Şimdi Ara

Bimcell

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekstra olarak edinmeyi düşünüyorum. Bimcell kullanıcısı varsa sorum; şebeke iyi çekiyor mu ? Ve internet çekim gücü nasıldır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk Telekom Mobil şebekesini kullanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aile ve akrabalarıma tavsiye etmiştim. kullanıyorlar gayet memnunlar
  • Alakanız için teşekkürler.

• gayet iyi çalışır, faturasızda üstüne tanımam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

gayet iyi çalışır, faturasızda üstüne tanımam.

Birkaç gün önce vodafoneden bimcelle numarayı taşıma müracatında bulundum. Ufak bir araştırma sonucu olumlu bir intiba bıraktığı için, bakalım umuyorum dediğiniz gibi üzmez bizi.

• Bimin olduğu her yerde çeker Türk telekonum şebekesini kullanmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey V

quote:

Orijinalden alıntı: engink

gayet iyi çalışır, faturasızda üstüne tanımam.

Birkaç gün önce vodafoneden bimcelle numarayı taşıma müracatında bulundum. Ufak bir araştırma sonucu olumlu bir intiba bıraktığı için, bakalım umuyorum dediğiniz gibi üzmez bizi.

çok ücra yerler hariç kapsaması tcell den iyi. ücra yerlerdede 2g ye düşebilir. şehir içinde en iyi operatör.
  • Vodafon da, şehir merkezinde yaşamama rağmen balkona çıkıp konuşurdum orada dahi şebeke çekmez ses karşıya kesik kesik gider, gelirdi. Kimi zaman arayanlara hattım kapalı görünürdü. İnternet ise komiktir evin sadece bi köşesinde telefonu sabit tutarsan h+ olurdu bu durum evdeki diğer vodafon kullanan 2 aile bireyinde de geçerliydi. Bu durumlara kıyasla 5 gündür bimcell kullanmaktayım, ve evin her yerinde şebeke 3 çubuk altına düşmüyor, internet desen aynı en kör noktada dahi şebeke 3 çubuk internet h+, bayram dolayısıyla şehrin birkaç yerini de turladım çoğunlukla şebeke full. Netice itibariyle açıkça belirtmeliyim ki umduğumdan çok daha iyi çıktı. :) "işte hizmet budur" dedirtti. Tam istediğimi buldum. Bakalım, umuyorum sonradan bozmazlar.

Bu arada sorusu olanlara 5 günlük tecrübem ile yardımcı olabilirim.

• Operetörlerin kör noktaları var turkcell kapsama alanı diyor hiç çekmediği yerler kör noktaları var aynı konumda vodofone 2g ye düşer. Kırsal kesimler de vodofone başarılı , türkcell görmediği yerler var türk telekom kırsal kesimde hiç çekmez. Önemli olan bulunduğunuz konumda en iyi çeken operatörü kullanmaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.