Şimdi Ara

BİM'in açılımı nedir yahu?(Açılım tartışmalarına son nokta : ) ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
74.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben "Büyük İndirim Mağazaları" şeklinde hatırlıyorum.Neyse, bir de şey var; "Bilgi İşlem Merkezi"...
  • büyük ilginç marketler
  • A101 de var bu ne demek ki?
  • Birleşmiş İmamlar Marketi
  • Birader İçerken Mıçmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaTiP_SoSe

A101 de var bu ne demek ki?

a101 oradan ayrılan bir müdürün kurduğu market olarak biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

Birader İçerken Mıçmış

Bizim insanımız mal
    Bakılan inek mö'lemez
  • Bizim İnatçı Milletimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaTiP_SoSe

A101 de var bu ne demek ki?

İlk açıldıklarında 101 market açma hedefleri varmış.
  • BirİstanbulMasalı
    şaka bi yana ben büyük islam marketleri olarak biliyom
  • binlerce iyi market
  • BİRLEŞİK İSLAM MARKETALERİ
  • Birkaç İyi Mallar
  • Bu i.ne mi ?
  • BİM'in açılımı fişlerinin üstündede görebileceğiniz gibi BİM Bİrleşik Mağazalar a.ş olarak geçer yani her harfin bi açılımı yoktur Bİ=birleşik
    M=mağazalar anlamına gelmektedir. 4 yıl BİM'de çalışmış ve müdürlük yapmış biri olarak bu söylediklerimin doğru olduğuna inananbilirsiniz bu arada orda çalışırken gelen müşterilerinde ençok sorduğu soru buydu ve kendilerince onlarda bazı açılımlar yapmışlardı en komik olanıda ilk zamanlarda BİM mağazalarının migrosların hemen karşısında açılması nedeni ile BİTİR İŞİNİ MİGROSUN olarak bi açılım olmasıydı. A-101 mağazalarınında BİM'lerin ilk sahibinin BİM'leri satması ile yeni mağzalar zinciri kurmaya başlamasıyla başlamıştır A-101 lerden önce KOZMETİK ağarlıklı ürünler satan FOUR YOU mağazalarını açan ve bu alanda başarılı olamayınca bu konsepti değiştirerek A-101 YANİ KLASİK Discount tarzına geri dönüş yapmıştır.KISACASI ANLIYACAĞINIZ BİM,FOUR YOU VE A-101 LER İLK OLARAK AYNI KİŞİLERE AİTDİR AMA PİYASA PAYI ARTTIKCA BAŞKA ŞAHISLARA SATILMIŞ MAĞAZALAR ZİNCİRLERİDİR

• bim birleşik mağazalar diye biliyorum. geçen gün de şurada gördüm : burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

Bin ineğe manitam

• kardeşlerim ben 2010 da konyada çalışmış bim personeliyim...bimin resmi açılımı BİM BİRLEŞİK MARKETLER A.Ş....
    ayrıca bazı arkadaşlar a-101 in açılımınıda sormuş açıklıyım a-101 ayda 101 market demek..bu hedefleri..bimde aynı şekilde 5000 mi veya 5500 mü market sayısına ulaştığında tüm yabancı marka ürünlerin satımını durduracak.sadece kendi adına ürettirdiği ürünleri satacak...aslında içerik olarak a-101 ile aynı..çalışma prensipleri bile aynı..
  • yaw kardeşim bunun bi standardı yok bende IT (Information Technolog=Araştırma geliştirme departmanı ) sektöründe çalışmaktayım . benim birimiminde adı BİM 'dir yani "Bilgi Sistemleri Merkezi " ...
  • Ben İnsan Mıyım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.