Şimdi Ara

~~BİM FAN CLUB + BİMCELL ÜYELERİ BURAYA !~~ 883 KİŞİ OLDUK! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.310
Cevap
20
Favori
76.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Ultimate B.İ.M. Solider"

olsun!

(bu arada BİM=>Being Intelligent Man)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cefakar. -- 23 Mart 2012; 0:57:16 >
  • dün bimden 95 kurusa aldığım soslu mısırı demin açtım bayat çıktı yarın götürüp iademi etsem diyorum görevliler 95 kuruşluk malı getirdim diye suratıma bon bon bakarlarmi diye çekiniyorum valla:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nocturnal Depression

dün bimden 95 kurusa aldığım soslu mısırı demin açtım bayat çıktı yarın götürüp iademi etsem diyorum görevliler 95 kuruşluk malı getirdim diye suratıma bon bon bakarlarmi diye çekiniyorum valla:)

Fiş varsa sorun olmaz
  • Beni de ekle hocam :)
  • Beni de ekleyin.
  • benide ekleyiniz..
  • Ekledim
  • Selamlar bu bimde satılan mısır gevrekleri iyi mi biliyor musunuz? çikolatalı olanlar saman dan beterdi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

Selamlar bu bimde satılan mısır gevrekleri iyi mi biliyor musunuz? çikolatalı olanlar saman dan beterdi de.

En iyisi Simbat soslu fıstık onu al
  • dışardayızdır arkadaşlarımla..- lan oğlum bir şeyler alalım lan!!! der birisi..kafayı bi çeviririz BİM! öyle bi mabeddir ki 5M Migros'u elinin tersiyle tokatlar...carrefour muş!! PEH hepsini ekarte eder.....

içeri girmek o kadar kolay değildir! herkesin harcı değildir! ardı ardına 2 kapı...2. kapıyı açarken 1. nin kapandığından emin olmak istersiniz! o kadar mabeddir sizin için...

içeri girip aldığınız nefes sanki cennetin tohumlarıdır...sağınıza bakarsınız 0.75krs etiketi,solunuza bakarsınız 0.65 yazar... 1tl yi aşan hiç bir şey yoktur adeta...cennetin bahçesini aralamışcasına sevinir,ve bu mutluluğu elinizde aldığınız LeCola ile paylaşırsınız..aldığınız her yudum sizi 25 kuruşluk gofret ve keklerin olduğu reyona sürükler...krakerinizi unutmazsınız...

arkadaşlarınızla vermiş olduğunuz bu kısa kokteyl i tabikide tatlı yemeden yarım bırakamazsınız!.. sütlaç mı desem? kazandibi mi?...

ah bim...

özet geçiyorum..tabiiki de ekle moruk

• O içeri girdiğinde verdiği huzur hiçbir yerde yok
  • Ekle benide kardeş.
  • Ekleeeeee.
  • Yarın Le'Cola alacağım

• benide bim party king olarak ekle kardeşim
  • Benide ekleyin :D
  • Ekle Hocam
  • Ekle kardeşim
  • Baya BİM'e giden varmış bu kadar sanmıyordum
  • Ekle
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.