Şimdi Ara

BİM mağazasında HIRSIZLIKLA suçlandım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
2
Favori
31.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
238 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahçelievler Kocasinan bölgesinde bulunan bir BİM mağazasına parfüm almak için girdim.

1 kaç çeşit parfüm vardı. Hepsine tek tek baktım ve kararsız kaldım. Sanırım o ara hemen hemen 5 dk kadar zaman geçti farkında değildim.

Sonra parfümleri beğenmedim. Birşey almadan BİM mağazasından tam çıkacaktım ki...kasada duran bir kadın ''bir dk baksana'' dedi. Bakar mısınız değil ''baksana''

Efendim buyrun diyerek yüzümü ona döndüm. ''Şurada bekleyin'' diyerek bi yer gösterdi ve beklemeye başladım.

O ara beni durduran kadın gitti. Kasada duran diğer kadının gözü hep benim üzerimdeydi. Sanki bir şey yapmışım gibi...

Yanlış olmasın hemen hemen 10 dakika kadar bekledim. Beni durduran kadın geldi. Tamam gidebilirsiniz dedi.

Ne oldu? Neden beklettiniz diye sordum. Sizi birine benzettik dedi. (YERSEN)

Benim hırsız olduğumu düşünüp kameradan izlediler ve bir şey ÇALMADIĞI görünce gidebilirsin dedi...diye tahmin ediyorum.

BİM mağazasına karşı bir düşmanlığım yok. Lakin böyle bir muamele görmek zoruma gitti.

edit; bazı arkadaşlar bunda ne var ki demiş. sevgili arkadaşlar, utanç verici bir durum. gelen geçen bana bakıyordu. kendimi kötü hissettim.

amacım BİM'i kötülemek değil. lakin BİM konusmasını bilen insanlarla diyaloğunu düzgünce kurabilen personeller çalıştırmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xeraw3 -- 22 Şubat 2019; 8:5:51 >

• blocked
  • Neden ?
  • benzer bir duruma maruz kalsam sinirden çıldırırım heralde.öğrenciyken bi defa bi marketten çıkarken güvenlik peşimden koşup kolumu tutmuştu.çaldıklarını ver filan demişti.bişeyde çaldığım yok deodorant bakıp bırakmıştım, çantayı arayıp yollamışlardı.çok iğrenç bir muamele
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeraw3

Neden ?
    şaka yapıyorum
  • Kız seni beğenmiş,fakat sen olayı idrak edememişsin

Bizim komşunun oğlunuda bekletmişlerdi,şimdi iki çocuğu var

Dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu insanlar polis degil guvenlik fln gelirse agzini burnunu kirip eline veririm bisey yapmadiysam. 10 dakika beklemek nedir yahu ?Basip gitseydin.
  • Niye bekliyorsun ki insan bir açıklama bekler. En azından hırsızlık yapmadıysan ya da yaptıysan da çekip gidecektin oradan. Kimse yapmadığı bir şeyden suçlanamaz.

• Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Gelsin dalga

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Takıldığım nokta hitaplar muhtemelen yaşınızı küçük o yüzden öyle seslendiler ama buna bile izin verme.
  • 1dk bile beklemezdim o elemanin da adini ogrenip sikayet ederdim

• Olabilir anasını satayım ya, olabilir. Seni hırsız da sanmış olabilirler. Ne bu ya gelip buraya yazmalar, nedir bu paylaşımın amacı. Bim kötüdür gitmeyin falan mı?

Yazacak birşey bulamayınca osuruktan mevzulara konu açılıyor birde trend listesine yerleşiyor, hey yarabbim. Ne ara bu kadar boş insanlar olduk biz be
  • Erkek bir kasiyer olsa idi orda üstünüzü arardı kadının yaptığı dikkatsiliğe ver böyle şeyler bu tarz yerlerde olması normal. Şaşırmıyoruz oda kendi işinizi yapıyor ama kendiside birşeyden şüphelendiğini söylese daha iyi olurdu gibime geliyor. Sonuçta orda bir mahcup olma söz konusu. Kayıp olan birşeyden kendisi sorumlu olucak ve o riske girmek istemedi.
  • Sıcak bastı diyip soyunmaya başlasaydın hemen gönderirlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

benzer bir duruma maruz kalsam sinirden çıldırırım heralde.öğrenciyken bi defa bi marketten çıkarken güvenlik peşimden koşup kolumu tutmuştu.çaldıklarını ver filan demişti.bişeyde çaldığım yok deodorant bakıp bırakmıştım, çantayı arayıp yollamışlardı.çok iğrenç bir muamele
    Yanlış bilmiyorsam eğer, çantanı araştırdıkları ve haksız yere hırsızlık muamelesi yaptıkları için firmaya tazminat davası açabilirdin.Aynı şey konu sahibi arkadaş içinde geçerli.

Benim arkadaşımın hocasının başına böyle bir olay gelmiş, pahalı bir mağazadan çıkarken alet ötmüş ve kadını incelemek istediler kabul etmedi polis çağırdı çantada bir şey çıkmamış tabi sonrasında şikayetçi olup tazminat davası açıp iyi miktarda para kazanmıştı

• https://youtu.be/fSG5uMMccRM

Bu aklıma geldi 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Sana yaptıklarını bana yapsalar benim kolumu tutan o adamın elini kırıp diger eline tutuştururdum.üstüne üstlük bir de dava açardım. Bu kadar pasif olmayalım. Çanta arama ve alı koyma yetkisi yalnızca kolluk güçlerinde var. Haklarınızı bilin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 21 Şubat 2019; 10:23:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Yanlış bilmiyorsam eğer, çantanı araştırdıkları ve haksız yere hırsızlık muamelesi yaptıkları için firmaya tazminat davası açabilirdin.Aynı şey konu sahibi arkadaş içinde geçerli.

Benim arkadaşımın hocasının başına böyle bir olay gelmiş, pahalı bir mağazadan çıkarken alet ötmüş ve kadını incelemek istediler kabul etmedi polis çağırdı çantada bir şey çıkmamış tabi sonrasında şikayetçi olup tazminat davası açıp iyi miktarda para kazanmıştı

Alıntıları Göster
    14-15 yaşında olan olay.bişey yapamadım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.