Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Emre 32
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

Müşteri alımına kapatılan 16 liralık İdeal paket

Dost paketler devam ediyor

Kimlik fotokopisini götürmek şart dimi yani fotokopiyi bizim çektirmemiz gerekiyor.

Kimlik fotokopisinin üstüne aşağıdaki bilgileri yazarsanız Bimcell taşımasında sorunda yaşamazsınız.

* Adınız Soyadınız
    * Taşınacak numara
    * Adres bilginiz
    * Annenizin kızlık soyadı
    * Numaranın hangi operatörden taşınacağı

Ayrıca kimlik fotokopisini kapatmayacak ama köşelerinden geçecek şekilde "bu kimlik fotokopisi sadece 01/01/2017 tarihindeki taşıma işlemi için geçerlidir" yazarak fotokopiyi verirseniz yine sorun yaşanma ihtimali azalır.

Kızlık soyadına gerek var mı ? Formda dolduruluyor mu bu bilgiler ? Teşekkürler.

Dolduruluyor. Müşteri hizmetlerini arayıp güvenlik gerektiren bir işlem yapmaya kaltığınızda annenizin kızlık soyadının belli harflerini soruyorlar bu sebeple anne kızlık soyadını istiyorlar.

Teşekkürler hocam.

• Ne güzel 16 tl'ye 600dk her yöne + 2gb vardı. Az biraz müşterileri çoğaldı diye hemen zam yaptılar😒

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beynini.delerim kullanıcısına yanıt
    yanlış bilgi vermeyelim.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/ahlan-9-paketi-mevcut.aspx

paket 15tl olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda bimcell e başvuru yapabildik. Ancak 1 hafta sürüyormuş. Şimdi eski hattımızı 1 hafta kullanabileceğiz dimi ? Yeni hat açılana kadar eski hat aktifliğini koruyor dimi ?

Birde geçişte hatta kalan para da aktarılıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 3 Aralık 2017; 18:35:14 >
  • Sözümü duymuşlar interneti 6 gb'lık pakette 1 gb arttırıp fiyatı 35'e çekmişler.
    Ancak 6'dan 7 yapmakta kurtarmaz. 9 gb olmalıydı ki BİMCELL'in ismine yakışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Sözümü duymuşlar interneti 6 gb'lık pakette 1 gb arttırıp fiyatı 35'e çekmişler.
    Ancak 6'dan 7 yapmakta kurtarmaz. 9 gb olmalıydı ki BİMCELL'in ismine yakışsın.

Zor hocam. Vergiler onların da ellerini kollarını bağlıyor. 1 GB lira yükleme hediyesini bile 20 TL'den 25'e çıkardılar.

• az önce hattıma mobil işlemlerden 10 tl yükledim ve gelmedi.

2 saatten fazla zaman geçti ama hala gelmedi.. Sabah 10 da bim mağazasından yükleme yapıcaktım kasa kitlendi sistemde arıza varmış diyip parayı geri verdiler bende saat 12 gibi online yaptım ama parayı alıp tl yi vermediler .

Şaka gibi bir durum ve işin kötüsü acil bir işiniz olsa eliniz kolunuz bağlı kalıyorsunuz..

İşin kötüsü internette bu şekil tonla yorum var ve gelmeyen 10 tl için banka dekontu, fax vs tonla şey istiyolar.

Böyle saçmalık mı olur ? 10 tl önemli değil ama resmen insanı keriz yerine koyuyorlar...
  • quote:

Kadıköy - Hasanpaşa- Uzunçayır caddesinin sonundaki Bim'de Bimcell hat 20 TL. Dün bisikletle geçerken su almak için uğradım normalde Bimlerde 36 TL yazıyor oradaki Bim 20 TL yazmış. Yolu düşen ve ihtiyacı olan varsa alabilir.

Ankara da yakalayamadık bir türlü.

• quote:

Sonunda bimcell e başvuru yapabildik. Ancak 1 hafta sürüyormuş. Şimdi eski hattımızı 1 hafta kullanabileceğiz dimi ? Yeni hat açılana kadar eski hat aktifliğini koruyor dimi ?

Dostum açılana kadar hattını kullanabilirsin.. para olayını bende bilmiyorum . Bir aralar vardı sanki aktarma olayı.

• Konu sahibinin, konuyu ilgilenen ve tecrübeli birine devretmesi lazım. İlk mesaj hititlerden kalma resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

quote:

Sonunda bimcell e başvuru yapabildik. Ancak 1 hafta sürüyormuş. Şimdi eski hattımızı 1 hafta kullanabileceğiz dimi ? Yeni hat açılana kadar eski hat aktifliğini koruyor dimi ?

Dostum açılana kadar hattını kullanabilirsin.. para olayını bende bilmiyorum . Bir aralar vardı sanki aktarma olayı.

Teşekkürler hocam.
  • 25 tl 1 gb hesiyesi icin bim magazasindanmi yukleme yapmaliyiz, online islemlerden yapsak geliyormu 1 gb

• Su an cogu bim magazasinda yeni hatlar 19tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yahu ankarada vs nerede var gören yazsa da alsak
  • wickersan kullanıcısına yanıt
    Geliyor

• Tesekkurler

• beyler bimcell hattım iptal oldu tekrar aynı numarayı nasıl aktifleştirebilirim?
  • en uygun tarifler burda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

beyler bimcell hattım iptal oldu tekrar aynı numarayı nasıl aktifleştirebilirim?

http://www.bimcell.com.tr/Content/230/sikca-sorulan-sorular.aspx

quote:

Hattım iptal olmuştu, yeniden açtırmak için ne yapmam gerekiyor?

İptal olan faturasız hatlar, hat iptal tarihinden itibaren 1 yıl boyunca hat sahibi tarafından yeniden alınabilmektedir. Hattın 1 yıllık süre içinde yeniden alınabilmesi için, hat sahibinin abonelik sözleşmesi doldurması ve gerekli belgeleri iletmesi yeterlidir.

Yeniden aktivasyon durumunda, yeni hat aboneliğinde olduğu gibi sizin adınıza devlete ödenen vergiler hat açılışı sırasında alınmaktadır.

bugün bime gittim durumu anlattım iptal olan hat açılmıyor dediler. websitesinden bahsettim bilmiyoruz dediler

• Bimcele yeni geçtim 25 tk yğkledim internet gerdi ama giremiyorum internete apn felan mı ayarlammsm gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.