Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan türktelekomluyum bimcelin dost2 tarifesi 19 tl aynı şartlarda olan benim kullandığım tarife 27 tl bende bimcele geçmeye karar verdim inş. bir sıkıntı çıkmaz
  • aloiss kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz. Her şey açık ve net ortada. Sürpriz yok. Paket hakları bitmeden önce mesajla bilgilendirme yapılıyor.
  • aloiss kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz hocam, paket aktif olduğu sürece aynı fiyattan kullanırsınız. Diğerleri gibi 1 yılı doldurdunuz paketiniz 25₺ oldu demiyorlar.
    Eski - Yeni müşteri yok herkes aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, elimde bir bimcell hat var. Bu hattı bi süreliğine Turkcell veya Vodafone'a taşısam sonra tekrar Bimcell'e geri dönsem Telsiz Kullanım Ücreti öder miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Sıkıntı olmaz. Her şey açık ve net ortada. Sürpriz yok. Paket hakları bitmeden önce mesajla bilgilendirme yapılıyor.
    Eyvallah sağolasın şuanki kampanyam 13 şubatta bitiyor ozaman 10 şubatta başvurmak mantıklı

• Eyvallah hocam.. Zaten bimcell'de türktelekom alt yapısını kullanıyormuş şimdiye kadar hattımı niye taşımadıysam artık ... . Yorumlardan anladığım kadar Hat taşıyanlara telsiz ücreti de yok sanırım

• aktif bimcell hattınız varsa telsiz vergisi ödememek istiyorsanız hattınızı vodafone taşıyın taşındıktan sonra tekrar bimcele geçin yıl boyunca vergi ödemeyin tam 5 yıldır bu taktigi uyguluyorum .

• bir operatör değişikliği yapıp geri döndüğümüzde gereken süre ne kadar eski operatöre dönmek için ?
  • Merhaba arkadaşlar, şu an Avea faturasız tarifedeyim ve Bimcell'e geçmeyi düşünüyorum. Avea'dan Bimcell'e geçtiğimde Telsiz Kullanım Ücreti ödemeye devam eder miyim yoksa ödemez miyim? İkisi de TT alt yapısı kullanıyor ya o bakımdan
  • aynı alt yapı olduğu için kesinlikle telsiz kullanım ücreti kesiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machining

Merhaba arkadaşlar, şu an Avea faturasız tarifedeyim ve Bimcell'e geçmeyi düşünüyorum. Avea'dan Bimcell'e geçtiğimde Telsiz Kullanım Ücreti ödemeye devam eder miyim yoksa ödemez miyim? İkisi de TT alt yapısı kullanıyor ya o bakımdan
    Kesiliyor o yuzden ya vodafone ya turkcelle basvur hattin acildigi gün git bimcelle basvur vergiden kurtul

• quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

bir operatör değişikliği yapıp geri döndüğümüzde gereken süre ne kadar eski operatöre dönmek için ?
    herhangi bir süre yok istedigin zaman istediğin kadar taşıyabilirsin hattını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Kesiliyor o yuzden ya vodafone ya turkcelle basvur hattin acildigi gün git bimcelle basvur vergiden kurtul

Alıntıları Göster
    Nasıl yani anlamadım.🤨 sonuçta aynı alt yapıyı kullansalarda farklı firmalar türktelekomdan bime geçmekle vodafon yada türkcell den geçmek aynı olmalı neden farklı uygulama varki

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

aynı alt yapı olduğu için kesinlikle telsiz kullanım ücreti kesiliyor.
    Şimdi benim hattım türktelekom faturasız, bime geçip telsiz ücreti ödememek için önce başka hattamı geçmem gerekiyor? niye iki iki uğraştırıyorlarki

• quote:

Orijinalden alıntı: aloiss

Nasıl yani anlamadım.🤨 sonuçta aynı alt yapıyı kullansalarda farklı firmalar türktelekomdan bime geçmekle vodafon yada türkcell den geçmek aynı olmalı neden farklı uygulama varki

Alıntıları Göster
    Ayni altyapida farkli operatör değil o yüzden tarife degisikligi gibi oluyor bu yuzden vergi odememek icin vodafone yada turkcelle geç hattin acildigi gün gidip bimcelle başvur hemen hocam.

• Türktelekom faturalı hattının tahattut süresi bu ay doluyor direkt olarak hattını bimcell taşırsam ek bir ücret öder mi yim ek ücret çıkarsa ödememek için ne yapmalıyım

• Vodafone faturasızdayım bimcelle geçicem vergi alırlar mı?

• kavlan K kullanıcısına yanıt
    Daha önce 2 kez TT/bimcell taşıması yaptım ilave ücret çıkmaz
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    2019 yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti ödemezsiniz

• deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt
    Hocam sebebi ne peki? Yani neye göre ücret alıyorlar? Örnek veriyorum bir kaç ay önce tt daydım her ay ücret kesiyorlardı. Vodafone geçince ücret almamaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.