Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazartesi başlayacak denen cazip kampanya.
    10 gb internet, 1000 dakika, 1000 sms :39 TL
  • Yeni paketler siteye eklenmiş
  • Az önce müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede yeni paketlerin (Paket içi dakikaların) 60sn. bazlı ücretlendirme ile düşeceği söylendi.
    Eskiden 6sn. bazlı olduğu deniliyordu sanırım güncellenmiş veya hatalı bilgi veriyorlar.
    Tecrübeli BİMCELL lilerden doğrulama bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanım süresi dolduktan sonra paketiniz yenilenmezse ve başka paketiniz yoksa konuşmalar aynı şekilde 6 saniyesi 1,25 kuruş, data kullanımı 50kr/MB olarak ücretlendirilir. (BİMCELL)
  • Buna göre 6 saniye bazlı ücretlendirme devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Kullanım süresi dolduktan sonra paketiniz yenilenmezse ve başka paketiniz yoksa konuşmalar aynı şekilde 6 saniyesi 1,25 kuruş, data kullanımı 50kr/MB olarak ücretlendirilir. (BİMCELL)

Aydoğan kardeşim ailecek 3 hat taşıyacağız. (Mevcut dak+sms+gb olan paketlerde 6 sn. olayı geçerli değilmiş dediler.Aşım olursa veya dak. önceden biterse demek istemişler.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 6 Ocak 2019; 12:44:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Turkcell'den numara taşımak için başvuru verdim , ortalama kaç günde geçer ve ben hep faturalı kullandım şuana kadar , paketim bittiğinde TL varsa otomatik yenilenir mi paket ben iptal etmediğim sürece , bir de uyarı geliyor mu işte son 50 dk kaldı uyanık ol benzeri ? Teşekkürler cevaplar için şimdiden.
  • bende 35 liralık 7 gb tarifesi var. Eski tarifler devam edecek mi? Yoksa herkes bu yeni tarifelere geçmek zorunda mı?
  • AtesHırsızı kullanıcısına yanıt
    Paket bir aydan önce yenilenmiyor, ama onlne işlemlerden takip edebilirsiniz, ayrıca son dönemlerde mesaj geliyor şu kadar hakkınız kaldı diye, o durumda peketi yeniden satın alabiliyorsunuz. Bir ay dolup paket bitmemiş ise ve hatta bakiye varsa o zaman kendi otomatik yeniliyor.
  • bimcell de sil süpür yapılıyor mu
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • Paketsiz olarak dakika başı 10,2 kuruş artık. Yani öncede 1 saat paketsiz arama yaparsanız 6 lira öderken şuan 7,35 lira ödeyeceksiniz.
  • Faturasız da en alt limit yükleme limiti ne arkadaşlar 2 ayda bir yükleme yapacağım 6 sn 1,25 kuruştan konuşmak için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeagle kullanıcısına yanıt
    15 TL

• 6 saniyesi 1.25 kuruş 60 saniyesi yani 1 dakika 12.5 kuruş yapıyor 1 saat ise 7.5 tl yapar

• BİMCELL'e numaranızı taşığınızda belli bir süre ki 72 saat olarak belirtiliyor internetten banka hesabınıza ulaşamıyorsunuz, yani BİMCELL bankanın gönderdiği sms şifresini engelliyor.. Önceden böyle birşey yoktu, son 1-2 senedir ortaya çıktı..

Acil bir durumda banka işlemlerinizi yapamıyorsunuz, eliniz kolunuz bağlı.. Diğer operatörlerde böyle bir sıkıntı yok, sadece bir tek bunlarda var...

Neymiş,güncellemeymiş bilmem neymiş falan filan..

O yüzden bankadan boşuna sms beklemeyin, sms geliyor ama BİMCELL bankanın gönderdiği sms şifresini engelliyor...Bakalım bu saçma prosedürü ne zaman sonlandıracaklar !
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

BİMCELL'e numaranızı taşığınızda belli bir süre ki 72 saat olarak belirtiliyor internetten banka hesabınıza ulaşamıyorsunuz, yani BİMCELL bankanın gönderdiği sms şifresini engelliyor.. Önceden böyle birşey yoktu, son 1-2 senedir ortaya çıktı..

Acil bir durumda banka işlemlerinizi yapamıyorsunuz, eliniz kolunuz bağlı.. Diğer operatörlerde böyle bir sıkıntı yok, sadece bir tek bunlarda var...

Neymiş,güncellemeymiş bilmem neymiş falan filan..

O yüzden bankadan boşuna sms beklemeyin, sms geliyor ama BİMCELL bankanın gönderdiği sms şifresini engelliyor...Bakalım bu saçma prosedürü ne zaman sonlandıracaklar !
    yılardır var bu güvenlik amacı ile tüm operatörlerde numara taıma işlemi yada simkart değiştiğinde bankalara kod gelmiyor banka mhlerini arayıp simkart bloke kodu kaldırma işlemi yapılması laızm

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

yılardır var bu güvenlik amacı ile tüm operatörlerde numara taıma işlemi yada simkart değiştiğinde bankalara kod gelmiyor banka mhlerini arayıp simkart bloke kodu kaldırma işlemi yapılması laızm

Alıntıları Göster
    Beni yanlış anlamışsınız. Bu meselenin banka sms blokesiyle zerre kadar alakası yok.. Kaldı ki, ben blokeleri kaldırrıken bankadan bloke var sms lerini bimcell engellemedi.. banka sms blokesi kalktı, banka hesabıma giricem ama bimcell içinde şifre olan banka smslerini engelliyor..

Bak mesela eft yapmak istiyorum şu an sms gelmiyor.. şimdi alışveriş yapacağım ama bankanın sms i bimcell tarafından engelleniyor.. her ikisini de şu an yapamıyorum...

bu abuk sabuk görülmemiş uygulama sadece bimcellde var.. denemesi bedava.. bimcele geçin, sim blokelerini kaldırın ve hemen banka hesabınıza girmeye çalışın..

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Beni yanlış anlamışsınız. Bu meselenin banka sms blokesiyle zerre kadar alakası yok.. Kaldı ki, ben blokeleri kaldırrıken bankadan bloke var sms lerini bimcell engellemedi.. banka sms blokesi kalktı, banka hesabıma giricem ama bimcell içinde şifre olan banka smslerini engelliyor..

Bak mesela eft yapmak istiyorum şu an sms gelmiyor.. şimdi alışveriş yapacağım ama bankanın sms i bimcell tarafından engelleniyor.. her ikisini de şu an yapamıyorum...

bu abuk sabuk görülmemiş uygulama sadece bimcellde var.. denemesi bedava.. bimcele geçin, sim blokelerini kaldırın ve hemen banka hesabınıza girmeye çalışın..

Alıntıları Göster
    yıllardır bimcell kullanıyorum böyle bişey görmedim arayın şimdi banka mh lerini sms gelmeyin diyin bimcell ile alakası yok

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

yıllardır bimcell kullanıyorum böyle bişey görmedim arayın şimdi banka mh lerini sms gelmeyin diyin bimcell ile alakası yok

Alıntıları Göster
    o dediğini 1 sene önce yaptım, kaç kere denedim olmadı, bu uygulamadan haberim yoktu çünkü... bimceli aradım ve böylece bu saçma uygulamayı öğrenmiş oldum.. bu sene de sms gelmeyince ordan anladım neden gelmediğini..

aradım 72 saat süre verdiler bekleyin dediler..ama 24 saat sonra sms ler gelmeye başladı.. operatöre saat kaçta geçmiş isem o saatte açıldı sms izinleri.. demek ki asgari 24, azami 72 saat bu engeli koyuyorlar...

Bimcell müşteri hizmetleri bile bu uygulamayı doğrularken, sen hala niye kabul etmemekte ısrar ediyorsun anlaşılır gibi değil...

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.