Şimdi Ara

BİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
5
Favori
18.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Hocam dağ bayır gezen biri için önemli. İnternetin çekmediği noktalarda kart üzerinden dinlenebilir. Eğer SD kart desteği yoksa almaktan vaz geçtim.

sd kart destegı nedır arkadas kacıncı yuzyılda yasıyorsun. Adı ustunde Bluetooth hoparlor almazsan daha ıyı ısıne yarayan bırısı alsın bosa gıtmemıs olur.

Telefonun şarjı bitince napıcan hoparlörle aşk mı yaşayacaksın. İnternetin telefonun olmadığı yerde içine yüzlerce şarkı atabiliyorsun daha ne olsun

telefonun sarjı bıtıyorsa ozaman hoparlorun de sarjı bıtıcek o zaman ne yapacan bu kafayla gidersen ozaman sen radio dinle teknolıjıye ıhtıyacın yok. İnternetin olması sart değil cevrımdısı ındırıp dınlenebılıyor her sarkı. Sarjın bıtıyorsa yanına bır power bank alırsın. Daga cıktıgında telin sarjı bıtıyorsa zaten büyük ihtimal senin o hopalore ihtiyacında yoktur.

• ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Türlü türlü senaryo var hocam. Bir bakmışsın işin çıktı şarjın yok hoparlör öyle boş boş mu duracak. Adam aynı paraya daha fazla özellik istiyor ki zaten hafıza kartlısı AliExpress de daha ucuz boşuna maceraya gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yukarıda ne yazmışım bi okur musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Türlü türlü senaryo var hocam. Bir bakmışsın işin çıktı şarjın yok hoparlör öyle boş boş mu duracak. Adam aynı paraya daha fazla özellik istiyor ki zaten hafıza kartlısı AliExpress de daha ucuz boşuna maceraya gerek yok.

kardeş ozaman Bluetooth hoporler almanı mantıgı yok. gitsin kablolu pilli bir şey alsın 30-40 liraya taksın dınlesın kartını usbsını ne yapıyorsa
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Hocam herkesin düşündüğü kendine.
    AliExpress den Xiaomi MDZ-26-DB ya da Mifa A10 alabilirsiniz hafıza kartı girişli olarak. 26-DB bende var şu an güzel ama A10'un sesi daha güçlüymüş o yüzden ondan sipariş ettim demin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sırf muhalefet olmak için cevap verme çabasınıda anlamıyorum. Aliexpressden bakıcam hocam dediğiniz ürüne
  • Lg 50 tl ye gelmisti.bim abartiyo heryerde ayni para.bn huwaei kullaniyorum jbl kadar guzel ama lg daha guzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Lg 50 tl ye gelmisti.bim abartiyo heryerde ayni para.bn huwaei kullaniyorum jbl kadar guzel ama lg daha guzeldi

Hocam lg bende de var, kalite güzel ama ses seviyesi çok az. Evde boş yatıyor. Logitech ue mini yi çok aratıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba kaliteli mi

• Kartlı modeli ile kartsız modeli arasında ses farkı yoktur değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam kamp yapiyosa, dagda yasiyosa saygi duyarim, ama evde plajda, ne bileyim yazlikta dinlemek icin sd ye kanimca gerek yok. O degil de bu kutudan kilif ile sarj aleti de cikmiyor sanirsam. Bir de kutu ustunde hangi renk o belli deil! Eger lansman renk ise altin sarisi en guzeli,

• Bu arada Hepsiburada aynı fiyata veriyor 4 gün boyunca. Üstelik kartlısını.

• Al bi snickers ye kullanıcısına yanıt
    kıyaslamayın bile tabiki mifa a10
  • 129 liraya sony srx-11 almistim 10W, bu hoparlorden daha iyi
    Xiaomi 6 w.

Acil ihtiyac yoksa almaya gerek yok ucuz bir yani yok fiyatta ayni.Alide indirimde daha da ucuza alinabilir.
    Bim uygun fiyatli urun satar diye kazinmis milletin hafizasina saniyorlar fiyat iyi

• bim benzin satsın,araba satsın !!!

• Acaba yanlış mı yazmışlar diye Xiaomi'nin kendi sitesine baktım, cihazın desteklediği frekans aralığı gerçekten de 85hz-20khz. Kısaca bas namına hiçbir şey beklemeyin derim, sırf mid ve tiz veriyor bu cihaz.
  • amazondan taotronics pulse x alın bunun yerine.bana dua edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Popescu

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-bluetooth-hoparlor-altin-aux-hafiza-karti-ve-bluetooth-destekli-p-HBV000007HI8J?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=EAIaIQobChMIvr3Km67u2QIVxKwYCh2uAQ4ZEAQYASABEgJMjPD_BwE
    Yukarıdaki ürün ile Bim'in sattığı ürün aynımı acaba ?

Hayır. BİM'deki uluslararası versiyon hafıza kartı girişsiz.

• Şarjı ortalama 3 saat gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.