Şimdi Ara

BİM 'TEFAL TOST MAKİNESİ' 109 TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
40
Cevap
1
Favori
10.170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> BİM 'TEFAL TOST MAKİNESİ' 109 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    599 Mesaj
    Bence gayet uygun
    https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/tost-makinesi/aktuel.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JonTurk- -- 16 Ağustos 2018; 22:19:38 >

• Arkadaşlar Tefal ülkemizde son zamanlarda daha fazla olmak üzere küçük ev aletlerini Türkiyede fason ürettirip kendi markasını bastırarak satmaktadır. Kendim bizzat Trabzon ve Ankaradaki avmlerin Tefal satış mağazalarında inceledim. Kendi evimizde de Türk üretimi tefal küçük blendır kullanıyoruz. Özellikle küçük elektrikli aletlerin büyük bir bölümü Fransız Tefal kalitesinde olmayan 2. sınıf ürünleridr. Bunlardan Fransız malı Tefal kalitesi beklemeyin. (Sinbo King Goldmaster... ile eşdeğer kalitede benim şahsi tecrübelerime göre)
    bu fiyatta bu segmentte cok makine var ama sinbo-cvs-sunny gibi bunun tek farkı bence markasının tefal olması
    Kardeşim benim ben Fransız malı Tefal ürünlerini de kullandım Türkiyede fason olarak ürettiklerini de Fransız malı Tefal ütüm yere kaç defa düştü su deposu çatladı düşmekten dolayı japonla yapıştırıp devam ettim 10 senedir tık demedi halen kullanıyorum. Tefale bu güvenimden anneme Blendırını aldık ''Türk malı'' plastiği bile ben kalitesizim diyor. 1 sene dayanamadı adam akıllı kullanamadık bile. Ben kullandığımız ve bunun sonucunda tecrübemi aktarıyorum beleşten laf atmıyorum. Ve açıkça söylüyorum Tefal diye güvenmeyin ne malı olduğuna bakın Fransız ise kalitesi bildiğin tefal... Türkiyede yapılan fason ise eşdeğer sinbo goldmaster gibi makalardan farkı yok. Bu kadar basit, boş yere milliyetçilik kasmanın alemi yok.
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    itfaiyenin numarası kaçtı

Xiaomi Redmi Note 5 Pro
  • Teğmen
    140 Mesaj
    buz gibi

derin dondurucu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    sinbonun en dandik makinasıyla aynı fiyata tefal satılıyor...

sinboyla nasıl kıyaslayabiliyorsun sinbo plastiği eridi 2 ay kullandım iade ettim ne zamandan beri alcağım fırsat karşıma çıkmış bence uygun
    Arkadaşlar Tefal ülkemizde son zamanlarda daha fazla olmak üzere küçük ev aletlerini Türkiyede fason ürettirip kendi markasını bastırarak satmaktadır. Kendim bizzat Trabzon ve Ankaradaki avmlerin Tefal satış mağazalarında inceledim. Kendi evimizde de Türk üretimi tefal küçük blendır kullanıyoruz. Özellikle küçük elektrikli aletlerin büyük bir bölümü Fransız Tefal kalitesinde olmayan 2. sınıf ürünleridr. Bunlardan Fransız malı Tefal kalitesi beklemeyin. (Sinbo King Goldmaster... ile eşdeğer kalitede benim şahsi tecrübelerime göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geronimoooooo -- 16 Ağustos 2018; 22:58:30 >

sinbonun en ucuz makinesini migrostan 9 liraya felan almıştık.fazla zaman geçmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -JonTurk- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: geronimoooooo

Arkadaşlar Tefal ülkemizde son zamanlarda daha fazla olmak üzere küçük ev aletlerini Türkiyede fason ürettirip kendi markasını bastırarak satmaktadır. Kendim bizzat Trabzon ve Ankaradaki avmlerin Tefal satış mağazalarında inceledim. Kendi evimizde de Türk üretimi tefal küçük blendır kullanıyoruz. Özellikle küçük elektrikli aletlerin büyük bir bölümü Fransız Tefal kalitesinde olmayan 2. sınıf ürünleridr. Bunlardan Fransız malı Tefal kalitesi beklemeyin. (Sinbo King Goldmaster... ile eşdeğer kalitede benim şahsi tecrübelerime göre)
    Burada üretilince kalitesiz mi oluyor! Saçmalık

Eski Kullanıcı Adı:
    ertemli

iPhone isteruk..

|
    |

Orijinalden alıntı: .Eray.

itfaiyenin numarası kaçtı
    fiyat iyi bence, varsa daha ucuzu aynı bu modelde, göster o zaman
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cezdim34

Burada üretilince kalitesiz mi oluyor! Saçmalık

Alıntıları Göster
    evet, örnekleri çok , bknz. nutella manisa üretimi
    |
    |

Kardeşim benim ben Fransız malı Tefal ürünlerini de kullandım Türkiyede fason olarak ürettiklerini de Fransız malı Tefal ütüm yere kaç defa düştü su deposu çatladı düşmekten dolayı japonla yapıştırıp devam ettim 10 senedir tık demedi halen kullanıyorum. Tefale bu güvenimden anneme Blendırını aldık ''Türk malı'' plastiği bile ben kalitesizim diyor. 1 sene dayanamadı adam akıllı kullanamadık bile. Ben kullandığımız ve bunun sonucunda tecrübemi aktarıyorum beleşten laf atmıyorum. Ve açıkça söylüyorum Tefal diye güvenmeyin ne malı olduğuna bakın Fransız ise kalitesi bildiğin tefal... Türkiyede yapılan fason ise eşdeğer sinbo goldmaster gibi makalardan farkı yok. Bu kadar basit, boş yere milliyetçilik kasmanın alemi yok.
    |
    |
    Cezdim34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Siemens ve bosch da aynı şekilde, almanya üretimleri çok kaliteli fakat tr üretimleri beş para etmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3073 Mesaj
    Peki koskoca markalar burada kalitesiz mal yaptırıp kendi marka değerini niye düşürüyor?

Muaviye meşhur "Yeşil saray"ını yaptırmaya başlayınca; Ebu Zerr: "Ya Muaviye eğer bunu Allah'ın (devletin) kesesinden yaptırıyorsan bu hıyanettir. Kendi parandan ise o da israftır." diye çıkıştı. Muaviye seslenmedi.
  • Teğmen
    216 Mesaj
    Bunun fiyatini bilmem ama sinbo ve ıvır zıvır markalar alacağıma Tefal alırım.Eski model bir tost makinasi var bende Tefalin yıllardır kullanıyoruz memnunum...

quote:

Orijinalden alıntı: Cezdim34

Nutellada fark yok
    var

|
    |

Orijinalden alıntı: berkay956

Siemens ve bosch da aynı şekilde, almanya üretimleri çok kaliteli fakat tr üretimleri beş para etmez
    Bosch Çerkezköy fabrikası yüksek kalite standartlarında çalışan fabrikadır. Markanın dünya üzerindeki tüm fabrikaları arasında ön sıralardadır. Aldığı ödüller de bunun kanıtıdır.

emek server
Media Sözlük
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.