Şimdi Ara

Bim'de Yarın Masa ve Koltuk Satıyolarmış Alim mi?(Resimle Destekledim Konuyu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gazetede gördüm bimde yarın pc masası. çekme yeri var ve bir masa şeklinde kasa yeri filan yok zaten bana lazımda değil. tek eksisi üstünde rafı filan olmayışı. alan tasarrufu etmek için iyi olurdu ama napalım idare etcez. ve masanın yanında dönen koltuk. kolları yok ancak. ikisi birlikte 80 tl. benim ihtiyacım var ne diyorsunuz alayımmı? nasıldır? ona göre bu sabah 5 gibi evden çıkıp bime gidicem.

resminide buldum bakın işte bu
    http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/bilgisayar-masasi-ve-sandalyesi.html

Bim'de Yarın Masa ve Koltuk Satıyolarmış Alim mi?(Resimle Destekledim Konuyu)

Masa : ~73x75x45 cm
    Sandalye : ~43x47x50 cm
    Yükseklik ayarlı
    3 yıl üretici garantisi

Ayrıca fiyatıda 80 tl değil 79.90 tl imiş onuda hatırlatim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalsiyum -- 31 Aralık 2010; 0:43:46 >

• alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinkhal

alma

bir nedeni olmalı?
  • velim
  • 0.5 mm suntadan yapılmış
  • yok
  • sandalyesi tek satılıyorsa bende alim sandalyem yok yerden yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

sandalyesi tek satılıyorsa bende alim sandalyem yok yerden yazıyorum

sebepsizce güldüm teşekkürler serhat_ps3
  • adam akıllı cevap verin ne diyorsunuz? yoksa mete modunu aktif haline gitircem balta detected
  • Hala burdamısın şimdiden sıraya gir çünkü tükenir hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA060

Hala burdamısın şimdiden sıraya gir çünkü tükenir hemen

sahimi hacı 5 de çıkmayı düşünüyodum
  • Ben bir süre orman ürünleri satışı yaptığım için biraz bildiğim kadarıyla açıklamaya çalişim böyle ürünler genelde piyasanın en ucuz suntası kullanılıyor içi normal suntalara göre daha boş eğer daha iyisini alırım ilerde diyorsanız hiç bulaşmayın derim
  • bim sabah kaçta açılıyor?
  • arkadaşlar sakın almayın benden söylemesi nedenini sormayın ama sakın almayın tek bunu söylüyorum hadi iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABREC

Ben bir süre orman ürünleri satışı yaptığım için biraz bildiğim kadarıyla açıklamaya çalişim böyle ürünler genelde piyasanın en ucuz suntası kullanılıyor içi normal suntalara göre daha boş eğer daha iyisini alırım ilerde diyorsanız hiç bulaşmayın derim

benim param yok
  • yorum yapmayacaksanız çıkıyorum yavaştan
  • İhtiyacın varsa al. Seni uzun süre idare edecektir. Üstüne çıkıp tepinmeyeceksin herhalde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

İhtiyacın varsa al. Seni uzun süre idare edecektir. Üstüne çıkıp tepinmeyeceksin herhalde?

3 kilo ağırlığındaki notebookumla 150 gr ağırlığındaki muosemi ve 300-400 gr. ağırlığındaki kupamdan başka birşey koyacağımı zannetmiyorum.
  • yanına battaniye al
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalsiyum

quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

İhtiyacın varsa al. Seni uzun süre idare edecektir. Üstüne çıkıp tepinmeyeceksin herhalde?

3 kilo ağırlığındaki notebookumla 150 gr ağırlığındaki muosemi ve 300-400 gr. ağırlığındaki kupamdan başka birşey koyacağımı zannetmiyorum.

Güle güle kullan o halde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.