Şimdi Ara

Bimcell Numara Taşıma Micro sim kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Bimcell'e geçmek istiyorum ancak iphone kullanıyorum ve haliyle micro sim kart kullanıyorum. Bim'e gittiğimde numaramı taşıttıktan sonra direk micro sim kart alabilir miyin yoksa gidip telefoncularda kestirmem mi gerekli?

• İphone kullanan arkadaş neden gidip bimcell kullanır anlamam.Sanırım micro vermiyorlar ama kestirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can karayel

Merhaba, Bimcell'e geçmek istiyorum ancak iphone kullanıyorum ve haliyle micro sim kart kullanıyorum. Bim'e gittiğimde numaramı taşıttıktan sonra direk micro sim kart alabilir miyin yoksa gidip telefoncularda kestirmem mi gerekli?

micro sımkart vermıyorlar kestıreceksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba, Bimcell'e geçmek istiyorum ancak iphone kullanıyorum ve haliyle micro sim kart kullanıyorum. Bim'e gittiğimde numaramı taşıttıktan sonra direk micro sim kart alabilir miyin yoksa gidip telefoncularda kestirmem mi gerekli?

bimcell de nano simkartı var. bim markete gittiginde elinde yok ise talep edin en kısa zamanda getirip size bilgi verirler. kestirme simkart kullanmamanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiretwien -- 30 Nisan 2013; 11:27:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiretwien

quote:

bimcell de nano simkartı var. bim markete gittiginde elinde yok ise talep edin en kısa zamanda getirip size bilgi verirler. kestirme simkart kullanmamanızı öneririm.

kardeşim bimde calişiyor yok dedi ayrıca nano olmazki oda kesilicek oda büyük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 1 Mayıs 2013; 17:17:47 >
  • her bimde olmaması normal. isteyen bime gidip soyler. bim kendi merkezinden talep eder gonderirler. nano simkart zaten sadece iphone5 de var orjinal nano kartın tekrar kesilmesine gerek yoktur.
  • quote:

her bimde olmaması normal. isteyen bime gidip soyler. bim kendi merkezinden talep eder gonderirler. nano simkart zaten sadece iphone5 de var orjinal nano kartın tekrar kesilmesine gerek yoktur.

nano sımkart dedıgın ıcının sarı oalan kısmı kucuk ama plastık olan kısmı buyuk sızın dedıgınız mıcro hocam bende kıde nano turkcellden aldım samsung galaxy w kullanıyorum ayrıca bana verılen sımkart ta mıcro sım yapmak ıcın kesılecek yerı ısaretlemısler

• bilgi karmasasını duzeltelim. su an tum dunyada 3 boy simkart kullanılır.

simkart
    micro simkart
    nano simkart

buyukten kucuge dogru sıraladım. galaxy w cihazı micro kullanır. nano simkart su an icin sadece iphone 5te vardır. su an resim ekleyemedim. google dan simkart boyutları diye yazarsan gorebilrsin.
  • quote:

bilgi karmasasını duzeltelim. su an tum dunyada 3 boy simkart kullanılır.

simkart
    micro simkart
    nano simkart

buyukten kucuge dogru sıraladım. galaxy w cihazı micro kullanır. nano simkart su an icin sadece iphone 5te vardır. su an resim ekleyemedim. google dan simkart boyutları diye yazarsan gorebilrsin.

turkcelldekı gorevlı nano sımkart verıyorumdedı

• ücretsiz değişim yapıyorlar. kimlik fotokopiniz ile gidiniz
    https://store.donanimhaber.com/9e/b0/a8/9eb0a874731299b37b57c0fc1988f769.jpg
     Bimcell Numara Taşıma Micro sim kart

• ctarkan kullanıcısına yanıt
    hocam yeni sim almayı düşünüyorum artık her yerde bundan verirler değil mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.