Şimdi Ara

Bim Kiwi Otomatik Sensörlü Sıvı Sabunluk (virüslere etkili) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
14.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes aynı dertten müzdarip ama ben de yazayım; pil yuvası altta olmamalıydı, suya deydikçe paslanıyor, kullanılamaz hale geliyor, bazen kafasına göre sabunu boşaltıyor (sinbo), inanılmaz pil yiyor
  • Bir süre sonra sensörü sağlıklı çalışmamaya başlıyor. Kaldırıp atacağınıza emin olabilirsiniz.
  • Akan sabun miktarını ayarlama seçeneği de olsaymış süper olurmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Sabunlukta kalan mikrop da eline geçtikten sonra sabunla yıkanıp gidecek. Onu diyor. Bir de kafanı dağlara taşlara vurmuşsun.
    Valla yıldım,size laf anlatmaktan yıldım yemin ederim. senin şu yazdığına başarılı diyen iki kişi kim ise onlara da yazmaktan bıktım.
    Son sözüm: keşke dediğiniz kadar basit olsa... Değil arkadaşım değil. Az önce markete gittim alacağım malı bile kendileri eldivenle veriyor. Sen yıkarsın elini tamam mikrop gitti. Peki ya çocuğun? ya o da senin gibi 16 yaşında ise ya da o zekaya sahipse? Silmeyelim, temizlemeyelim ve her yere dokunalım nasıl olsa elimizi yıkıyoruz. Bu kadar basit yani... Valla helal olsun, yemin ederim... Şu kafaya erişmek istiyorum...

• Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    Sabunluğa elini sürüp de elini sabunlayıp yıkamayacak birisi mi var? Konuyu çarpıt. Dediğimiz şeyden klozet kapağı yalaman gerektiğini, her tarafa elini sürmen gerektiğini anlıyorsan yukarıda yazdığım profildeki insanlara katıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

iki tuvaletede alayım akşama, el değmememsi için şart acaba kaç pille çalışıyor. şarjlı olsa daha iyi olurdu
    Videoda da belirttiğim gibi 4 ince pille çalışıyor. Kalem pil değil ince pil olacak. ben de yarın 4 tane şarjlı pil siparişi vereceğim. Yoksa pil dayanmaz buna.
  • 6 ay önce 40 TL'ye aldım 50 yapmışlar onu da. Gayet güzel bir ürün. 6 ay oldu sorunsuz çalışıyor hala. Daha pilini değiştirmedim.
    Tek sıkıntısı şu, her sıvı sabunu kabul etmiyor. Mesela Activex koyunca biraz zor akıyor ama Dalan güzel şekilde akıyor. Eli algılayınca 1 saniye felan çalışıp otomatik duruyor.
    Normal bıraktığı sıvı sabundan daha az akmasını istediğim zaman elimi üstten gösterip hızlıca aşağı indiriyorum ve duruyor otomatik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 28 Mart 2020; 16:16:15 >
  • Arkadaşlar vürüslere karşı en iyi yeşil sabun korur.dışarıdan geldiğinizde yeşil sabun kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsdrn

Aldım bugün bimden gayet güzel kullanışlı duruyor tavsiye ederim haftaya sensörlü çeşme başlığı getirirlerse iyi olur
    xiaomi nin bir ürünü var 200 tl civarında ben düşünüyorum
  • Baktım ben onu internetten hatta YouTube de inceleme videosu var bangood da 100 tl civari ama erken bozuyor gibi bir kaç yorum okudum denk gelirse alırım yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

Elindeki mikroptan bahsetmiyorum, sabunlukta kalan mikroptan bahsediyorum. Yahu neden anlamamak için uğraş gösteriyorsunuz? Bu ürünle sabunluğa pis ellerin değmeyecek. Başkası o sabunluğa kullandığında senin mikrobun ile temas etmeyecek. Bu kadar basit...

Alıntıları Göster
    başkası da değdiğinde o da yıkamayacak mı elini? mikrop nerde hala sabunlukta? kimsenin elinde değil :)

• Sabunluk ile temas eli yıkamadan önce olduğu için bence bunun yerine otomatik musluk daha önemli, yıkama işi bittikten sonra elleniyor sonuçta

• Dettol, bunun benzerini sıvı sabunun yanında bedava veriyordu.
  • duvara askı aparatı olsaymış güzel olurdu benimde ilk aklıma gelen pillerin su teması zamanla oksitlenmesi vs.

görünümü de güzelmiş bulursam bende alayım ilk fırsatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

duvara askı aparatı olsaymış güzel olurdu benimde ilk aklıma gelen pillerin su teması zamanla oksitlenmesi vs.

görünümü de güzelmiş bulursam bende alayım ilk fırsatta.
    Ben az önce tekrar baktım ama piller aşağıda ve sabun koyma yeri yukarıda. Evet altına ıslak elimizi uzatınca damlayan sular ve musluktan gelen sular altına zarar verebilir. bunun için altına nihale tarzı (demirli) şeylerden alınıp koyulabilir.
  • Ben 2 adet aldım memnunum tavsiye ederim

• bende az önce 5 bim gezerek bulabildim. kasiyerlere sorun mutlaka diğer bimlere telefon ederek hangi bimde oldugunu kolayca bulabilirsiniz.
  • Şekil olarak çay potu gibi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.