Şimdi Ara

BİMCELL SİMKART 36TL NEDEN EN UCUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
11.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çünkü öiv bim tarafından karşılanıyor. Diğer operatörlerde en az 50TL. Tutturan 100 TL ye bile satıyor. Unutmamanız gereken ise yeni sim kart alımı sonrası 3 ay numara taşımı yapılamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 yıldır kullandığım Türk Telekom hattı babamın üzerine kayıtlı. Hattı kendi üzerime devretmek için ₺36'den fazla bir meblağ isteyeceklerine eminim. ₺36'ye BİMcell hattı alıp 3 ay takılabilirim. Daha sonra da Türk Telekom'un "Efsane Tarifeler"ine geçiş yaparım. Burada asıl sorum şu: BİMcell'den alınan hatların numara kodları kaç ile başlıyor?

• 551 ile başlıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanbb

551 ile başlıyor hocam.
    Teşekkürler.

Daha önce kullanılmış bir numara olma ihtimali var mı büyük operatörlerde olduğu gibi? Düşünceniz nedir?

• Daha önce kullanılma ihtimalinin olacağını sanmıyorum. Şuanda en fazla 2 milyon abonesi bile olsa elindeki 551 li numara bloğundan 7.000.000 numara alınabilir.
  • ogulcanbb kullanıcısına yanıt
    Bu açıdan bakıldığında çok doğru. Hem fiyat daha uygun hem de büyük operatörlerdeki gibi eski numara denk gelme ihtimali yok gibi bir şey.

• Bizim mahalledeki BİM'de 19 TL hat fiyatı. (Kocaeli Körfez Mimar Sinan Mahallesi)
  • Bizim orda da 19 tl. İstanbul/Pendik/Çamlık mahallesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

8 yıldır kullandığım Türk Telekom hattı babamın üzerine kayıtlı. Hattı kendi üzerime devretmek için ₺36'den fazla bir meblağ isteyeceklerine eminim. ₺36'ye BİMcell hattı alıp 3 ay takılabilirim. Daha sonra da Türk Telekom'un "Efsane Tarifeler"ine geçiş yaparım. Burada asıl sorum şu: BİMcell'den alınan hatların numara kodları kaç ile başlıyor?
    Sanırım 72 tl ye devraldım 2 ay önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Sanırım 72 tl ye devraldım 2 ay önce

Alıntıları Göster
    Geçen hafta müşteri hizmetlerini aradım. Bayiye ücret verilmediğini, devreden ve devralan kişilerin faturasına çeşitli vergiler ekleneceğini söyledi. Taahhüdün bitmesine 2 gün kaldı. Birkaç TT bayisine giderim. Dediğiniz gibi fiyatlar isterlerse, direkt olarak hattı kapatmalarını isterim.

Siz bayiye ₺72 verdiniz. Peki faturanıza herhangi bir ek ücret yansıdı mı?

• Verdim derken bayiye vermedim dogru. Faturama 12 taksitle yansiyor. 3 4 parca hizmet adi altinda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Verdim derken bayiye vermedim dogru. Faturama 12 taksitle yansiyor. 3 4 parca hizmet adi altinda.
    Hattımı faturasıza çevirmek istediğimde, bu ücreti tek seferde isteyeceklerdir. Faturalı devam edersem, 3 ay boyunca TT'de kalmak zorundayım diye biliyorum. Sonra numara taşıdığımda, 72-18'den, ₺54 ek vergi son faturaya yansıtılır. En iyisi hattı kapattırmak sanırım.

• Yeni hat alınacağı zaman bimden almak daha karlı çoğu zaman arada 20tl oluyor bazi subelerde birde diger hatlarin da 20 TL ye satıldığı oluyor bazi subelerde

• Bugün Bim'de yeni sim kart ücreti 15,84 yazıyordu. Ama alırken 22 tl de telsiz kullanım ücretini ödemem lazımmış. Yani toplam 38 tl istediler. Yeni hat alırken telsiz kullanım ücreti ödüyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: BuI

Bugün Bim'de yeni sim kart ücreti 15,84 yazıyordu. Ama alırken 22 tl de telsiz kullanım ücretini ödemem lazımmış. Yani toplam 38 tl istediler. Yeni hat alırken telsiz kullanım ücreti ödüyor muyuz
    İlk tehsis özel iletişim mi ne vergisi varmış. Nasıl bir vergi sistemi bu ya sağıla sağıla bittik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.