Şimdi Ara

BİMDE ARTIK HARİBO YOKMUŞ!!..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerine jelibon var pek sevmedim.. Nerde buluruz büyük haribo paketlerini..

• Sığır jelatini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanla sizler gibi insanları alıştırdılar kendilerine, şimdi de yabancı markaları kaldırıp, kendi ürettikleri (nerede, hangi şartlar altında ürettikleri belli olmayan) ürünleri siz tüketicilere kakalıcaklar.. süt almak için, peynir almak için git bakalım bime, bi markalara bak şu forumun prim verdiği kadar kimse prim vermemiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Yerine jelibon var pek sevmedim.. Nerde buluruz büyük haribo paketlerini..

bende çok seviyom.paket paket alırım ama artık büyüdüm diye utanıyorum... küçük kuzenlerimi yolluyorum markte..utanıyorum

• migros, tansaş, kipa vs de bulursun hocam kipada 5-10 kuruş daha ucuz oluyor genelde
  • Haribonun marshmallowlarından paket paket alırdım bimden şimdi ne yapıcam
  • sonra neden kanser olduk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaa olamaazzzzz
  • A101 daha iyi en azından düzgün markalar var
  • Bimden profiterol ve süt alırım sadece.
  • ayrıca migros taki haribolar daha suludur.belirteyim dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

bende çok seviyom.paket paket alırım ama artık büyüdüm diye utanıyorum... küçük kuzenlerimi yolluyorum markte..utanıyorum

Nick-mesaj uyumsuzluğu.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trantolic

quote:

quote:

Nick-mesaj uyumsuzluğu.

adım halil ibrahim olduğu için ..10 yıl önceden dahi lakabım HARİBO idi

• quote:

quote:

toplum baskısına yenik düşenlerdenmisin? gidip 5 paket alıp çıkabiliyorum kimin ne düşündüğü umrumda bile değil, sana tavsiyem kendin için yaşa başkaları için değil.

• Yaşım 30 hala iştahla yerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

zamanla sizler gibi insanları alıştırdılar kendilerine, şimdi de yabancı markaları kaldırıp, kendi ürettikleri (nerede, hangi şartlar altında ürettikleri belli olmayan) ürünleri siz tüketicilere kakalıcaklar.. süt almak için, peynir almak için git bakalım bime, bi markalara bak şu forumun prim verdiği kadar kimse prim vermemiştir

Cahil-i cühela Bim devamlı o malları kontrol ediyor ayrıca Kent'in de jelibonları var. Boş beleş yazılar yazma. Sütü,peyniri nereden alıyorsun? Gravyer,rokfor vs. mi tüketiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

quote:

zamanla sizler gibi insanları alıştırdılar kendilerine, şimdi de yabancı markaları kaldırıp, kendi ürettikleri (nerede, hangi şartlar altında ürettikleri belli olmayan) ürünleri siz tüketicilere kakalıcaklar.. süt almak için, peynir almak için git bakalım bime, bi markalara bak şu forumun prim verdiği kadar kimse prim vermemiştir

Cahil-i cühela Bim devamlı o malları kontrol ediyor ayrıca Kent'in de jelibonları var. Boş beleş yazılar yazma. Sütü,peyniri nereden alıyorsun? Gravyer,rokfor vs. mi tüketiyorsun?

Evet kontrol ediyorlar. Yoksa tek tırnaklı etini nasıl farkederdik ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Principes

Evet kontrol ediyorlar. Yoksa tek tırnaklı etini nasıl farkederdik ?

O bahsettiğin sorunlu markalar büyük marketlerde de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

quote:

Uludağ sosis vakasının üzerinden daha 2 ay geçmemişken hemen bimin savunmasını yapmaya başlamışsınız,tamam siz devam edin bimden mal almaya,yiyin tek tırnaklıları,yirmi tırnaklıları.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.