Şimdi Ara

BİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
5
Favori
18.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demirparcasi

Aynı fiyata n11'de ücretsiz kargo ile var.https://urun.n11.com/hoparlor-speaker/xiaomi-mi-basic-2-speaker-hoparlor-P236249627

Aynı ürün değiller, bu ürün Bim'de satılacak olan üründen daha başarısız ve genel olarak tavsiye edilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirparcasi D kullanıcısına yanıt
    Bim'deki cihazla alakası yok bunun.
  • arkadaslar bana güzel bir cihaz önerin, killburn alamıyorum o kadar para bayılmak istemiyorum ama ses kalitesi iyi olan bi cihaz?
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Öneririm tabi ki. Bataryası 8 saat civarı gidiyor. Ben yurt dışından almakla uğraşmamak için bunu aldım.

Ses kalitesi ve ses yüksekliği kesinlikle memnun eder.

Yurt dışından alınacaksa Mifa A10 alınabilir.
  • LG p5 almıştım 10 numara alet valla hala süper çalışıyor ve sesi efsane. Bu çok pahalı geldi bana 50 liraya almıştım lg p5i :)))

• beyler ürünün youtubeda karşılaştırmalarını izledim, gerçekten kaliteli gözüküyor. Cuma bakalım alabilecekmiyiz.
  • demirparcasi D kullanıcısına yanıt
    evet hocam.İsterseniz benimle iletişime geçin whatsapptan kapalı kutu resimlerini atayım
  • bendeki ürün

Bendeki ürünün linki yukarda hocam.Hatta bundan dahaiyi gibi duruyor
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Bimde 100 liraya alamazsın hocam 99.90 olacak o zaman aliriz 😂😂

Sonuçta fiyatlar hep böyle 99 türünden ya ona vurgu yaparak cevap yazdım hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg p5 2 tane almıştım. Hala kullanıyorum. Çift bağlayınca manyak sesi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim iyi yönetiliyor gerçekten ( reklama bu kadar az harca ama çokça adın geçsin )..

• Bim in satacağı modelde microSd hafıza kartı girişi yok, yaptığınız haberde hatalı bilgi veriyorsunuz.

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Peki biliyor musunuz uluslararası versiyonla Çin versiyonunun arasında ses olarak kalite farkı var mı?
    Ben buradan normalini alana kadar Aliexpress'den Çin versiyonunu aldım (Çin versiyonunda ekstradan 32GB'a kadar destekli MicroSD kart girişi ve karttan oynatma var, ama kutudan şarj kablosu çıkmıyor) 125 liraya mı ne gelmişti geçen sene.
  • obi_van00 kullanıcısına yanıt
    Bence BİM'dekiler de bilmiyor neyin satılacağını
    İkisi de şekil olarak aynı. Uluslararası modelde şarj kablosu var hafıza kartı girişi yok, Çin versiyonunda kart girişi var şarj kablosu yok
  • ceylinnaz kullanıcısına yanıt
    satıldı mı acaba?
  • Sayın Bim yetkilisi iPhone x satmışsınız kaç tane satmışsınız, kaç şubede satmışsınız,kime satmışsınız dalgamı geçiyorsunuz ?
  • Bunların normal fiyatı ne kadar? İnternette bulamadım bu modelini...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Ben n11'den Çin versiyonunu aldım. Dediğiniz gibi şarj kablosu yok, hafıza kartı girişi var, kılıfı var. (Diğer versiyonda kılıf da yok)

Ses kalitesi farkı var mıdır, sanmıyorum.
  • Eeeeyyy bim sen kimsin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Ben n11'den Çin versiyonunu aldım. Dediğiniz gibi şarj kablosu yok, hafıza kartı girişi var, kılıfı var. (Diğer versiyonda kılıf da yok)

Ses kalitesi farkı var mıdır, sanmıyorum.

MDZ-26-DA bendeki. Bende kılıf da çıkmadı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.