Şimdi Ara

BiMCELL DENGELERİ DEĞİŞTİRDİ. SINIRSIZ KONUŞMA BİMCELL YENİ PAKETLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
7.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

diyelim 20gb bitti tarifeyi iptal edip tekrar para yükleyip tekrar tarifeyi aktif edince yeniden 20 tanımlanıyor 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.dmr20

Bazı arkadaşlar türk telekom kadar çekmiyor demiş bazi arkadaşlar ise türk telekomla aynı çekiş gücü demiş. Bu işin doğrusu nedir acaba bilgi sahibi olan varsa ?
    TT den memnundum bulunduğum bazi bölgelerde çekmediği için vodafone taşıdım ama malesef TT yi aratiyor şuan bana . Turkceli hic düşünmüyorum o paraları veresim gelmiyor

Turk telekomdan bimcelle gectim ben ya subat tatili ya da 2019 yaziydi unuttum simdi. O zamandan beri turk telekom ike bir farkini gormedim. Ikisi de her gittigim yerde çekiyo internete de mis gibi giriyorum. Ben merkezi yerlerde gezerim ama hep bilmiyorum belki oyledir ama ben hic bi farkini gormedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

7gb 500dk 1000sms 24tl türk telekom + sı her hafta sil süpür (şu sıralar devamlı heryöne 250dk 1 günlük geliyor)

Turk telekom kampanyalar ile bimcellden daha ucuza geliyor ama bunu ugrastirici bulanlar icin bimcell daha iyi bence. Eskiden turk telekomkuydum senede 1 telefonla ara da onlar seni geri arasin da pazarlik da indirim teklif etsinler reddet bi daha arasinlar da vırt zırt ugrasmasi cok sıkıcı. Bi de bazen bi turlu indirim vermiyorlar e hadi kalkalim baska operatore gecelim diyosun. E hadi gidelim turkcelle gecis yapalim bayiye git de gecis yap da sim degis de.

Turkcellde 1 sene dolduktan sonra yine pahali olcak yine dön gel baska bi operatore. Bunlar bana cok usendirici geliyor. Ondan bimcell tercih ettim. Ben gibi olanlar varsa gecsin ben bi cekim sorununu falan gormedim internet de guzel. Taahhut yok. Az kullancagin ayda kucuk paket aliyosun ya da tatile gitcen bol int lazim o ay buyuk paket aliyosun. Buyuk bi kafa rahatligi var. Ya da mesela onumuzdeki ay hic dakikaya ihtiyacin yok. Evdesin internet de cok lazim degil ama biraz olmasi iyi. 25 tl yukluyosun sms ve internet hediye ediyor ufak. Ama 25 tl ile paket almiyosun. Hediyelerle iade ediyosun sonraki ay paket aliyosun falan. Bence cok güzel icat.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Tl transfer var. Online işlemler uygulamasından yapıyordum ben. Lira işlemlerim menüsünde lira paylaş var

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Taahhüt yoksa geçmemeniz için bir sebep yok. Tt de kampanyaya saymıyor sadece. Misal yeni gelene kampanyalarına pttcell bimcell vs saymaz.

taahhüt yok, ama mesela pttcellliler TT ye geçemiyor, gidip BİM e bir soruyum.

• ntman N kullanıcısına yanıt
    Geçer geçmemesi için sebep yok. Ama numara taşıma kampanyalarına saymıyor tt. Operatör içi sayıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Geçer geçmemesi için sebep yok. Ama numara taşıma kampanyalarına saymıyor tt. Operatör içi sayıyor.

Bir kac ay önce 2 kere Türk Telekom bayisine gittim sordum pttcell den geçiş yok dediler.

Bayii uğraşmamış yada cahil.

Numara taşıma kampanyasına dahil olmuyor tt de. Şebeke içi geçiş sayıyor. Ama no taşınabiliyor. Bim e sakin bir zamanda git. Yetkili birisini bul form doldurman gerekiyor. Bende haftaya gideceğim. 39 tl 15 gb 1000 dk ve sms var. Daha 5 gb bitiremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bayii uğraşmamış yada cahil.

Numara taşıma kampanyasına dahil olmuyor tt de. Şebeke içi geçiş sayıyor. Ama no taşınabiliyor. Bim e sakin bir zamanda git. Yetkili birisini bul form doldurman gerekiyor. Bende haftaya gideceğim. 39 tl 15 gb 1000 dk ve sms var. Daha 5 gb bitiremedim.

iki değişik şehirde sordum ikiside geçiş yok dedi, hatta biri önce Vodafone a geç sonra Telekom a gel dedi. BİM e gidip bir soralim. pttcell iyice bozdu.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Bimcell de telekomda aynı çekim gücüne sahip. Telekom'un çektiği her yerden çekiyor, Bimcell çekmiyorsa türk telekom da çekmiyor.
  • arkadaşlar ben numaramı taşıdım 5 gün felan oldu arama yapabiliyorum ama beni kimse arayamıyor aradıklarında böyle bir numara yok diyor veya sanki ben onları beklemeye almışım gibi sonsuz bip sesi geliyor
  • genel sorun var mış müdahale felan ediliyormuş vs 6gündür kimse beni arayamıyor
  • 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    Bu hangi tarife iyiymiş geçebilirsem geçiş yapayım

türktelekom pttcel bimcell bu üçü içinde geçişlerde aynı oparötör sayılıyor. ve kampanya yapılmıyor ancak belli bir süreliğine Turkcell Rahat Hatta geçip sonra tekrar bimcell yada pttcelle tekrar geri dönünce, pttcell sizi yeni müşteri olarak görecektir. yapılmayan indirim her türlü yapılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 28 Mart 2021; 3:34:32 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.