Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
742
Cevap
27
Favori
227.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende gittim aldim goruntu cok iyi degil ama guzel tatmin edici ses de oyle 4k yayinlar gercekten guzel

Kanal gecisleri hizli kumada idare eder bu butceye alinacak tv fiyatina gore deger smart kullanimi kullanisli ssiptv var ekran yansit var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünü alanlara şuna sormak isterim fifa gibi oyunda topla paslaşma yada şut çekince top takıla takıla mı gidiyor ? Videosunu bile izleyebilirler youtubeden tv üzerinden bu sorun yoksa alıcam bende

• Biri inceleme videosu çekseydi hz testi kanal geçiş testi ışık sısması testi gibi . Birde forma üyesiniz alanlar sizden bahsediyom çıkarın kumdan kafanızı 😂😂😂

• FlightMode kullanıcısına yanıt
    Lg 42la620s var bizde. Full hd 106 cm 3d smart led. 2014 uretimi. 4 yil gecti youtube destegi kesilmedi hatta youtube guncelleniyor bile ?

• Arkadaşlar smart tv de digiturk play den üyeliğimi açmak istiyorum. fakat uygulamalarda digiturkplay yok. Browser dan giriyorum siteye flaş kurması gerekiyor ama izin vermiyor.
  • Hala inceleme bekleyenler var da hepsi simdiye kadar bitmemismidir zaten bir magazaya 2-3 tane geliyor benim bildigim ?

• Servis menüsüne nasıl giriyoruz bilen varmı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4K TV ye bütçeniz en az 3500lira değilse tavsiyem kaliteli 1080p almanız...

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Servis menüsüne nasıl giriyoruz bilen varmı.

Vestel tvlerde genel olarak ; menü+4725

• ben de luxor var 3 tane 40inc 800 tlden aldik tanesini zamaninda, birisinin anakartinda ariza cikti cizirtili goruntu olup kapaniyordu, digeride kasaya baglamistim boom diye patladi anakart degisti, degisim yapiyorlar iste, vestel uretimi garip biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

500 daha verin Samsung alın

Vestel diyoz

aynı özellikli samsung için link atarmısın?tşkler
  • 3 Bin liranın altında kaliteli bir UHD almak gerçekten zor iştir, Malum Dolar ve Euro inanılmaz fırladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 5 Şubat 2018; 9:8:43 >
  • Bazı arkadaşlar demiş ki görüntü kötü, buna asla katılmıyorum. Elimde yeni model Sony 4k TV var ve birebir karşılaştırma yapıyorum , asla kötü değil. 4K görüntüler çok iyi , elimde 35-47 GB arasi 4k filmler var . Sony den geri kaldığı noktalar hızlı sahneler ve siyah dengeleri ama yinede çok başarılı. Ulusal HD kanallar da gayet başarılı hatta kanal geçiş hızı bariz şekilde Sony den iyi.

Tabi bu fiyata göre konuşuyorum , TV 2500+ rakam olsa alternatif çok ve o zaman daha iyilerini alabilirsiniz. Benim Sony 3000 TL ve 43"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarGoS -- 5 Şubat 2018; 11:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

http://jvctv.eu/eu-en/

Sayfanın en altındaki uyarı:
    "The products on this site are manufactured, distributed, serviced and warranted by VESTEL A.S. under brand license by JVC KENWOOD Corporation.
    © Copyright 2016 VESTEL A.S. All Rights Reserved."

http://jvctv.eu/eu-en/contact

Vestel Trade Co.
    Organize Sanayi Bölgesi 45030 Manisa Turkey

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derdi bizim ilkokul öğretmenimiz.
    https://www.youtube.com/watch?v=-Nmf2Ky3iFo
    https://www.youtube.com/watch?v=OyOk8yrZZNc

1 günde üretim=

tv: 45.000 (yılda 15.000.000 evet 15 milyon oha değil mi)
    buzdolabı: 9.500
    çamaşır mak: 8.000
    fırın: 5.000
    bulaşık mak: 2.500

başka birşey demeye gerek yok heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 5 Şubat 2018; 12:57:2 >

• Az önce servisten gelip kurulumu yaptılar.

Ses gayet iyi cızırtı falan duymadım hiç. Apartman dairesinde zaten son ses açamayacağım için yeterli bana.

Işık süzmesi gölgelenme falan da yok. Merkezi çanak olduğu için trt hd kanallarını açmadı , o da çanakla alakalı tv ile ilgili değil. Yükseltme gerekliymiş.

Kalın demiş bazı arkadaşlar , abartmayalım lütfen :)

Lag input için ps3 bağlamam lazım ona bakmadım.

Hariciden film de oynattı , avi , mp3 , mkv hiç sorun çıkartmadı.

1800 e mercedes konforu beklentiniz yoksa , ihtiyaç da varsa pırıl pırıl alet.

Fiyat performans için gayet ideal. Xiaomi telefona çin malı o alınmaz diyen çocuklar da var bu forumda. Değerlendirmelerinizi buna göre yapın

Şuan memnunum tavsiye ederim

Saygılar.

• Ben iade edip philips50pus6262 ya da LG 49uj630v almayı düşünüyorum. 2500 TL civarında

• Ben iade edip philips50pus6262 ya da LG 49uj630v almayı düşünüyorum. 2500 TL civarında

• bende vestel 40fb7050 modeli 400 herz tv var buna ps4 ü bağladığımda maç esnasında herhangi bir görüntü kalitesinde değişim ve topa vurduktan sonra gölgelenmeler olmuyor.Sonuç olarak gayet memnunum.Ps4 ü hi level 200 herz tv ye bağladığımda topa vurduğumda gölgelenmeler meydana geliyor.Bu tv de ne herz bilgisi var nede yayğın ön görülmüş bir yorum var.Sizde ps4 te verim alırmıyız arkadaşlar ?Diğitürkte var bende maçlarda vestel tvde herhangi bir sorun yaşamıyorum.
  • kumandasındaki back tuşunun yeri kötü sanırım bu kumanda tarz bir kumanda iş görür.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.