Şimdi Ara

Bim - Regal 43' Tv [899TL] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
12.886
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet uydu alicisi mevcutmudur,kucuk odaya dusunuyorum boyle bir sey !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararsiziz dayi

• quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

Bu paraya 48'' axen var vatan bilgisayarda

link ?

smart mı?

model kodu ? net fiyatı ?

https://forum.donanimhaber.com/m_119797894/mpage_4/tm.htm

smart değil. uydu alıcısı yok .

muş ...!

Yani bu SMART ise ihtiyaca göre daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karsiyakali-_-1912

Wifi uyumludan kasit nedir ?

1= Smart ve wifi var

2= usb girişine wifi dongle takıyorsun

• HB

yok diyor.

• stevenashty kullanıcısına yanıt
    Axen malzeme kalitesi olarak çok vasat. Görüntü kalitesi idare eder. Regal çok daha mantıklı olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

HB

yok diyor.

Smart özellikli tvye uydu alıcısı koymamak da neyin kafası?

• Dahili uydu alıcı yavaş deniliyor.

Masraf yapmak istemeyen içinse kötü haber.

Ancak sanmıyorum ki HD UYDU alıcısı olsun.

• Sahiden Axen, HiLevel, Regal hepsi Vestel'in alt markaları mı? Yani panel manel hep Vestel?
  • Ben 680 tl ye teknosadan LG 82 ekran tv almıştım küçük oda için. Teşhir ürünü diye uygun verdiler. En güzeli gidip oralardan almak.

• bence alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: feiter

Sahiden Axen, HiLevel, Regal hepsi Vestel'in alt markaları mı? Yani panel manel hep Vestel?

Axen Sunny markasının alt modeli, Vestel le ilgisi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XaSe® kullanıcısına yanıt
    829 TL AXEN 43" 109 CM ILGAZ FHD DLED MONİTÖR SİYAH

http://www.vatanbilgisayar.com/axen-43-109-cm-ilgaz-fhd-dled-monitor-siyah.html

bu ürün de var ama smart değil sanırm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 16 Eylül 2016; 14:01:28 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Regal smart ozellikli hem de vestel yine sunnyden iyidir hocam ya en azindan servis agi musteri memnuniyeti vs falan 69 tl fazla her turlu verilir yani regale

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Smart değil evet.
  • Selam

Herkes smart demis ama belli bir butcedeki televizyonlarin smart tv ozelligini yok sayabilirsiniz, inanilmaz yavas calisiyor cunku. 2 kurcalayip bir daha yuzune bakmiyorsunuz.

Hilevel almistim ben 1800 liraya satilan 4k tv, sadece youtube uygulamasi ile karnaval radyolarini kullaniyorum, internet tarayicisini acinca alet ya siyah ekrana gecip kilitleniyor ya da televizyon reset atiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Selam

Herkes smart demis ama belli bir butcedeki televizyonlarin smart tv ozelligini yok sayabilirsiniz, inanilmaz yavas calisiyor cunku. 2 kurcalayip bir daha yuzune bakmiyorsunuz.

Hilevel almistim ben 1800 liraya satilan 4k tv, sadece youtube uygulamasi ile karnaval radyolarini kullaniyorum, internet tarayicisini acinca alet ya siyah ekrana gecip kilitleniyor ya da televizyon reset atiyor.

Hocam ne yaptın sen? 1800 tl vestel yan markasına verilir mi hiç? :( o paraya Sony, LG 43 inç tv ler alınır.

• arkadaşlar piyasayı biraz araştırdım
    görüntü çözünürlüğü adını verdiğimiz 3 çeşit görüntüleme var bunlar hd ready(hd görüntüye yakın ) --- full hd---bide ultra hd (4k )
    full hd ready günümüz teknolojinde almak çok saçma sakın bunları almayın hatta elinizdekileri bile çıkarın , full hd dediğimiz olay ise 1080 piksel adını verdiğimiz 1K görüntüye sahip cihazlar bunlarda artık kendilerini tozlu raflara atmaktadırlar .. bütün teknoloji firmaları bu ürünleri elinden çıkarmaları için kipa carrefoursa bim a-101 gibi yerlerde bu ürünleri ucuz diye satmaya çalışıyorlar -- bunların yerlerini ise ultra hd (4k ) dediğimiz tvler almaktadır bunu bilenler zaten bu tvlerin peşinden gitmektedirler---buradaki televizyonumuz ise full hd ( 1k) görüntüye sahip bir tv bu tarz tvlerin fiyatı genelde 1000 tl(40")den başlıyor ancak genelde bunlarda uydu alıcısı içinde oluyor bunda ise uydu alıcısı yok fiyat ondan 1oo lira düşük ,sizin hiç kullanmayacağınız smart tv var gereksiz yere. alıcaklara şöyle tavsiye edilebilir günün çok bir kısmını tvde geçirmeyecekseniz ,yaşlı insanların arada bi açıp bakabileceği, yada zevk dışı kullanımlarda(güvenlik kame,,,) kullanılabilir ama oturma odası ,salona alınacak bi tv değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcell -- 16 Eylül 2016; 19:29:56 >

• 4k medya yok

Para varsa 2000/2500 TL aralığında 4K alabilirsiniz.

Ayrıca full hd kaliteli model / marka 1000/1500 TL her TV alınır (+3d/smart vb)

• DH İKİNCİ EL 'de sıfır 4k vestel 1800 TL satıyordu üye arkadaş .

Hİ LEVEL 'in alım tarihi ve yeri önemli tabi ,

1.800 TL her zaman düşmese de 2.000 TL marka alınabilir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.