Şimdi Ara

BİM LG Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 79,50 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
6
Favori
49.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Işık için alacaksanız Musky DY28 tavsiye ederim müthiş bir ürün. Ya da Aec Led Bluetooth speaker her ikisi de 20-25 dolar civarı AE de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses çıkışı filan p5 den kötüdür, p5 İ kaçıranlar düşünebilir bence fiyatı iyi gibi, sıcak olmasada ılık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReqinLeif -- 22 Mart 2017; 0:49:43 >
  • P5 ten fazlasıyla memnunum. Bunun ses çıkışı P5 gibi değil muhtemelen ama telefon cevaplama ve led ışık gibi artıları var. Dualplay destekliyorsa alıp P5 ile birlikte kullanabilirim. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba.

• P5 kullanan arkadaşlar, kullanmadığı halde p5'den kötü olduğuna nasıl karar veriyor? İkisini de test eden var mı?

• Çift P5 den memnunum p5 de sabah erkenden 4 şube gezip 2 tane anca bulmuştum bunun için uğraşmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 22 Mart 2017; 1:32:48 >
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Ses çıkışı 5 w yazıyor bunun, p5 in 10 watt ve kullanıyorum memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Hocam cihazın hiç çıkışını hiçbir yerde bulamadım. Nerde yazıyor 5W olduğu? Ayrıca iki tane alsak birbirine bağlanarak kullanılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

ben de hem p5 hem p7 var, ikisi birbirine bağlanır diye aldım ancak olmadı. P5 i bu kadar başarılı buluyorsanız p7 ye hayran kalırsınız zira p5, p7 ile kıyaslanamaz bile.
  • Batarya Şarj Etme Süresi 3 saat

Batarya Ömrü 3 saat

Çöp sanki

• herkes 3 saat yazmış ama amazonda 5 saat kullanım süresi yazıyor

https://www.amazon.com/LG-Portable-Bluetooth-Speaker-Light/dp/B01LZN73HJ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1490168264&sr=8-1&keywords=lg+ph1

lg'nin kendi sitesindeki bilgi de aynı yönde;
    Built-in Battery Battery Type Li-Polymer
    Battery Capacity 3.7V
    Battery Charging time 3hrs
    Battery Life 5hrs
    http://www.lg.com/in/home-entertainment/lg-PH1
  • Nette aradım buldum ben, p5 bağlanıyor da bunu bilmiyorum ama bence bağlanmıyordur

• Fena değil ama 2-3 kere kullanmak için de alınmaz.
  • Lan anladık p5 aldınız ben de aldım iki adet de şu an bu onun konusu mu yeni bi ürün var bilgisi olan konuşsun p5 fotoğrqfı atmak vs boş post atmayın.

araştırdığım yorumlarda ürünün performansı beğenilmiş eger ihtiyacınız varsa bana kalırsa alın fiyat güzel

• daha önceden bu ürünü kullanan kimse yok mu?

konuyu çöpe çevirmeyin bilgi sahibi olanlar paylaşsın alacak kişiler ona göre alsınlar.

işe yarar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Satmak için alacak beyin yoksunları uzak dursunlar. Fiyat ikinci el ve sıfırın ortasında. Yani kullanıcı için süper fırsat. Alıp satacak olan birinin elinde kalır. Kimse 100-125 -150 kiraya bu ürünü sizden almaz. Özellikle ikinci el olarak. Benim için bayisinden ya da oerakende satıcısından alınmayan ürün ikinci eldir.

İkinci kez söylüyorum, satmak için alacak öküz oğlu, sen alma!

https://www.amazon.com/LG-Portable-Bluetooth-Speaker-Light/dp/B01LZN73HJ

http://www.hepsiburada.com/lg-ph1-yeni-nesil-led-isikli-bluetooth-speaker-p-HBV0000042T12?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla.ses-goruntu-sistemleri&gclid=CjwKEAjwwcjGBRDj-P7TwcinyBkSJADymblTJeVOWMhEG4UoYRz1WRByPcmNVMdDGCiFxhMTftmn8hoCvCDw_wcB

baya ortadaymıs hocam amazondan daha ucuz fiyata geliyor
  • 360 ses sayesinde sanırsam stereo gerek kalmaz
  • Almayin diyenler 25 bim gezer

• Lene kullanıcısına yanıt
    Geçenki p5 olayından haberiniz yok sanırım hocam Adamlar her şubeye bi tane yolluyo gidip bulursan alırsın denemene izin vereceklerini sanmam
  • sezer.er kullanıcısına yanıt
    Şansa artık.hayırlısı olsun ne yapalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49olsa alırdım gerçi evde 2 adet p5 var öylece yatıyorlar. Kapitalizmin kölesi olduk iyice.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.