Şimdi Ara

BİM iphone aksesuarları 13 NİSAN %60 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
6
Favori
22.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 82
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mahmut716 (12 mesaj) jervis (10 mesaj) mami_24 (9 mesaj) Bekirin (7 mesaj) catik (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61 mesaj) Mobil (70 mesaj) Tablet (4 mesaj) Mini (22 mesaj) Uygulama (27 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> BİM iphone aksesuarları 13 NİSAN %60 indirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    77 Mesaj

Şark kablosu üstünde yazıyor hocam. Kutu üstünde değil. Kabloyu açtıktan sonra, beyaz kablo plastiği üstünde açık gri renkte yazılar var. Made in vietnam yazıyordu benim kabloda. O kısımda yazıyor seri no. Kabloyu uzunca açıp bakın boydan boya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykuttt1987 -- 16 Nisan 2018; 23:20:19 >
    |
    |
    BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj
    Evet baktım hocam 8 plus TR garantili almıştım yazı yazmıyor onu kontrol edeyim dedimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj
    d&r'den almıştım earpods sahtemi şimdi sorguluyorum fakat ama elimde garanti belgesi felan var

Ne yazık ki bu seri numarası geçerli değil. Lütfen bilgilerinizi kontrol ettikten sonra yeniden deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 17 Nisan 2018; 14:36:58 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    660 Mesaj
    Kulaklık arızalandi. Servise fiş ile götürdüm değiştirdiler. Kimi arkadaş servise götürmüş Orjinal olmadığını belirtmisler. Bilginiz olsun.

|
    |
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj

a101 den aldım 2 metre ilk kullanımda çıkarınca bozuldu, diğerinde yavaş şarj ediyor. fişi mutlaka sakla ki değiştirsinler

|
    |
    Bekirin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    76 Mesaj

Götürdünüz mü

|
    |
    TREMİLA_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3794 Mesaj
    ben kulaklikdan cok memnun kaldim

benim kulaklarim ayırt edemiyor sanirim sizelrin ayirt ettigi farklari 😬

|
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Şu seri numarası bakılan yere bakıp iade etmeyin şimdi merak ettim baktım tel yanında verilen kabloyuda bulamadı. Seri numarası bulmayı tıklarsanız görürsünüz kabloyu kontrol etme yöntemi yok sadece şu var.

https://support.apple.com/tr-tr/HT204566

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brksnck -- 18 Nisan 2018; 17:11:50 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brksnck

Götürdünüz mü
    Her kafadan bir ses çıkınca götürdüm incelediler ve değişti 😂

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    2 metrelik kablo 2 haftada bozuldu.ne yapmak lazım?

• Teğmen
    104 Mesaj

Ben 1 metrelik almıştım. Eve geldim denedim çalışmadı. Ertesi gün BİMe gittim bu çalışmıyor dedim. iade aldılar
    |
    |
    yigit2100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj
    cuma gunu ankara karapurcek bimde halen mevcuttu isteyen varda adres tarif ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    telefona 3-4 bin verip bimden kablo alanlara şaşırıyorum.zaten çoğuda anında bozulmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    Fişi kaybettim bulamıyorum. Kabloyla adaptörü yedekte dursun diye almıştım öyle ihtiyacım da yoktu. Ürünleri denemedim ama bozuksa şimdi içime kurt düştü fiş de yok of ya

|
    |
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj
    iPhone 7 kutusundan çıkma USB LİGHTNİNG kablosu satılır 50₺ mesaj atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    947 Mesaj
    İphone x kutusundan çıkan aksesuarlar için mesaj atabilirsiniz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj
    ben 2000 tane aldım. hepsinin seri numarasına baktım.hepsi orjinal beyler :-))

kim inanır..kadir inanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1673 Mesaj
    Sahte çıktı mahkemeye vermiş apple

|
    |
  • Yarbay
    7864 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Arkadaşlar şimdi size şöyle açıklayayım olayı. Ürünler bir defa orjinal kimsenin boş laflarına kanmayın. Ama işin asıl sıkıntısı şu ürünler 2012 2014 yılları arasında üretilen ürünler. Yani kısaca yeni partiler çıkınca elde kalan eski parti ürünleri Apple satması için Bim ile anlaşıyor. Fiyatların ucuz olma sebebi bu zaten alırsanız fark edersiniz üretim yılından
    sahte çıktı. dedik o kadar, aldığım gün farkettim , apple'a da yazmıştım durumu

https://mini.donanimhaber.com/bim-in-sattigi-apple-marka-aksesuarlar-sahte-cikti--134725321

• Binbaşı
    1038 Mesaj

Ürünler orjinaldi hocam net yani zaten bim de açıkladı. 5s in kutusundan çıkan kulaklık ile denedim birebir aynı ses aynı kalite. Bim ürünleri Apple dan almak yerine el altından iş yürüten bir firmadan alması Apple n zoruna gitmiş ve dava açmış. Ürünlerin orjinalliğinde sıkıntı yok. Sıkıntı ithalatçı garantisinden dolayı. Apple asla ithalatçı garantiye izin vermiyor. Zaten dikkat ederseniz hiç ithalatçı garantili iPhone yoktur

https://www.webtekno.com/bim-den-sahte-apple-urunleri-konusunda-aciklama-geldi-h52506.html

|
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Radyo Dinle
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.