Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hat açıldı ama lte yi aktif ettiğim halde 4.5g simgesi gelmedi. Hız da da değişiklik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramazoz R kullanıcısına yanıt
    Tekrar başvuru yaptıkdan ne kadar süre sonra açıldı ?

• Sabah başvurdum akşam açıldı.

• arkadaşlar konu içerisinde illaki konuşulmuştur ama mobilden girdiğim için bakamıyorum detaylıca. bende pttcell faturalı hat var. eski 24'lük tarife (128kbps sınırsız) sırf yavaş ama sınırsız internet için katlanıyorum. bu yeni çıkan bimcell tarifesi kafama yattı gibi fakat pttcellden bimcelle geçişte prosedür nasıl işliyor, ilave ücret falan varmı. yakın zamanda pttcellden bimcelle geçen var mı?

• Telefonuma mesaj geldi. "Telefonunuz 4.5 G'ye uyumlu değil." 4.5 G telefon alma süreci başlayacak galiba.
  • mvlt42 kullanıcısına yanıt
    1 ay olduysa 20 den fazla ceza gelmez vodafonede arkadasa 3 ay olmustu 30 tl ceza geldi genede arayip sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EABD250A3 -- 2 Nisan 2016; 1:18:27 >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Taahhudunuz yoksa direk bime gidip gecis yapin varsada arayip sorun ne kadar ceza oderim diye

• TT ye göre çekim kalitesi fark ediyormu arkadaşlar bende geçmeyi düşünüyorum avantajlı geldi
  • çetinov kullanıcısına yanıt
    Vallaha 4,5 gli hat almadan önce evde full çekiyordu.şu an 2-3 çizgi çekiyor.köyde bile 3 çizgiyle 3g internete girebiliyordum.şu an imkansız.sadece bende mi böyle onu bilmiyorum

• bimcell hat ücretsiz değil mi hocam???önceki sayfalarda hat geçiş ücretinden bahsediliyordu.birde telsiz ücreti tarifelere dahil mi???bir arkadaş türkcell den geçtiğim için telsiz ücreti ödemiyorum yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvlt42 -- 2 Nisan 2016; 9:12:59 >
    Hat ücretsiz.2017 ye kadar da telsiz kullanım ücreti ödemezsiniz

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    hocam cevaplar için teşekkürler.türkcell ile görüştüm 1.98 TL cayma bedeli ve telsiz ücretinin 12 aylık maliyetini alıyorlarmış.fazla bir şey tutmayacak gibi duruyor.bimde sadece form mu dolduruyoruz?tel.no aynen taşınıyor değil mi?
    Bime hat kimin üstüneyse nüfus cüzdanı fotokopisiyle gidiyorsunuz,birkaç belge var onlar dolduruluyor.geçiş için bekliyorsunuz.numara aynı kalıyor

• Biraz kıpırdanma var gibi
    https://store.donanimhaber.com/72/0f/3b/720f3b9f76e9660d4ae0a4c0f09f9b67.png
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Türk telekom hız testlerinde çok iyi
    Bu mesaja eklenen görseller:

• İyi akşamlar arkadaşlar
    Telefonumda 4g yazısı çıkmıyor uyumlu olduğu halde(meizu m2 note)
    bimcell müşteri temcilcisine telefon ettim bimcellin daha 4.5 g desteğinin aktif olarak verilmediğini söyledi.
    Bimcell kullanan arkadaşlar 4.5 g hızlarına çıkabiliyor musunuz?
  • okidoki64 kullanıcısına yanıt
    Demekki hayır

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    Benim hattım babamın üzerine kayıtlı babam olmadan onun kimlik fotokopisi ile gitsem işlemi yaparlar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Benim hattım babamın üzerine kayıtlı babam olmadan onun kimlik fotokopisi ile gitsem işlemi yaparlar mı ?

Normal sartlarda yapmazlar babaninda gitmesi lazim ama yasadigin muhit kucukse bir fotokopiyle halledersin

• Avea dan geçişlerde, extra bir para ödenmiyordu önceleri, şu anda durum nedir? Birde avea nın içindeki bakiye bimcell e aynen geçiyordu sanki önceleri, hala öyle mi, eğer öyleyse bu bakiye paket alımlarında kullanılabiliyor mu? Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.