Şimdi Ara

BİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacak (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
5
Favori
18.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sesi gayet güzel.
    altın renk olan çıktı, kutunun üzerinde yazmıyor.

içerisinden kablo, kılıf çıkmadı.

sadece cihaz, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu var.

redmi pro telefonum ile bağlanınca güç seviyesinide gösteriyor.
    güzel ürün.
  • arkadaşlar ben sabah almaya gittim aslında akşam arkadaşımla konuşurken hb da aynı fiyat olduğunu gördüm ama sd kart olayından haberim yoktu görünce hayal kırıklığına uğradım birde kılıf ta çıkmıyor
    hb baktığımda da sadece pembe kalmıştı yine de ürünü iade ettim başka bahara artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay1947

ürünle ilğili söyliyceğim tek şey ürün tasarım ödüllü ve kaliteli. fakat DH nin verdiği bilgiler de hatalı olan taraflar var . ürünün hafıza kartı destegi yok kod olarakta DB olarak geçmekte . DH den daha dogru bilgiler beklerdik. Üye arkadaşların sorusu da haklı konuma geçiyor. BİM le sponsorluk antlaşmasımı var acaba

Hocam siz forumu okumamıssınız. Ben de alıcaktım , arkadaslar hafıza kart desteği olmadıgını sölediler 2 gunfur yazıyoruz. Hangi renk çıktı size?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet__666 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.. Peki Bass'lar nasıl.. Ses yüksek mi?

Kablo VS yok dediniz.. Peki nasıl şarj edeceğiz.

Samsung sarj cihazı uyumlu mu acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • micros usb ile şarj olur diye tahmin ediyorum.
    samsung olsa deneyecektim ama evde bulamadım.

sesi yüksek, ben Hoparlöri bozuk olan laptopum ile kullanacağım o yüzden gayet iyi bir ürün.

ama radyo ve sd kart olsa iyi olurdu.BİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacakBİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacak

• mehmet__666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.. Peki Bass'lar. Nasıl... Bu konuda biri yazmışta Bass'lar beklemeyin diye.

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte... piyasada yer alan ürünü 100 tl aşağıda alıyorsun. Bim in algısı olsa ne yazar... sen aldığın ürüne ve fiyatına bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Teşekkürler.. Peki Bass'lar. Nasıl... Bu konuda biri yazmışta Bass'lar beklemeyin diye.

Ben yazdım hocam öyle ahım şahım bas beklemeyin diye. Bas isterseniz aliexpress'den Mifa A10 ya da amazon.com'dan Taotronics Pulse X bakabilirsiniz.
  • Bfc1928 kullanıcısına yanıt
    Ürün içerisinde sarj kablosu yok ve aynı zamanda üzerinde ses açma kapama yada arttırma azaltma düğmeleri de yok. Fiyatının 114 tl olması normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: enescooo

Ne güzel işte... piyasada yer alan ürünü 100 tl aşağıda alıyorsun. Bim in algısı olsa ne yazar... sen aldığın ürüne ve fiyatına bak

Pembesi şu an malum sitede 130 lira zaten. Hafıza kartlı versiyon hem de. Ha fiyatı daha da aşağı çekeyim derseniz aliexpress'de ekstra şarj kablosuyla 120 liraya geliyor. İndirim beklerim derseniz değinmeye bile gerek yok zaten. O yüzden BİM cihazla ilgili fazla bilgi vermeyip kendince alicengiz oyunu yapıyor
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler.

• Ürünü aldım, ancak şu an işte olduğum için test etme durumum olmadı. Ürünü bulabilmek için işe gitmeden önce evimin çevresindeki 3 tane Bim markete gitmek zorunda kaldım. Taksi parası da cabası tabi :) Erken gitmek gerekiyor tabi, sabah saat 9'a doğru gittim ilk Bim henüz açılmamıştı ve dışarıda bir 10 kişi bekliyordu, taksiciye devam et dedim, ikinci Bimde bir tane kalmıştı (zaten iki tane gelmiş) hemen aldım, akabinde başka bir Bime daha gittim orada da kalmamıştı. Hepsiburada.com'da ilk fiyatının 249 Tl olduğunu gördüm, indirime girmiş şu an ve 179 TL. Son fiyat banneri koymuşlar 129 TL şeklinde. Laptop ve cep telefonu ile uyumlu olur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet__666

micros usb ile şarj olur diye tahmin ediyorum.
    samsung olsa deneyecektim ama evde bulamadım.

sesi yüksek, ben Hoparlöri bozuk olan laptopum ile kullanacağım o yüzden gayet iyi bir ürün.

ama radyo ve sd kart olsa iyi olurdu.BİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacakBİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacak

MicroUSB ile şarj oluyor zaten. Ama tavsiyem bilgisayardan ya da powerbank ten şarj edin. Normal şarj aletiyle şarj edince ısınabiliyor. Zaten 45 50dk ya full şarj oluyor.
    Hafıza kartı için maalesef hb'dekilere bakın diyicem ama onlar da sadece pembeyi 129'a veriyor şu an diğerleri 189. Radyo zaten hiçbir versiyonda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih_

Ürünü aldım, ancak şu an işte olduğum için test etme durumum olmadı. Ürünü bulabilmek için işe gitmeden önce evimin çevresindeki 3 tane Bim markete gitmek zorunda kaldım. Taksi parası da cabası tabi :) Erken gitmek gerekiyor tabi, sabah saat 9'a doğru gittim ilk Bim henüz açılmamıştı ve dışarıda bir 10 kişi bekliyordu, taksiciye devam et dedim, ikinci Bimde bir tane kalmıştı (zaten iki tane gelmiş) hemen aldım, akabinde başka bir Bime daha gittim orada da kalmamıştı. Hepsiburada.com'da ilk fiyatının 249 Tl olduğunu gördüm, indirime girmiş şu an ve 179 TL. Son fiyat banneri koymuşlar 129 TL şeklinde. Laptop ve cep telefonu ile uyumlu olur diye düşünüyorum.

HB iyicene kafayı yemiş. Sene başında liste fiyatı 159 liraydı bu hoparlörün. Ali'de kablolu falan zaten 120 liraya mı ne geliyor iyicene şaşırdı bunlar.
    Laptopla da cep telefonuyla da uyumlu. Şipşak bağlanıyor. Bakalım bizim BİM'e gelmiş mi ama zaten bende var Bir de şimdi Mifa A10 söyledim bakalım hayırlısı.
    Edit: Ama HB'de satılan hafıza kartlı versiyon. Bunda hafıza kartı girişi yok o yüzden gene bu 100 lira daha ucuz olayı hikaye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 16 Mart 2018; 11:33:40 >

• Bim ın ürünün rengi konusund bilgi vermemesi çok ilginç. Ürün alıcam hangi renk bilmiyorum yok böyle bişy!

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: melih_

Ürünü aldım, ancak şu an işte olduğum için test etme durumum olmadı. Ürünü bulabilmek için işe gitmeden önce evimin çevresindeki 3 tane Bim markete gitmek zorunda kaldım. Taksi parası da cabası tabi :) Erken gitmek gerekiyor tabi, sabah saat 9'a doğru gittim ilk Bim henüz açılmamıştı ve dışarıda bir 10 kişi bekliyordu, taksiciye devam et dedim, ikinci Bimde bir tane kalmıştı (zaten iki tane gelmiş) hemen aldım, akabinde başka bir Bime daha gittim orada da kalmamıştı. Hepsiburada.com'da ilk fiyatının 249 Tl olduğunu gördüm, indirime girmiş şu an ve 179 TL. Son fiyat banneri koymuşlar 129 TL şeklinde. Laptop ve cep telefonu ile uyumlu olur diye düşünüyorum.

HB iyicene kafayı yemiş. Sene başında liste fiyatı 159 liraydı bu hoparlörün. Ali'de kablolu falan zaten 120 liraya mı ne geliyor iyicene şaşırdı bunlar.
    Laptopla da cep telefonuyla da uyumlu. Şipşak bağlanıyor. Bakalım bizim BİM'e gelmiş mi ama zaten bende var Bir de şimdi Mifa A10 söyledim bakalım hayırlısı.
    Edit: Ama HB'de satılan hafıza kartlı versiyon. Bunda hafıza kartı girişi yok o yüzden gene bu 100 lira daha ucuz olayı hikaye

Hocam hepsiburada.comda hafıza kart desteği olan modelinin fiyatı böyle. Bimdekinin böyle bir desteği yokmuş. Bende iade etme düşüncesi yoğunluk kazanmaya başladı :(

• Aldım çok beğendim gold renk çıktı. gayet güzel

• hangi ara geliyor hangi ara bitiyor anlamış değilim, saat 10 da eşim sormuş kalmadı demişler hangi ara satılıyor bunlar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

hangi ara geliyor hangi ara bitiyor anlamış değilim, saat 10 da eşim sormuş kalmadı demişler hangi ara satılıyor bunlar ya

Normalde 1 tane verıliyor. Yoğun olanlara 2 .

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.