Şimdi Ara

BİMcell FATURASIZ | 11GB 1000DK 1500SMS (39 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
6
Favori
9.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Broşürde yazan 25 lira yüklemeye 1gb + sms hediyesi sadece bu paket için mi geçerli? Tarife palet gözetmeksizin veriyor mu acaba yüklemeye?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • azosial A kullanıcısına yanıt
    Eğer yaşadığınız bölgede şebeke sorunu yok ise Avea ya da türevleri en uygun seçenek
    Hattınızı taşıdığınız zaman telsiz kullanım ücreti yıl sonuna kadar alınmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Paket yapmasan bile veriyor. Zamanında 28 liralık paket vardı,30 yüklüyordum daha paketi yaparken direk geliyordu hediye.
    Bu arada TT altyapısını kullanıyor İstanbul'dayım sorun yaşamadım. Kişiden kişiye, bölgeden bölgeye fark eder tabi..

• Bimcell ile kağıt üzerinde 10gb kampanyası.

Kesinlikle araba, tren, tramway, vb. hareket halindeki taşıtlarda sürekli kopan, doğru düzgün video bile izletmeyen, whatsup üzerinden görüşme bile yaptırtmayan dandik bir internet bağlantısı sağlıyor. 3gb turkcell al daha iyi, en azından ihtiyacın olduğunda şebeke delisi olmassın...
  • Hattım taşındı ve paketi aldım. Şebeke sorunu yok ve ses kalitesi güzel
    Bu kadar beklemiyordum nasıl bir önyargı olduysa artık

• Geçeyim bari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi kampanya. Tüm aileyi taşıyacağım. Tarife aradığım şu günlerde çok iyi oldu bu haber, teşekkürler.
  • Türk telekom faturalı 20gb+1000sms+1000dk =38 tl.12 ay taahüt ile 45 tl geçiş yaptım fakat kullanmadıgım için ne kadar fiyatı iyide olsa ayrılacagımı mh'ye söyledim.%10 indirim teklif ettiler.Alım kapanmıştır yazın geçtim ben ama arada geliyor böyle fırsatlar dikkat edin.Tarife ismim sanırım Efsaneprime20

edit:fiyat yanlış girmişim 40.50 kuruş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güneyinbatısı -- 1 Şubat 2019; 19:19:38 >
  • Ben de Turkcell kullanıcısıyım. Öğrenciyim aynı zamanda 45 TL para veriyorum bazı aylar onu da geçiyor. Üstelik faturalı olduğu için paketim erken bittiğin de bekliyorum yenilenmesini. Tam 18 gün beklediğimi hatırlıyorum. Böyle saçma bir şey olamaz. 5GB + salak saçma uygulamalarda 25gb + 750 dk ve sms için çok geldi bana. Bitiyor benim de taahhüdüm 30 TL yi geçmeyecek bu benzeri bir faturasız paket öneriniz var mı? Yoksa Bimcell'e geçmeyi düşünüyorum.
    Edit: Yukarıda ki arkadaşımızın dediği paket güzel hatta çok iyi fakat 100 dakika çok az. Ben 750 dk zor yetiştiriyorum öbür aya ama yetiyor 100 çok az. Günde ortalama 20 dk görüşme yapıyorum. Şimdiden sağ olun cevaplarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HBeg -- 17 Mart 2019; 10:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantomas

Bimcell nasıl arkadaşlar deneyen var mı?
    istanbul içi en ufak sorun yok, istanbul balıkesir arası telefon trafiğindede sıkıntı olmadı.

türk telekom öneren arkadaşlar için yazıyorum. uzak mesafelerde rezil bir oparatör. 1,5-2 ay anca dayanabildim. araba 2 tepenin arasından geçtiğinde hat kesiliyor. arkadaşımın internet paketi var, çocuk çekmediği için kullanamıyor. dk ve gb yi çok veriyor ama kullanamıyorsunuz.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    BİMcell de Türk Telekom altyapısını kullanıyor

• Thekanarya kullanıcısına yanıt
    Bunun icin once faturasiz bir hatta tasiyorsun bir muddet sonra faturaliya gecis yapiyorsun. Faturaliya gecene yani. 1 yil taahhutlu.

• Vodafone 2. Kat evimde çekmiyor. Evet doğru hiç çekmiyor. Türk telekom u bırakıp lifecell e geçtim. Evimde sadece ön tarafta çekiyor arka tarafta ise 2g çekiyordu. Türk telekom prime a geri döndüm. Her yerde 4.5 g alıyorum. Yok bip yok orada az çeker muhabbeti yerine hd ses kalitesi ile kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanıyor Y kullanıcısına yanıt
    Turkcellin 3 gb interneti ile ne yapmayı düşünmektesiniz? Bu mesajla biza ne demek istemekte, nasıl bir caba içine girmişsinizdir? Sen Turkcellin yandaşı olup mazlumların ahını almışsın, bundan sonra iflah olmazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

BİMcell de Türk Telekom altyapısını kullanıyor
    Evet ama daha iyi çekiyor

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Aynı altyapıyı kullanıp daha iyi çekmesi saçma
    Belki yoğunluk az olduğu için olabilir

• Ben mi note 4 kullanıyorum hem Turkcell hem BİMcell kullanıyorum aynı telde. Aramalarimi hep Turkcell interneti de BİMcell ayarladım çok rahatım.

• İnanamıyorum ama bugün bu operatöre geçiş için başvurumu yaptım. Türk Telekom faturalıyım ve maalesef bütçeme uygun bir paket teklif etmediler. Şu an en cazip tarife bu gibi görünüyor. Şartlar değişene kadar 39 TL'ye 11GB kullanırım. İleride güzel bir kampanya olursa ana operatörlerde, onları değerlendiririm.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.