanıyorum günlük olarak :) günlük traş olması gereken herkeze jilet yerine kesinlikle tavsiye ederim 1dk içerisinde tertemiz bir yüze kavuşabilirler kendimden biliyorum :D hele topsakal vs felan varsa ufak tefek kırıntıları temizlemeye gerek kalmıyor gizleniyor zaten :D
  • Öğlen gittim kalmamıştı. Arkadaş, heryerde de bizim bura gibi mi bilmiyorum, iyi bişey olursa sabahın köründe millet dibine darıyı ekiyo
  • Ben aynı markanın saç traş makinasını kullanıyorum bir kaç senedir, gerçekten çok kaliteli bir ürün. Bunu da görünce gittim aldım, fiyatı çok makul. Remington Sinbo vb.'den daha kaliteli bir marka, hatta saç kesme makinasını Philips'in aynı fiyatlı modelleriyle karşılaştırıp almıştım, malzeme kalitesi bariz daha üstündü. Kullanım olarak da çok memnunum, ben akşam 20:30 civarı gittim, benim gittiğim şubede mevcuttu. Hatta kasanın yanındakinde eksik parça vb. olabilir diye depodan açılmamışını getirttim.
  • Sinbonun makinasını almıştım. Son derece dandik. Şu anda Panasonic kullanıyorum. Dünyanın en keskin bıçakları bunda diyorlar. Son derece memnunum.
  • Alan arkadaşlara bi sorum var: Acaba kılları toplama haznesi var mı? yoksa lavaboya mı dökülüyo kıllar?
  • ya bu fiyata satılan makinalardan kimseye hayır meymenet gelmez arkadasın biri simbo dan bahsediyor sanırım şaka ediyor iyi demisde bende kullanmaya çalıstım sakalın yarısını alıyor diğer yarısınıda bana hediye bırakıyor bu tip işlerde markadasn şasmamak lazım braun phılıps gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: doganbeyyy

ya bu fiyata satılan makinalardan kimseye hayır meymenet gelmez arkadasın biri simbo dan bahsediyor sanırım şaka ediyor iyi demisde bende kullanmaya çalıstım sakalın yarısını alıyor diğer yarısınıda bana hediye bırakıyor bu tip işlerde markadasn şasmamak lazım braun phılıps gibi

dostum markadan sasma demissin ama remingtonu bilmemen senin cehaletin, en az braun ve philips kadar kaliteli bir marka
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonerilker

quote:

Orjinalden alıntı: doganbeyyy

ya bu fiyata satılan makinalardan kimseye hayır meymenet gelmez arkadasın biri simbo dan bahsediyor sanırım şaka ediyor iyi demisde bende kullanmaya çalıstım sakalın yarısını alıyor diğer yarısınıda bana hediye bırakıyor bu tip işlerde markadasn şasmamak lazım braun phılıps gibi

dostum markadan sasma demissin ama remingtonu bilmemen senin cehaletin, en az braun ve philips kadar kaliteli bir marka

o kadar degil ...
  • sakalı sert olanlar uzak dursun derim,sert sakala tek çözüm jilet çünkü
  • Değerli arkadaşlar. Ürünü akşam 19:00 sularında ankara demetevlerdeki şubesinden aldım. Ürün yukarıda belirtilen marka vb.leri ile karşılaştırılmayacak kadar kaliteli bir ürün. Kıl toplama haznesi var. Malzeme kalitesi gayet iyi. Makinenin aynı zamanda bıyık ve favori düzeltici bölümüde mevcut. Tabiki eksik yanlarıda var. Mesela 16 saatte tam sarj oluyor ve 45 dakika kullanım süresi var. 45 dakikalık kullanım süresi her gün veya 2 günde bir traş olan arkadaşlar için kısa bir zaman. Ve kullanıma bağlı olarak gün geçtikçe pilin ömrü sürekli kısalacaktır. Birde makine Türkiye Genel Distrübitörü tarafından getirilmemiş bir ürün olduğu için Türkiye resmi WEB sitesinde ürün yer almıyor (Belirtilir).
  • Remington iyi markadır...
    çakması falan değilse fiyat iyi bence...
  • Bu kampanya sadece dün mü geçerliydi arkadaşlar.
  • Remington kötü bir marka değil. Discovery de izlediğim bir belgeselde traş makinesinin mucidi olarak Remington gösteriliyordu. Marka olarak Sinbo ile yanyana gelmemeli belki ama model olarak bilemiyorum. Cihaz hakkında pek bir bilgi yok.

http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=cs&u=http://www.nakupuj.com/remington-r-325/51169/&ei=jorESf_MGJGpsAbc2LjRCw&sa=X&oi=translate&resnum=3&ct=result&prev=/search%3Fq%3DRemington%2BR%2B325%26hl%3Dtr%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:tr:official%26hs%3D75u%26sa%3DN%26start%3D10

Buradaki çeviriye göre 45 dakika kullanım için 16 saatte şarj diyor. Bu biraz fazla gibi sanki

• arkadaşın teki Sinbo'ya laf etmiş traş makinasından banyoda veya su altında felan traş olmak gibi beklentilerim yoksa jilet kadar pasparlak bi beklentim yoksa kullandığım Sinbo fazlasıyla işimi görüyor biraz önce yine traş oldum 2 dk sürmüyor ve şunuda belirteyim sakalım çok sert değil ve çok sık kabasakal tarzı değil ama günlük traş olmazsam bi iki gün içinde kabasakala benzerim :D işten dolayı hergün traş olmam gerekiyor ve hergün traş oluyorum bu makina ile 1 yıl önce almıştım ne bi arıza ne bi sıkıntı yaratmadı ha uzun sakalları almaya kalkarsan çekiyor
  • fiyat iyi ama herzaman oldugu gibi iki zıt yorum mevcut hangisine guvenipte hareket etmek lazım bilemiyorum simdi memuriyete basladık hergun tras olmak gerekiyor guzel bir makine gerekli ama güvenebilirmiyim buna acaba
  • bence al kullan @ernsyds1, tabiki sakalın çok sert ve gür değilse ki o zaman sadece jilet keser :D
  • Sinboyu askerdeyken bende kullanmıştım, onu bırakıp mach3 e geri döndüm ve 1 senede cildim anca toplamıştı.

quote:

Orjinalden alıntı: ilkbilir

Sinbonun makinasını almıştım. Son derece dandik. Şu anda Panasonic kullanıyorum. Dünyanın en keskin bıçakları bunda diyorlar. Son derece memnunum.
  • Cildiniz sözkonusuysa kaliteli ürün tercih etmek lazım. Bende Remington'un başka bir ürünü var. Malzeme kalitesi, işçilik olarak çok iyi, bütün detaylar düşünülmüş. Philips, Braun'dan kesinlikle aşağı değil.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.