Şimdi Ara

Bim den aldığım Ses Bombası İncelemem

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
57.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 tl ye aldım deli ses veriyor ve baya kaliteli görünüyor.

Android ses ölçer ile alınan sonuç:

Bi laptopun hoperlorundan daha fazla ses veriyor bozulma ve çatlama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat_ps3 -- 20 Aralık 2011; 20:14:17 >

• Mesajım bulunmalı..

Misal , kalabalık 30-35 kişilik bir oda'nın ortasına atılsa, gaz veya sis bombası etkisi yaparmı?Milleti panikletirmi? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Goldmaster mobile-10 almıştım 30 TL'ye içini hoparlör kablolarını 5 hoparlöre bağladım öyle bile çok rahat kaldırıyordu bu nasıl bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Mesajım bulunmalı..

Misal , kalabalık 30-35 kişilik bir oda'nın ortasına atılsa, gaz veya sis bombası etkisi yaparmı?Milleti panikletirmi? :)

bomba değil arkadaşım hoparlör gibi bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 20 Aralık 2011; 19:35:27 >
  • Abartmayın.O kadar fazla ses cıkarmıyor
  • Bir de kaç RMS acaba kullanma klavuzunda yazıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

Abartmayın.O kadar fazla ses cıkarmıyor

Kardeş baya ses veriyor ya :) yani talep eden olursa son ses açıp androidin desibel uygulaması ile ölçüm yapayım :)

kaç RMS yamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

quote:

Kardeş baya ses veriyor ya :) yani talep eden olursa son ses açıp androidin desibel uygulaması ile ölçüm yapayım :)

kaç RMS yamıyor

Yapsana bi desibel ölçümü Goldmaster 85 desibel veriyordu :D [iyice goldmaster reklamı oldu komisyon alacam]
  • 15'e iyi gibi görünüyor hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

quote:

kaç RMS yamıyor

Yapsana bi desibel ölçümü Goldmaster 85 desibel veriyordu :D [iyice goldmaster reklamı oldu komisyon alacam]

Ölçüm yapacak aletim yk

Sen demişsin ya
  • Yap bakalım ayrıca video'da açtığın şarkıdan pek bişey anlaşılmadı.Laptop hoperlöründen daha fazla ses çıkarır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Mesajım bulunmalı..

• quote:

Orijinalden alıntı: thekurufasulye

Yap bakalım ayrıca video'da açtığın şarkıdan pek bişey anlaşılmadı.Laptop hoperlöründen daha fazla ses çıkarır mı?

2'ye katlar
  • Bende almayı düşünüyorum bunu
  •  Bim den aldığım Ses Bombası İncelemem
  • Video'yu izledim ama pek fazla ses geldiğini sanmıyorum.Eğer gerçekten çok ses verdiğini söylüyorsanız size inanırım ve az sonra gidip alacagım galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Video'yu izledim ama pek fazla ses geldiğini sanmıyorum.Eğer gerçekten çok ses verdiğini söylüyorsanız size inanırım ve az sonra gidip alacagım galiba.

Laptop hoperlöründen daha fazla ses veriyor
  • Ses kalitesizse ne ise yarar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x-mini kullanıyorum 110 liraya aldım ben ses sistemiyim diyen nice sistemi dize getirir.

X-mini MAX II Capsule Speaker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nymphea7 -- 20 Aralık 2011; 20:22:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Tranquillity

Ses kalitesizse ne ise yarar?

Bi z5500 kalitesi beklememek lazım sonuçta çatlamıyor yada bozulmuyor ve orta boy bir odayı şenlendirebilir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.