Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
186
Favori
1.139.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende bimcelle geçmek istiyorumda şu 2gb 600dk olan pakete 20tl yüklemede şuan hediye geliyor mu yoksa 25tl mi oldu şuan tt kullanıcısıyım internet hızı aynı değilmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çesna

Arkadaşlar bende bimcelle geçmek istiyorumda şu 2gb 600dk olan pakete 20tl yüklemede şuan hediye geliyor mu yoksa 25tl mi oldu şuan tt kullanıcısıyım internet hızı aynı değilmidir?

Hediye geliyor ben sitesine baktım 20 tl ve üzeri diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda bir arkadaş paylaşmış sağolsun. Bende bir kart alıp standart tarifeye gecirerek, oğluma vermek istiyorum. Ankara'da bir iki yere sordum ama bu kartı 16 TL ye veren yer bulamadım.

Ucuza alan arkadaşlar nasıl alıyor bu hattı, Ankara için bir yer bilen varmı acaba? Kızılay, Keçiören civarında.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Bölgesel kampanyalar olabiliyor,denk geliyordur

• Bimcell hat aldık. Bir tanede aldığım hattın yedeğini yani yedek hatda hat da almak istedim. 3g modeme takıyım çıkart tak olmasın diye ama yedek hat yok dediler. Doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colsart

Bimcell hat aldık. Bir tanede aldığım hattın yedeğini yani yedek hatda hat da almak istedim. 3g modeme takıyım çıkart tak olmasın diye ama yedek hat yok dediler. Doğru mu?

Hat için ne kadar ödediniz acaba?
  • Merhabalar bimcell de pttcell deki gibi sınırsız int paketi var mı. Pttcell de 3 gün sonra taah. Son dönemine giriyorum operatör arayışındayım da. Pttcell bana mevcut kullandığım tarifeyi 39 tl ye kitliyor indirim vs yapmıyor taah. Bittikden sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurban bayramından beri geçiş yapamadım bimcelle. Kontörde yükleyemiyorum geçicez diye.

2 Kere bime gittim ;
    1.de formu doldururken hata olmuş düzeltip tekrar göndereceğiz dediler.
    2.de bakalım size döneceğiz dediler dönmediler..

Bugün birdaha gideyim bakalım ne olacak.
  • Yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hafta önce 20 TL yükledim ve 500 SMS ile 1 GB netim geldi.

• turk telekom. da PTTCELL gurur tarifesi kullaniodum int.yetmiodu taaht.bitti.

1250 dk+1250 sms +2 gb : 19 tl

+10 tl (1gb akn li sinirsiz net yapiodum)

telsiz kullanimla 32 tl falan geliodu.

net sinirsiz da olsa yetmiodu 3 gb den sonra (128kbps) kaplumbaga hizi bi tek whatsap da konusmaya yario,

ayda toplamda sinirsizda olsa en fazla 5 gb int.kullaniodum.

evde net var.!

bimcell e gectim gecisim 3 saatte gerceklesti, suan sikinti yok gayet iyi

900 dk+ 6 gb int. ; 33 tl

20tl ustu yuklemelere 500 sms +1 gb hediye

toplamda 7 gb net. super

taaaht yok. suanlik memnunum. tavsiye ederim

• Dun 12:30 da bime basvurdum, 13:30 mevcut telekom hattim kapandi gecis oldu ama verdikleri simkart buyuk oldugu icin kestirmem gerekiyor, birde onun icin ugrasacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: g.omeroglu

turk telekom. da PTTCELL gurur tarifesi kullaniodum int.yetmiodu taaht.bitti.

1250 dk+1250 sms +2 gb : 19 tl

+10 tl (1gb akn li sinirsiz net yapiodum)

telsiz kullanimla 32 tl falan geliodu.

net sinirsiz da olsa yetmiodu 3 gb den sonra (128kbps) kaplumbaga hizi bi tek whatsap da konusmaya yario,

ayda toplamda sinirsizda olsa en fazla 5 gb int.kullaniodum.

evde net var.!

bimcell e gectim gecisim 3 saatte gerceklesti, suan sikinti yok gayet iyi

900 dk+ 6 gb int. ; 33 tl

20tl ustu yuklemelere 500 sms +1 gb hediye

toplamda 7 gb net. super

taaaht yok. suanlik memnunum. tavsiye ederim

Pttcelde yada turktekekom faturalıdan BİMcelle geçince son faturaya ek herhangi bir tutar çıkıyormu? Turktekekom faturalıdan faturasıza geçince 20tl ücret yazıyor diyorlar son faturaya

• pttcell de son faturam cikmadi taaahtum vs bitmisti. bi cayma bedelim yoktu. normal faturam gelir heralde. bakalim gelsin gorecegiz

• quote:

Orijinalden alıntı: svenusta

quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

quote:

Orijinalden alıntı: svenusta

20 tl yukledim 1gb gelmedi.müşteri hizmetlerini arayinca artık 25 tl yukleyince oluyor dedi.internet sitesinde ise hala 20 tl yukleyince 1 gb hediye yazıyor.Sizlerde son durum nedir?

aynı hocam bende 20 tl yükledim hediye gelmeyince aradım ayın 14ü itibari ile 25 tl oldu dediler

internet sitesinde hala 20 tl yükle 1 gb hediye yazıyordu, bilsem 25 yuklerdim. gitti 1 gb:(

Bu konu ne durumda halen? Hediye 1gb ve 500 sms için 25 liraya mı çıktı yükleme miktarı yoksa hala 20 lira mı?

(Sitesinde hala 20 tl yazıyor o ayrı. 20 lira yükleyip, hediyesi geldi diyen var mı son 1-2 gün içinde, onu merak ediyorum.)

• sssss5 S kullanıcısına yanıt
    Ben geçen ay geçtim dostum, ek bir ücret çıkmıyor sadece yıl sonuna kadar olan telsiz kullanım ücreti taksitlerini peşin alıyorlar, faturasıza geçince yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti ödemiyorsunuz, yani 3 aylık 5 lira civarı telsiz kullanım ücreti cıkar, onuda faturasızdan düşüyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bimcell artık pahalı kalmaya başladı.
    Telekom 30 liraya 10 gb paketli tarife yapmış.
    40 liraya prime var.
    35 liraya 6+1=7 gb alıyoruz ki bence pahalı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Bimcell artık pahalı kalmaya başladı.
    Telekom 30 liraya 10 gb paketli tarife yapmış.
    40 liraya prime var.
    35 liraya 6+1=7 gb alıyoruz ki bence pahalı artık.

30tl 10gb icin link varmi?

• Şimdiye kadar hiç faturasız hat kullanmadım ancak çocuk için sadece iletişim amaçlı akılsız bir telefona takılmak üzere lazım oldu.
    Dediğim gibi faturasız mantığını hiç bilmiyorum.Şimdi bimcell in 15 liralık hattını alsam 180 gün boyunca 500 dakika geçerlimi.
    İlla her ay yüklememi yapmam lazım.Yani ay sonunda sıfırlanıyor mu dakikalar.
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.