Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BİM, uygun fiyata Steelseries Rival 110 oyuncu faresi satacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
87
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> BİM, uygun fiyata Steelseries Rival 110 oyuncu faresi satacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9 Mesaj

Ben bu işten para kazanan profesyonel bir oyuncu olarak kablosuz kullanıyorum ve gayet mutluyum.Ne ping,ms,ne takılma ya da fps sıkıntısı yaşıyorum.Kablosuz ucuz olduğu için fiyat performans açısından birinci tercih olarak öne çıkabilir.Ben kullanılmaz demedim,halende demiyorum.Diyorum ki hani tüplü televizyonlarında tarihe gömüldüğü günümüz şartlarında yavaş yavaş tarihe gömülüyor.Bundan seneler önce bir hocamız üniversitede cmos,ccd sensörler beş para etmez diyordu.Şimdi DJI’lar ile gökten dijital kameralarla çekim yapıyoruz.Ayrıca siz herhalde fi tarihindeki e-sporcuları izliyorsunuz.İzlediğiniz sporcuların videolarının çekildiği tarihleri de baz alın.Nedense benim dışımda profesyonel oyuncuların birçoğu da kablosuz mouse kullanıyor.Ben paylaşacaktım ama baktım sağolsun diğer arkadaşlar paylaşmış.He birisine yazık olacaksa bence o kişi sizsiniz MR. Frankeistein...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holocap -- 26 Haziran 2018; 19:8:17 >
    |
    |
    C Y R E X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1697 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: holocap

Ben bu işten para kazanan profesyonel bir oyuncu olarak kablosuz kullanıyorum ve gayet mutluyum.Ne ping,ms,ne takılma ya da fps sıkıntısı yaşıyorum.Kablosuz ucuz olduğu için fiyat performans açısından birinci tercih olarak öne çıkabilir.Ben kullanılmaz demedim,halende demiyorum.Diyorum ki hani tüplü televizyonlarında tarihe gömüldüğü günümüz şartlarında yavaş yavaş tarihe gömülüyor.Bundan seneler önce bir hocamız üniversitede cmos,ccd sensörler beş para etmez diyordu.Şimdi DJI’lar ile gökten dijital kameralarla çekim yapıyoruz.Ayrıca siz herhalde fi tarihindeki e-sporcuları izliyorsunuz.İzlediğiniz sporcuların videolarının çekildiği tarihleri de baz alın.Nedense benim dışımda profesyonel oyuncuların birçoğu da kablosuz mouse kullanıyor.Ben paylaşacaktım ama baktım sağolsun diğer arkadaşlar paylaşmış.He birisine yazık olacaksa bence o kişi sizsiniz MR. Frankeistein...
    http://csgopedia.com/csgo-pro-setups/

https://prosettings.net/counterstrike/

bu setuplar hiçte eski değil. neye göre kime göre profesyonelsiniz. her para kazanan profesyonel olsa bu alan çocuk parkına dönerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    9 Mesaj

Burada kimseyle sidik yarışına girmeyecek yaşta ve derecede iyi bir oyuncuyum.Birde şunu belirtmekte fayda var,İki tane linkle milyonlarca oyuncunun ve yüz binlerce e-sporcunun içinde bulunduğu bir camia da kıyas yapıyorsunuz.İşte bu zihniyete hayranım.Benim söyleyebildiklerimi anlamak için,önce biraz medeniyet tarihi oku tamam mı dostum? Biz şu anda gelişmekte olan bir ülke olarak daha çok bronz çağından gelen tacirler tarafından sömürülüyoruz.Bazı toplumlarda şu anda rönesansı yaşıyor.Yani kısaca sen taş devrinde kalmışsın😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holocap -- 26 Haziran 2018; 19:58:37 >
    |
    |
    C Y R E X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3043 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lev1n

Hele at hltv profilini görek.
    |
    |
    holocap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    764 Mesaj
    Bu akşam 65 TL'ye aldım indirime girmiş.
    |
    |

Mechman

Amatör Barista
  • Yarbay
    7585 Mesaj
    Bende bugün 75 tl ye aldım ama kutusunu açmadım mouse çok mu ufak, logitech g300 ile kıyaslayabilecek olan var mı?
    |
    |
    An itibariyle 65₺.

Biraz hortlatmış gibi olacak ama alan arkadaşlar mouse nasıl geri bildirim yapan olmamış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froyzig -- 22 Aralık 2018; 11:29:31 >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
seo paketleri
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.