Şimdi Ara

BİM iphone aksesuarları 13 NİSAN %60 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
6
Favori
22.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 82
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mahmut716 (12 mesaj) jervis (10 mesaj) mami_24 (9 mesaj) Bekirin (7 mesaj) catik (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61 mesaj) Mobil (70 mesaj) Tablet (4 mesaj) Mini (22 mesaj) Uygulama (27 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> BİM iphone aksesuarları 13 NİSAN %60 indirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1039 Mesaj
    Bende 2 metre aldim 2-3 gun kullanin kabloyu sikinti cikarirsa iade edin yoksa devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Daha yeni 2 m kablo aldım. 2017 apple üretimi.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Her defasında benzer cevaplar. Öncelikle haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim. Bir önceki satışta da almıştım. Bu defa çevremdekilere aldım. Beklediklerine değdi.

Çöp diyen veya orjinal değil diyenlere sesleniyorum. Evet Çöp evet orjinal değil. Gitmeyin Bime. Biz ihtiyaç sahipleri de bim bim dolaşmak zorunda kalmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taklitsis -- 13 Nisan 2018; 14:17:20 >
  • Yarbay
    17496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: taklitsis

Her defasında benzer cevaplar. Öncelikle haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim. Bir önceki satışta da almıştım. Bu defa çevremdekilere aldım. Beklediklerine değdi.

Çöp diyen veya orjinal değil diyenlere sesleniyorum. Evet Çöp evet orjinal değil. Gitmeyin Bime. Biz ihtiyaç sahipleri de bim bim dolaşmak zorunda kalmayalım.
    Orijinal oldugunu saniyorsun hala. Orijinal olsa desteklenmeyen aygit hataasi verir mi sence?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    17496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Beyler boşu boşuna risk almayın sacma sapan eski nesil iade ürünlermidir anlayamazsınız.

https://mobile.donanimhaber.com/iphone-x-8-7-lightning-kablo-priz-iphone-x-8-6s-earpods-ustelik-100-tl-ustu-ucretsiz-kargo--111249542

Gelin karlı çıkın kablolar 3mm yeni nesil kulaklıklar son sari..
    Bu arkadastan sayisiz adaptor ve kablo aldim. Hic sorun yasamadim. En son iphone 8 adaptörü ve kablosunu gonderdi. Guncel urunler. 6 sene rafta çürümüş ürünlere para vermeyin.

• Teğmen
    203 Mesaj

Arkadaşlar adaptör Samsung telefonlarada olur mu acaba?
  • Onbaşı
    33 Mesaj

kardeş sen de ne ce.. mişsin diyesim geldi.
    |
    |
    fastforyou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jervis

ben aldım kulaklık ama kutusunun içinden direkt kulaklık çıktı bu plastik kutusu yoktu. Ayrıca malzeme ve ses kalitesi çok kötü çıktı.
    bende aldiridim aksam incelicem... orjinal kulakik bekliyorum ama bakalim sasirdim yorumunuza... daha once aldgim kablo orjinaldi 2014 uretim di sadece.... orjinal olmayan urun satmaz bim gibi kurumsal firma

• Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Bende aldim urun orijinal kitapcikta 2016 yaziyor soylenildigi gibi 5 yillik urun ler degil

|
    |
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: catik

bende aldiridim aksam incelicem... orjinal kulakik bekliyorum ama bakalim sasirdim yorumunuza... daha once aldgim kablo orjinaldi 2014 uretim di sadece.... orjinal olmayan urun satmaz bim gibi kurumsal firma

Alıntıları Göster
    hocam daha önce 2 tane kullandım hani kablonun tipi farklı gibi geldi ayrıca ses kalitesi çok kötü olduğunu düşünüyorum ama benim telefon ve pcnin seslerinde sorun da olabilir ama çok düşük ihtimal.
    |
    |
  • Yarbay
    7826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bu arkadastan sayisiz adaptor ve kablo aldim. Hic sorun yasamadim. En son iphone 8 adaptörü ve kablosunu gonderdi. Guncel urunler. 6 sene rafta çürümüş ürünlere para vermeyin.

Alıntıları Göster
    hangi 6 sene? alanlar 2016 model diyor

• Yarbay
    8696 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Arkadaşlar adaptör Samsung telefonlarada olur mu acaba?
    Bu adaptör 5V 1Amper .

Eğer samsung da 5V adaptör kullanıyorsa ki büyük ihtimal 5V'tur . Olacaktır.

|
    |
  • Yarbay
    17496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hangi 6 sene? alanlar 2016 model diyor

2016 da ince kablo mu kalir?

|
    |
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj
    7 ve üstü modeller için kulaklık ve dönüştürücü getirecekleri günü sabırla bekliyorum.

Bunlar pek bir işime yaramıyor açıkçası.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Az önce aldım ve 2017 yazıyor üstünde

|
    |
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj
    arkdaslar bende earpodstan aldim ama daha kutusunu acmadim. yan tarafindaki farkli dillerdeki aciklama bolumunde ipod shuttle ve ipod shuffie yazdigini gordum bu normal mi?

• Yüzbaşı
    850 Mesaj

Yok kardeşim hemen yok et yoksa patlayıp öldürecek seni

|
    |
    nickjonas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Bir önceki kampanyada kendime 1mt arkadaşıma 2mt olandan almıştık. 2mt olan çok çabuk bozuldu bendeki de valla uçlarında soyulma oldu. Yine ihtiyacım vardı ama bu kez almadım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj

orjinalligi hakkinda sordum herkeste mi oyle diye, sirf yazmak icin biseyler yazmayin

|
    |
    Khan0612 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nickjonas

orjinalligi hakkinda sordum herkeste mi oyle diye, sirf yazmak icin biseyler yazmayin
    10 yıla yakındır ipod ve apple kulaklık kullanırım, az önce aldım kulaklık, malesef düşük kalite üretim, çakma diyemiyorum çünkü çakma satmaya cesaret edemez, ama kesinlikle dandik üretim versiyonu bu
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.