Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
742
Cevap
27
Favori
227.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tv'yi alan arkadaşlardan "JVC 124 cm. Ultra HD 4K TV (Bim) İNCELEME" konusu açacak kimse yok mu, daha derli toplu olur alacaklara fikir verir ...
  • Ürünü aldım güzel görünüyor da internet bağlantımız yok henüz. Trt 4K falan yok kanallarda isim var ama yayın yok acaba güncelleme mi gerekiyor bunun için internet bağlantısı yani.

Ve iptv için ne yapmalıyız? İki güne internet hattı bağlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jowood1

Ben iade edip philips50pus6262 ya da LG 49uj630v almayı düşünüyorum. 2500 TL civarında

sebebi nedir hocam
  • Bu televizyonun 55" olanından haber var mı gelecek mi?

Bir de alan arkadaşlara bir sorum var, ekranda sadece beyaz renk veren piksel var mı? LG panel olduğu için soruyorum, LG bazı panellerde hile yapıp rgb alt piksele sahip olmayan sadece beyaz renk veren pikseller serpiştiriyor piksellerin arasına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface1987

Ürünü aldım güzel görünüyor da internet bağlantımız yok henüz. Trt 4K falan yok kanallarda isim var ama yayın yok acaba güncelleme mi gerekiyor bunun için internet bağlantısı yani.

Ve iptv için ne yapmalıyız? İki güne internet hattı bağlanacak.

Trt 4k nın internetle alakası yok. İlgili frekansı yazınca buluyor ancak , trtnin hiçbir hd kanalını yüklemedi ilginç :) Kurulumu yapan elemanlar bağlantı zayıf , 4k açılmaz deyip sallamışlar. Şu an aktif trt 4k ama diğer hdler yok dediğim gibi

• Scarface1987 S kullanıcısına yanıt
    vestel üretimi tv'lerin çoğu otomatik tarama yapınca bazı kanalları bulamıyor, en iyisi otomatikten sonra manuel tarama yapmak ...
  • Anladım aynen dediğiniz gibi trt’nin hiçbir hd kanalı görünmüyor. bizim bina merkezi sistem ayrıca diğer odada açılınca diğer tv trt kanalları çekmiyor. ilginç geldi geçen sene sinyal güçlendirici almıştık. bu sene ne olur bilmiyorum.

Edit: ya manuel arama için nereye girmeliyim menüde bulamadım. kullanma kılavuzunda da göremedim. sabırsızım biraz. iptv olaylarına falan girmek istiyorum hemen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarface1987 -- 5 Şubat 2018; 21:31:10 >
    diğer odayı açınca bizimkinde de sinyal kesiliyor, bizde alternatif türksat kablo var biri uydudan diğeri kablodan idare ediyoruz ...
    tv'nin kurulum ayarlarını doğru yapınca ve manuel taramayla kanal arayınca farkediyor ...

ek; sizin menü nasıl bilmiyorum tahminen yazayım;
    menüden kuruluma girin, "manuel kanal arama" seçeneğine girin, "uydu" turksat, "arama tipi" uydu, "frenas değeri" 12380, "polarizasyon" V dikey, "sembol" 27500, "şebeke" açık/etkin yapın ve başlatın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 5 Şubat 2018; 21:40:20 >
  • menü-kurulum-tkgs kurulumundan kanalları yükleyebilirsin hd yi secersen hd kanallar cıkar kurulumu yaparken sd yi secmiş olabilirler bu yüzden hd kanallar yoktur
  • Merhaba TV yi bugün servis ben yokken kurdu. Digitürk uydum var HD kalitesi çok üst düzeyde olmasada tatmin edici sesde sorun yaşamadım.Benim sormak istediğim smart olayı netflix 1 ay sonra paralı olmasından dolayı açılmayacak netten smart olarak nasıl film ve dizi seyredebilirim. ayrıca telefon ve bilgisayar nasıl görüntü tvye aktarım yapabilirim. Bluetotth üründe yazmasına rağmen kuran servis elemanı yok demiş bilmeden salladımı yoksa yalan yazmazlar var diye ürünün resminde var yazıyor. kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

http://jvctv.eu/eu-en/

Sayfanın en altındaki uyarı:
    "The products on this site are manufactured, distributed, serviced and warranted by VESTEL A.S. under brand license by JVC KENWOOD Corporation.
    © Copyright 2016 VESTEL A.S. All Rights Reserved."

http://jvctv.eu/eu-en/contact

Vestel Trade Co.
    Organize Sanayi Bölgesi 45030 Manisa Turkey

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derdi bizim ilkokul öğretmenimiz.
    https://www.youtube.com/watch?v=-Nmf2Ky3iFo
    https://www.youtube.com/watch?v=OyOk8yrZZNc

1 günde üretim=

tv: 45.000 (yılda 15.000.000 evet 15 milyon oha değil mi)
    buzdolabı: 9.500
    çamaşır mak: 8.000
    fırın: 5.000
    bulaşık mak: 2.500

başka birşey demeye gerek yok heralde.

JVC'nin Vestel tarafından üretildiğini yazdık, bilmediğimiz ne var acaba?
    Vestel'i mi kötüledik? Anlayamadım.

• zero01 kullanıcısına yanıt
    Görüntü tam istediğim gibi değildi, biraz daha üst modellere bakacağım

• ben de dsmart var, bu trt 4k olayını nasıl izlerim çözemedim, dsmart trt 4k kanalında ses var görüntü yok. bi de özel dsmart kurulumu gibi bişeyler anlatılmış kullanım kılavuzunda ama beceremedim, nasıl olacak o iş yapabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerdust50 -- 5 Şubat 2018; 22:40:27 >
  • Arkadaşlar ses problemi yaşadığımı belirtmiştim. Özelliklehttps://youtu.be/Bey4XXJAqS8 bu videoda 4 k yı test ettim. Telefonumdan ekranıma yansıttım ses seviyesi 40 50 aralığında bariz cızırdamalar oluyor. Bu durum genel kronik bir problem midir? Yoksa benim cihaz mı arızalıdır? Alan arkadaşlar bu konuda deneyip bilgilendirirlerse sevinirim.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir kanal bulunamadı. Lütfen anteni kontrol ediniz. Çekeceğimiz var bakalım ne olacak.

ilk kurulum yaparken anten seçeneğini doğru yaptınız mı ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Bu televizyonun 55" olanından haber var mı gelecek mi?

Bir de alan arkadaşlara bir sorum var, ekranda sadece beyaz renk veren piksel var mı? LG panel olduğu için soruyorum, LG bazı panellerde hile yapıp rgb alt piksele sahip olmayan sadece beyaz renk veren pikseller serpiştiriyor piksellerin arasına.

Bu nedir ya, çürük domatesleri koyar gibi sepete.

Faydalı bir bilgi bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptım az önce diğer odayı kapattım televizyonu ve alıcıyı. Trt kanalları geldi bu defa 4K kayboldu ve dediğiniz menüyü göremiyorum :) Manuel arama kısmı değişti. Hocam çok teşekkür ediyorum zahmet verdim. Yarın televizyoncuyu çağıralım güçlendirici vs. olacak mı bakalım önce. Zaten iptv ve dizi izlemek için almıştım bu tvyi iptv de olmazsa jiletlerin kendimi sanırım 😄

• zerdust50 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin D-Smart uydu alıcı 4K desteklemiyor ondan dolayı sadece ses var görüntü yok.
    ilk kurulum derken tv'nin sıfırdan kurulum ayarlarını kastetmiştim doğru anladınız değil mi ?.. hani menüden kuruluma girince "ilk kurulum" yazan yer ...

ek; ben dahili uyduyu (çanak anteni) dikkate alarak yazıyorum eğer siz d-smart kurulumu yapıyorsanız durum farklı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 5 Şubat 2018; 23:39:40 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.