Şimdi Ara

BIM REGAL KLİMA 1299TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
5
Favori
14.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klima hakkında bi bilgim yok fakat indirime girmiş

Yer: içerenköy Eston çamlık evler tarafı bim

Stok şu an 2 adet.
     BIM  REGAL KLİMA 1299TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallofTruth -- 20 Ağustos 2016; 17:03:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://m.akakce.com/p/?5545536

12000btu muş. En ucuzu kargo dahil 1678₺ miş internette. Gayet iyi fırsat bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağazaya özel mi acaba??
  • Kocaelinde de aynı fiyat ellerinde kaldı paraya çevir meye çalışıyorlar bence fiyat düşebilir daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdaki bimde 2 aydır yerde yatıyordu,bu da kesin indirime gider
  • Klima sıcak fırsatlarda daha once paylaşmıştım 999 TL diye. (Ankarada bir çok mağazada bu fiyata indi)

• Sezon bitiyor almayın ki Ankara'daki gibi 999 liraya düşsün alalım tabi spotçulardan fırsat kalırsa

• bizim buradada var bir tane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnvertersa iyi fiyat. 999 a duserse super tabi

• Bizim bimdede ayni fiyatti.
    Satilmis.

• bizim bimdede 1299 ama eve taşıması bi dert. en üst kat asansör yok. 4 kat çıkacak. birde sadece axese 6 taksit. 999 a inerse ankaradaki gibi alırım. montaj ücretlimi diye sormadım. montaj ücretlimi?
  • 999 pusu mode is on.

• quote:

Orijinalden alıntı: zekiz

bizim bimdede 1299 ama eve taşıması bi dert. en üst kat asansör yok. 4 kat çıkacak. birde sadece axese 6 taksit. 999 a inerse ankaradaki gibi alırım. montaj ücretlimi diye sormadım. montaj ücretlimi?

2 gün önce ben aynı klimayı 999 tlye aldım bilginiz olsun, bugün aynı bimde baktığımda 1 stok kalmış ve fiyatta 1299a çıkmıştı. Unutmadan montaj bakır kablo ve gerekli hortumlar dahil tamamen ücretsiz ve montaj servisce yapılırsa 3 yıl iç dış ünite garantili oluyor,bu arada klimayı ist okmyedanı bimden almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunhan34 -- 28 Ağustos 2016; 22:59:31 >
  • Eğer fiyat 999'u gördüyse ben de pusudayim. Montajın da dahil olası supermis.

• Ankara da nerde 999 tl acaba

• regalin kendi sitesinde bu model neden görünmüyor acaba?
  • İstanbul, kocaeli, muğla ya da izmir de 999 tl ye gören oldu mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

İstanbul, kocaeli, muğla ya da izmir de 999 tl ye gören oldu mu acaba

Ben 999 tlye 3 gün önce aldım diğer konu başlıkları altınada yazmıştım istanbul okmeydan bimden

• quote:

Orijinalden alıntı: gunhan34

quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

İstanbul, kocaeli, muğla ya da izmir de 999 tl ye gören oldu mu acaba

Ben 999 tlye 3 gün önce aldım diğer konu başlıkları altınada yazmıştım istanbul okmeydan bimden

esenler ve gopta bugün 15 tane bime baktım 6 sında vardı fiyat 1299... okmeydanında hangi bim ve daha varmı. gerçi yoktur ama varsa ve pmden mağaza adresini atarsanız yarın alırım...
    Ayrıca montajı yapıldımı. taşımak çokmu zor 32 kg yazıyor. 32 ise taşırım sıkıntı olmaz:) çalışması ses durumu vs nasıl. sitesinde bilgi yok 5012 var. sanırım bime özel üretilmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekiz -- 30 Ağustos 2016; 20:38:29 >
  • Dün iş yerinde kullanmak için Batıkent ivedik osb yakınında bulunan Bim'de 1 adet vardı 1299 TL'den aldım, KDV iş yeri için olduğundan düşersek 1.100 TL etiketine geldi ki BEDAVA tabi 999 a alanlar varmış bu biraz şans işi.

Dış ünite tek kişi taşınmayacak kadar ağır diyebilirim, iç ünite hafif.
    Sedan Toyota Avensis bagajına dış ünite rahatça sığdı diğeride arka koltuğa.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.