Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.392
Cevap
186
Favori
1.137.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wickersan

Notebook arkaplanda windows guncellemeleri yapmis olabilir, bu yuzden guncellemeleri kapattim.

Notebook'ta windows 8 yüklü.

Uzun zamandır windows 8 güncelleme vermiyor zaten.

Mobil hattın internetini tüketen, windows değildir. Web sayfalarına bağlandıkça, Windows'un sistem kaynakları android sisteme göre daha çok veri çekmektedir.

Yani bir iki gazete haberi okuduk diye, 3 GB internet 4 günde tükenmemesi gerekirdi.

Herneyse... Şimdi evde internet var. Önümüzdeki aydan itibaren, telefona yalnızca konuşma paketi yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgot

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Bende Turkcell'den BIMCELL'e hattımı taşıdım. 7 günde taşıma işlemi bitti. Alan kodu da aynı Türkcell'in alan kodu yine...

16 TL'lik kampanyaya 20 TL yatırdım. 1 GB. internet hediye olarak geldi.

Yalnız bana verilen sim kart 3G imiş...

Gerçi sorun değil. 4G sim kart olsaydı da aynı işi görecekti.

Şimdilik memnunum yani...

1 aydır hiç sorun yaşadınız mı ?

Sorun yaşamadım da, şebeke sinyali zaman zaman gidiyor burada...

Türkcell şebekesi Turkiyenin her yerinde daha güçlü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni hat ücreti ne kadar?
  • 36₺

• quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

36₺

Teşekkürler.
  • Bimcell deydim.iyi guzel hos ama internet yetmedi.ttelekoma gectim.turk telekomda 8 gb 1000dk 1000sms 25 tl ye alan var.

• Selamlar. Türk Telekom faturasız kullanıcısıyım. Bir an internete bağlanmak istedim. Yaklaşık 1 dakika kadar 2mb kullanıp kapattım ve kullanım tutarı 19TL olarak düştü.
    Tarifeleri bilmiyordum ama bu şekilde öğrenmiş olduk. Yuh dedim ya. Paket falan kullanmam da, standart tarife böyle olmamalı.
    Gözümde dolandırıcılıktan farkı yok. BİMcell tam benlik aslında. Numara taşımayı düşünüyorum. Umarım iyidir.
  • 2 gb internet bana 15 gün çok rahat gidiyor masaüstü bilgisayarımdan kullabıuorum sitelerin mobil ve midi versiyonlarına giriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: anthym

Selamlar. Türk Telekom faturasız kullanıcısıyım. Bir an internete bağlanmak istedim. Yaklaşık 1 dakika kadar 2mb kullanıp kapattım ve kullanım tutarı 19TL olarak düştü.
    Tarifeleri bilmiyordum ama bu şekilde öğrenmiş olduk. Yuh dedim ya. Paket falan kullanmam da, standart tarife böyle olmamalı.
    Gözümde dolandırıcılıktan farkı yok. BİMcell tam benlik aslında. Numara taşımayı düşünüyorum. Umarım iyidir.

Bütün operatörler öyle, vodafone li iken 4yil evvel akıllı telefonu ilk aldığımda, tabi tarifemde internet paketi yok, cepten internetin yeni çıktığı zamanlar, bir kaç kez girdim nete bir kaç siteye baktım 125tl fatura çıktı tarife 35tl falandı, tarifede net yoksa acayip para kesiyorlar, paket aşımındada aynı durum var dikkat etmek lazım.

• Arkadaşlar bimcell de yukleme yapmayip kullanmadığımız aylar icinde 1.79tl kesilen iletişim ücreti kesiliyor mu, ben yazın kullansın diye çocuğa almıştım, eylül de son bir yükleme yapıp mayısa kadar telefon kapalı kalıcak, bu süre içinde 7ay için 7x1.79tl hesapta TL bulundurmam lazım mı, şimdiden teşekkür ederim.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Kullanılmasa da kesilir, bakiye yoksa yükleme yapınca bütün geçmiş borçları da keser

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Bimcell de mobil ödeme yapılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: solanari12

Bimcell de mobil ödeme yapılabiliyor mu?

Yapılmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Numaramı değiştirdim.1-2 hafta sonra hattıma online işlemlerden TL yükleyeyim dedim ancak sürekli bu hata ile karşılaşıyorum.Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde hattınızla ilgili bir problem gözükmüyor deniliyor.Bu kadar saçma bir şey olabilir mi yahu ? Nasıl çözeceğim daha önce bu durumu yaşamış biri var mı acaba ?

• Cimeria kullanıcısına yanıt
    Simkartınızı değiştirin. Bir ara Türk Telekom da numara değiştirmiştim online işlemlere giremiyordum mh sorun yok diyordu, yedek simkart çıkarttım sorun çözüldü.

Denemekte fayda var

• Geçen gün(2 gün önce) bimde bimcell yeni hat 30 tl den 26 tl ye düşmüştü bilgilerinize.
  • İyi bayramlar arkadaşlar, avea faturalıdan bımcelle geçiş ücreti hâlâ alınıyor mu?

• Alınmaz

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.