Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selfy Turuncu Small 500
  • Herhangi bir Bim şubesine hat sahibinin kimlik fotokopisiyle gidip, kasiyere işlem yaptırıyorsunuz.

Pm gönderemiyorum, buradan yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Turkcell 'den hazırkartlar için en ucuz konuşma paketi, fiyatını sordum. Aylık 300 dakikası 22 TL.

Bimcell'de aylık 250 dakikası, 12 TL.

Bana bir ayda 250 dakika rahat rahat yetiyor. Hatta çoğu aylarda, aylık en fazla 120 dakikayı tüketebiliyorum.

Hasılı; telefondan yalnızca konuşma olarak istifade ettiğim için, Bimcell'in konuşma paketi tarife fiyatı, bana uygun düşüyor.

Daha uygun fiyatlı bir tarife olsa, ona geçeceğim de, şimdilik en uygunu bu...
  • Şu konuyu güncelleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

Herhangi bir Bim şubesine hat sahibinin kimlik fotokopisiyle gidip, kasiyere işlem yaptırıyorsunuz.

peki form felan lazım mı? sim kart sonradan mı geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

Herhangi bir Bim şubesine hat sahibinin kimlik fotokopisiyle gidip, kasiyere işlem yaptırıyorsunuz.

peki form felan lazım mı? sim kart sonradan mı geliyor..

Hiçbir şey gerekmiyor başka. Formu da orada kendileri doldurup hemen sim kartınızı veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Dün Turkcell 'den hazırkartlar için en ucuz konuşma paketi, fiyatını sordum. Aylık 300 dakikası 22 TL.

Bana bir ayda 250 dakika rahat rahat yetiyor. Hatta çoğu aylarda, aylık en fazla 120 dakikayı tüketebiliyorum.

Hasılı; telefondan yalnızca konuşma olarak istifade ettiğim için, Bimcell'in konuşma paketi tarife fiyatı, bana uygun düşüyor.

http://www.avea.com.tr/web/paketler/Ahlan9PaketiYeni?noredir=1

Avea da 9 tl ye 300 dakika 3000 sms var. 12 tl ye 250 dakika alacağına 9 tl ye 300 dakika 3000 sms alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Dün Turkcell 'den hazırkartlar için en ucuz konuşma paketi, fiyatını sordum. Aylık 300 dakikası 22 TL.

http://www.avea.com.tr/web/paketler/Ahlan9PaketiYeni?noredir=1

Avea da 9 tl ye 300 dakika 3000 sms var. 12 tl ye 250 dakika alacağına 9 tl ye 300 dakika 3000 sms alabilirsin.

Bilgi için teşekkürler...

9 TL'lik faturasız Ahlan tarifesinin kapsamına baktım da... Faturasız BimCell'den hattını taşıyanları kapsamıyormuş...

Bimcell 'den hat taşınarak Ahlan tarifesine geçmek te mümkünmüş... Ancak Bimcell'den hattını taşıyanlar, aylık 15 TL'den Ahlan tarifesinden yararlanabilirmiş !

Yani kısaca; 9 TL'lik tarifeden yararlanmak için, Avea'dan yeni hat satın almak lazım. Hadi parasını verdik ve yeni hat satın aldık. Yeni numaramı, bi ton yere ayrı ayrı bildirmem lazım. Bu da bana epeyce külfetli olur.

Ha birde şu konu var ! Malum Avea ana operatör durumundadır. Yarın birgün tarifeye son vermesi söz konusu... Çünkü ana operatörler, çok sık tarife değişikliğine gidiyorlar.

Oysa, Bimcell, PTTcell gibi alt operatörler, mevcut müşteri portföyünü korumak için, daha avantajlı paket sunmadan tarife değişikliğine gitmiyorlar. İzah ettiğim gerekçeler nedeniyle, Ahlan tarifesi benim işime yaramadı maalesef...

Bu değerlendirmeler ışığında; bundan sonra çıkacak Turkcell tarifelerinin, Bimcell'den hesaplı olması imkansız gibi... Vodafone'da da daha hesaplı tarife görmedim/duymadım şu zamana kadar...

Hasılı kelam; şimdilik Bimcell'e devam.

• 15tl 1gb

25tl 4gb

35tl 8gb

Özet

• Son dakka dopdolu yapmayanin vayyy haline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 28 Kasım 2017; 11:19:37 >
  • bime gectim kafa rahat, ne verdiysem o

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim694

Merhabalar. Artık tüm hatlar pahalılaştı. Sizce BIMCell'den vazgeçmek mantıklı mı ? Yine de en ucuz hat BIMCell. Türk Telekom'da 3 GB, 500 DK, 750 SMS 18 TL, fakat yeni müşteriler yararlanabilir diyorlar ve bize 25 TL'den veriyorlar. Sizce ne yapmalıyım ?

Bende aynı durumdayım. Vergi dahil 20 lira yüklenecek bir paket yok mu ? 500 dk 1000 sms 1 2 gb interneti olan.

23 liraya yani 25 lira yükleyip telekomdaki Yaz fırsatı 2 gb kampanyası var sadece.

Anneme de 2 aylık kafam rahat paketi yetmiyor artık. Ona da böyle bir tarife arıyorum.
  • Evet.

Arasıra internet kullanacaklar, 15 TL'ye 1 GB. Dost paket tarifesinden de yararlanabilirler.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    1 gb

Heryöne 600 dk

Her yöne 600 sms

BİMcellilerle sınırsız konuşma

15 ₺

http://www.bimcell.com.tr/Content/248/karma-paketler.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

1 gb

Heryöne 600 dk

Her yöne 600 sms

BİMcellilerle sınırsız konuşma

15 ₺

http://www.bimcell.com.tr/Content/248/karma-paketler.aspx

Teşekkürler vergi dahil 20 tl altı için iyi fırsat gibi görünüyor. Onu görmüştüm ama biraz kafam karışmıştı. Acaba güncelleme mi olmadı diye düşünmüştüm.

Keşke sim kart değiştirmeden direk geçiş yapabilseymişiz :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 1 Aralık 2017; 16:11:7 >

Müşteri alımına kapatılan 16 liralık İdeal paket

Dost paketler devam ediyor

• quote:

Kimlik fotokopisini götürmek şart dimi yani fotokopiyi bizim çektirmemiz gerekiyor.
    Kimlik fotokopisi ile gitmeniz daha iyi olur.

• quote:

Kimlik fotokopisi ile gitmeniz daha iyi olur.

Çok teşekkür ederim hocam. Yarın muhtemelen annemle gider ikimiz için başvuruyu yaparız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Kimlik fotokopisini götürmek şart dimi yani fotokopiyi bizim çektirmemiz gerekiyor.

Kimlik fotokopisinin üstüne aşağıdaki bilgileri yazarsanız Bimcell taşımasında sorunda yaşamazsınız.

* Adınız Soyadınız
    * Taşınacak numara
    * Adres bilginiz
    * Annenizin kızlık soyadı
    * Numaranın hangi operatörden taşınacağı

Ayrıca kimlik fotokopisini kapatmayacak ama köşelerinden geçecek şekilde "bu kimlik fotokopisi sadece 01/01/2017 tarihindeki taşıma işlemi için geçerlidir" yazarak fotokopiyi verirseniz yine sorun yaşanma ihtimali azalır.

Kızlık soyadına gerek var mı ? Formda dolduruluyor mu bu bilgiler ? Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.