Şimdi Ara

BİM, iPhone 6 satmaktan vazgeçti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
21.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O tohumdan varsa bende denemek isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.C.B

reiz çağırsın zorlu yu koysun masaya iphone x note 9 desin ki ''6 ayda bunlar gibi tel yapacaksın'' görelim bakalım ne olacak.
    zorlunun vestel venüs şirketi ile xiaomi %50 ortak olsun.. sonny ericsson gibi Xiaomi Vestel diye girsinler Türkiye pazarına..
    mağazalarda hazır Türkiye çapında.. Zaten yerli üretim denilen vestelin %60 ı çin uzakdoğu parçaları.. değişen bişey olmaz..

ismide güzel oldu aslında Xiaomi Vestel XV..
    subaru gibi oldu XV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 15 Ağustos 2018; 13:43:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

Sizin gibi insanlardan nefret ediyorum. İhtiyacınız yoksa almayın. Ticaret yapacağım diyorsanız dükkan açıp ithal edin satın.
    dükkan açmak kolaydı. en az 100 000tl sermaye gerek. bir sürü ıvır zıvırla uğraşacaksın,yok muhasebe kaydı,bağkur pirimi ,yok bilmem ne harcıidükkran kirası,elektiriği,suyu osu busu derken
    adamı ticaretten soğutuyorlar.
    ama bireysel olarak al-sat yapmak çok rahat dert yok tasa yok. o yüzden e ticaret diyorum. hem daha çok kitleye hitap ediyorsun. dükkanın 24 saat açık
    kirası,yok,bağkur pirimi yok,elektirik faturası yok.
  • Hocam batı yalakası değil batılı zaten onlar vatandaşlık Türk olabilir ama sevgisi çıkarları batı tarafında bugün rahip gibi Türkiye forumlarda sosyal medya tonlarca insan var papaz olan yakalananı yakalanmayan niceler var aramızda oturuyor insan milli cıkarını eleştirebirlir mi

• BİM, iPhone 6 satmaktan vazgeçti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Demek BIM gibi magazalarda tedarik edilen urunler bu sekilde hileler usulsuzlukler ile ... Arkalarinda iktidar var ona guvenerek boyle yapmislar anlasilan ...

Bun da gordum ya ...

Sok oldum ...

Bu gorselin asil sahibi caps yapan ilk kaynak sanirim Cemaat ten bir katalizor ...
  • Trump Çinli telefonları yasaklayabilir. Çünkü kendi ülkesinde üretilen satılmaya devam edebilir.
    Ama biz Amerikan olanları yasaklarsak, kendi ürettiğimiz neyi kullanacağız? Vestel Venüs mü?

BİM, iPhone 6 satmaktan vazgeçti

Önce kendileri kullanmayı bıraksınlar, sonra millete söylesinler. Ama amaç o değil ki. Vergi almak.
    Çünkü para lazım...

BİM, iPhone 6 satmaktan vazgeçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 15 Ağustos 2018; 15:39:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

resmen ticaretime darbe indirdiler. ne güzel ucuza alıp 100-150tl pahalıya satacaktım.
    Mediamarkta garanti bank mtv %10 indirim koduyla 1800e aldım. Suan fiyat 2100 olmuş aynı indirimle 1900e alınabilir.

• windowslar da amerikan... :)) microsoft..

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

İşletim sistemi, ekranı ve işlemcisi amerikan malı olan vestel telefonlarını mı yoksa işlemci ve yazılımı amerikan malı olan samsungu mu satacaklar, merak ediyorum
    Samsung, sadece ABD pazarında Qualcomm Snapdragon işlemcisini kullanıyor. Türkiye ve Avrupa pazarında kendi üretimi olan Exynos işlemcisini kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 15 Ağustos 2018; 16:56:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

zorlunun vestel venüs şirketi ile xiaomi %50 ortak olsun.. sonny ericsson gibi Xiaomi Vestel diye girsinler Türkiye pazarına..
    mağazalarda hazır Türkiye çapında.. Zaten yerli üretim denilen vestelin %60 ı çin uzakdoğu parçaları.. değişen bişey olmaz..

ismide güzel oldu aslında Xiaomi Vestel XV..
    subaru gibi oldu XV

Alıntıları Göster
    güzel mantık
  • Galaxy S9 S9 Plus satsınlar.Şöyle S9 Plus 3499 TL güzel olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat_kilic

windowslar da amerikan... :)) microsoft..
    Pardus işletim sisteminden bihabersin galiba. Pardus kullan. Linux kullan gayet güzel tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 15 Ağustos 2018; 17:3:45 >
  • 1 yıl sonra 3e 4 e satarız demiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC53

trump çinli telefonları yasaklarken sesiniz çıkmaz, biz yapınca ovvvv.

Ulan var ya tam batı yalakası tipler var şu forumda hayret ediyorum.

Azıcık milli düşünün.

edit: imla

trump ın çinli telefonları yasaklaması kendi ülkesini ilgilendirir onlardan bizene!!!.ayrıca oyuna da gelmeyin artık zaten olacak olan ekonomik krizi Amerikayla kavga ederek onlara yıkmaya çalışıyor sonra da oynansın milli duygular.. o kadar millisiniz ama gemicikler yabancı bayraklı!!!

• Marketteki ürünlerin %80 i ithal. İnanmıyorsanız açın dolabı menşei ülke yaz8sını okuyun. Sadece iphonela olmaz, hasat zamanı gelince kanadadan mercimek ithal edip çifçiyi zarara sokup bir sonraki sene üretmelerini engellemenin hesabını kim soracak? Mercimek örnek bisküviden ete kadar ithal mal satıyorlar.

• firat_kilic kullanıcısına yanıt
    Windows yerine seni kullanırız çok güldüğüne göre.
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    simetriden haberin yok herhalde.. debian da amerikan... sen açık kaynak kodlu çalış... microsoft ta alsın lisanslasın satsın ... ayak yürürken 2 tane ayağa ihtiyaç duyar parayla yürümeyen diğer ayak ise open source dır... eğer linux olmasaydı androidli telefon tvler araçlarda olmazdı... yani gelişim 2 ayak paralı parasız.. sabırsız teknoloji dökenler... parasız.. diğeride paralı yürüyen iki ayak var... neyi seçersen seç altından amerika çıkıyor.. mesela.. dijital paralar.. ülkesiz falan filan ama altında amerika var değil mi? internet bir defa amerikan...

pardusu tavsiye edeceğine... flat assemblerla os yazsın devletimiz dökülen paraya yazık... şimdik arkadaşlar 7level alta inip bakmıyor sonra milli zannedip milli tokat yiyiyorlar.. mutfağın arkasına geçmek şart.. hep hazırcılık basitçilik.. araştırmayış... 1level in alta.. 2nciyi in 3ncüyü in.. bi bakıyorsun öyle değilmiş... insanlarımız 1nci levelde kandırılıyor.. bazısı 2.. milli denen durumları inceleyin bakalım... ne kadar milli.. işte bu hayat bulunduğumuz pozisyon.. sınamadır...

bu arada... unix.. linux.. xenix.. dos1.0.. win3.0..win95...win10a kadar.. beos.. menuetos... kolibrios... ... yükleyip denemediğim os kalmadı... pcde.. yaşın ufak olsa gerek... kendinden başka birinin hem çok tecrübeli hemde büyük olabileceğini düşünmemişsin... 2 çeşit düşünmek var... 1 düşmeden önce düşünmek.. 2 düştükten sonra düşünmek... genelde insanlarımız... 2nciden gidiyor..

Egonuz çok yüksek halbuki gerçekler öyle değil... eğer öyle olsaydı burada bu durumları konuşuyor olmazdık... sen kabullendiğinde değişim gelir.. istemessende hayat o noktaya getirir... aslında yazmama bile gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 15 Ağustos 2018; 18:59:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.