Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    turk telekom birleşince sanal operatörlük işleri sıkıntı oldu. Tt mobile pocell resmi olarak kapandı. ilerleyen zaman gösterecek hocam bunu. Bimcell ve pttcell i kapatırsa kendi ayağına sıkar turk telekom. Abone sayıları fazla iki sanal operatörün de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Pocell kapanmış bimcellin kapanma ihtimali var mı

Slm hocam bu konuda net bilgim yok,

ama 1 milyondan fazla aboneyi getirip, mevcut stoktaki aboneyi dagıtmak yanlıs olur herkes avealı mı sayıyor nasıl yapiyor
    fes etme tektaraflı yetkileri var mı?

Dagıtılır %50 yi kaybeder yanlıs olurda.. Birleşmeden dogan sıkıntı mı var acaba.
    Bimcell aMA kapanmaz gıbı geliyor bana.
  • Okan-ucar-ou O kullanıcısına yanıt
    18 yaşını doldurmamıs olanlar anne veya babasıyla gidip alabiliyor diyebiliyorum ben. NEt bilgim yok ama. 18 i doldurmadan bence vermezler.
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Aveadan para iadesi mi istediniz sorun cıkarmıyordu. Ama bu birleşme olayı biraz kafalarını karıştırdı:)
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=bakiyeIade

bu linkten iade istedim.. normalde iade talabiniz alındı demesı lazım 2. kez yazdıgımda da bakalım nolacak.
    İki ayrı hat için Hem bimcell den hem de Fenercell den iade istedim. İkisi de yatırmadi. Fenercell i ariyorum, avea yı arayın diyorlar, avea yı arıyorum, fenercell i arayın diyorlar. Bimcell i daha aramadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 4 Şubat 2016; 7:19:09 >
    Bu kadar koordinasyonsuzluk olmaz. Yazın btk'ya kim uğraşırsa uğraşsın mecbur yatıracaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

İki ayrı hat için Hem bimcell den hem de Fenercell den iade istedim. İkisi de yatırmadi. Fenercell i ariyorum, avea yı arayın diyorlar, avea yı arıyorum, fenercell i arayın diyorlar. Bimcell i daha aramadim.

15 gün yasal süreleri doldu mu? dolmasını bekleyınız. Telefonunuza iade talebiniz alındı sms i geldi mi? tekrar verdigim linkten iade talebi aldırıyor mu?
    hiç birinde telefonuma iade talebi alındı sms'i gelmedi. fenercell'de 15 günlük yasal süre doldu, bimcell'de 12 gün oldu. Fenercell'de tekrar talep alınabiliyor, bimcell'de denemedim.
    Bir karısıklık var, bu birleşmeden dolayı ttnetim de bile kopmalar oldu calısmalar yaptılar,
    Ben daha once cok iadeler aldım,

1 hattımda 1 tl vardı bu sabah test icin iade istedim. 15 gün icinde bana hatırlatınız, isterseniz ben de durum ne olacak diye bakalım. Hattım avea idi.
    iade talebi için SMS geldi mi size?
    Evet sms ile bilgi geldi. Ama hat avea idi. Normalde bimcell de de aynı olması gerek.

Sizin telsiz kullanım ucretı borcunuz var mı o ihtimal geliyor aklıma,

ne kadar tutar alacagınız var telsiz kullanım ucretı harıcındekıelr gelmeli ama bu seferde.. hayret. Bu işi operatorun yetkilileri cozmesi gerek . 2. talep baslat ayrıca.
    fenercell'i aralık ayında taşıdım yani borcu yok ama ordaki bakiye çok azdı. tutar az diye mi göndermediler.

bimcell'i ocak ayında taşıdım. ocak ayı aidatı kesildi. ocaktan borcum yok ama yılın geri kalanı için 11 aylık borcun var diye göndermedilerse bilmiyorum.

e-devlet'ten bakınca her ikisinde de alacağım gözüküyor. 3 aylık süreyi doldurup paranın üstüne mi yatmaya çalışıyorlar acaba?
    fenercell hattı için bugün tekrar başvuru yaptım yine sms gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

fenercell'i aralık ayında taşıdım yani borcu yok ama ordaki bakiye çok azdı. tutar az diye mi göndermediler.

bimcell'i ocak ayında taşıdım. ocak ayı aidatı kesildi. ocaktan borcum yok ama yılın geri kalanı için 11 aylık borcun var diye göndermedilerse bilmiyorum.

e-devlet'ten bakınca her ikisinde de alacağım gözüküyor. 3 aylık süreyi doldurup paranın üstüne mi yatmaya çalışıyorlar acaba?

bakiye 1 kuruş bile olsa gelmesi gerek. onla alakası olmaz.

ocak kesilmişse, daha sizi borclu yapamazlar onuda vermemeliler hayret ettim.
  • Merhaba birşey sorucaktim 500 dk 14 TL tarifesi varmış ama vergiler dahil değil faturasız hatlarda vergi nasıl kesiliyor?
    Ayrıca bimcell nasildir iyi midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandout -- 4 Şubat 2016; 14:46:46 >
  • grandout kullanıcısına yanıt
    merhaba, ben hiç faturasız kullanmadım bılmıyorum net bilgim yok.
    bimcell de faturalı yoktur güzeldir.. saniye bazlı dusmesı avantajdır paket yapmasanız bile az konusanlar icin 10 tl ye 1 ay cıkartır.
    Vergi dediği aylık telsiz kullanım ücretidir.paket 14 tl+vergi
    Bimcell çekim olarak ve konuşmalarda vs sıkıntı yok memnunum

Avea nasılsa bimcell de öyledir. %100 avea altyapısını kullanır. Aylık 1.60 tl civarı telsiz kullanım ücreti kesilir, onun dışında tarife ücreti neyse o, vergiler fiyata dahil. Standart tarife saniye bazlı 10krş/dk.
    Paketler : konuşma paketi 500dk 14 tl. 600dk + 3gb internet 26 tl. 500dk + 1gb internet 15tl. 1 lira daha verip 1gb internet almak daha mantıklı eğer kullanıyorsanız.
    Numara taşıma ücretsiz. Yeni hat alırsan vergiler/ücret peşin alınır, tarifene yansıtılmaz. En son 35 tl idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@kif -- 4 Şubat 2016; 15:29:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.