Şimdi Ara

BİM LG Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 79,50 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
6
Favori
49.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu p5'in kıyma makinesi özrlliği de var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok arkadaş kafaya koydum. Fırsat bulup p5 i söküp reverse engineering ile amfi devresini 10w dan 20w ya çıkaracağım. p7 de de aynı sürücü var 20watt. yada p7 alırım belki
  • Dünyanin bütün meşhurlari ingiltere başkani rahmetli başkan kennedy taçsiz kral pele beckenbauer biricik bardo fenerbahçeli cemil hepsi şöhretlerini bu p5 e borçludurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: thegreenblack

Dünyanin bütün meşhurlari ingiltere başkani rahmetli başkan kennedy taçsiz kral pele beckenbauer biricik bardo fenerbahçeli cemil hepsi şöhretlerini bu p5 e borçludurlar

hocam gece gece baya güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut3513 -- 6 Nisan 2017; 22:41:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macro73

Ankarada bulabileceğim yer var mı? Bilgisi olan paylasabilirmi?

P5 mi

• Ne mutlu bana hocam,bıktırdılar valla napalım gırgıra alıcaz artık.

• quote:

Ne mutlu bana hocam,bıktırdılar valla napalım gırgıra alıcaz artık.

boşverin hocam herkes istediği şeyi yazabilir hakaret olmadığı sürece hoşgörüyle bakmak lazım ben aldım ph1'i p5'i de denedim hem görsellik hem hafiflik hemde sesin temiz ve net oluşu bakımından ph1 beni fazlasıyla mutlu etti siz aldıysanız memnunsanız olay bitmiştir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

quote:

Ne mutlu bana hocam,bıktırdılar valla napalım gırgıra alıcaz artık.

boşverin hocam herkes istediği şeyi yazabilir hakaret olmadığı sürece hoşgörüyle bakmak lazım ben aldım ph1'i p5'i de denedim hem görsellik hem hafiflik hemde sesin temiz ve net oluşu bakımından ph1 beni fazlasıyla mutlu etti siz aldıysanız memnunsanız olay bitmiştir :)

P1 aldık memnunuz.

• P5 de yogurdu nasıl yapıyoruz??

Sütü sicakmi yoksa ilikmi koyalim

• Beyler konu almış başıni gitmiş hepsini okuyamadim. Bu alet hala bimde satılıyormu hiç gormedim. Yoksa cok onceden geldide bime konusu hala devam mı ediyor?
  • Az önce bir mağazada 5 tane vardı, bir tanesinin ambalajı açılmıştı. Denedim, fena değildi sesi. Belki daha küçük bir mekanda daha iyi performans verir. Ama 79.5 lira veresim gelmedi hiç, sanırım ihtiyaç olmadığından. Ara ara bakayım, indirime girerse belki alırım

• P5 in dns ayarlarini.nasil değiştiriyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

Az önce bir mağazada 5 tane vardı, bir tanesinin ambalajı açılmıştı. Denedim, fena değildi sesi. Belki daha küçük bir mekanda daha iyi performans verir. Ama 79.5 lira veresim gelmedi hiç, sanırım ihtiyaç olmadığından. Ara ara bakayım, indirime girerse belki alırım

İhtiyaç yoksa almanın bir anlamı yok. Mesela ben son derece işime yaradığı için aldım.

• P5 de router ayari nedir? :)

• Arkadaslar bimden anneme telefon alacağm taksit seçenekleri bimde geçerli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zugu

Arkadaslar bimden anneme telefon alacağm taksit seçenekleri bimde geçerli mi?

Bu haftaki bisikletlerde taksit var..telde yaptiklarini pek sanmiyorum..yinede bi bim aktuel yazip netten brosurlerine bak..

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Arkadaş cebimde niye taşıyorum hoparlörü sende JBL yi övmek için bişeler yazmışsın, aç odada salonda piknikte vs.her türlü p5, daha gelip yok JBL yok p1 :), düşük seste nasıl JBL iyi oluyoronuda anlamış degilim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Arkadaş cebimde niye taşıyorum hoparlörü sende JBL yi övmek için bişeler yazmışsın, aç odada salonda piknikte vs.her türlü p5, daha gelip yok JBL yok p1 :), düşük seste nasıl JBL iyi oluyoronuda anlamış degilim :)

p5 de iki hoperlor var çıkış gücü doğal olarak daha yüksek, fakat 500 tl ye aldığın creative 5+1 ses sistemi de 2+1 harman kordon sistemden yüksek çıkar, sesin yüksekliği berrak ve netlikle alakalı değildir ondan dedim.

bluetooth hoperlorun amacı kompakt taşınabilir olması yoksa salona yine sistem kurarsın bluetoothlu çok hoperlor var. işe okula pikniğe yanına almak için almıyorsanız zaten amacının dışında alıyorsunuz demektir. evde odamda dinleyeceksem zaten amfili avr var 3-4 bin tl lik. neden bunlarla dinleyip kulağımı mahvedeyim ki?

ben tarafsız yorum yapıyorum hepsinden dinleyip hangisi mantıklı onu diyorum, ucuza aldım diye marka fanatikliği yapmıyorum. eğer siz de flac, loseless dinleyip 320kbps mp3 ile farkını anlayacak kadar kulağınızı geliştirdiyseniz siz de anlarsınız, ama gördüğüm kadarıyla burada insanlar bir mal alıyor, ve avukatı gibi övüyorlar. kimse artısı eksisiyle deneyip kıyaslayıp almıyor, bakıyor bim kampanya yapmış biraz ucuz onu alıyorlar. bu kıyaslama değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 8 Nisan 2017; 13:53:40 >

• Migrostan iki aset P5 almistim, çift baglayarak sterio dinliyorum. Hatta ses sistemini iptal edip blutooth ile baglayarak yakin mesafeden filmleri falanda P5 ile izliyorum. Tum sesleri daha keyifle aliyorum ses sistemine nazaran.

Gelmek istedigim konu baska, eger basima bir sey gelmeyecekse daha onceden aldigim Mikado MD-10A nin sesi ve baslari daha iyi. Mutfakta internetten "gri balkon" kanalini aciyorum ve nirvanaya yakinsiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 8 Nisan 2017; 16:3:54 >

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş sonuçta pikniğe ikiside götürülüyor yani mesela cebe sokmak degil ki taşıma olarak, Ha netlik olarak da P5 daha iyidir bence, tabi sisteminiz var iken p5 iyidir demiyorum ama çoğusu kendi aldıgı için övüyor o Manada logitech x100 var mesela JBL ile hemen hemen aynıdır, onunla p5 İ kıyaslıyorum mesela 5 daha iyi gibi, zaten yüksek seste daha fazla çıkıyor sesi ve Son seste bozukluk yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.