Şimdi Ara

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
68.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eker tatlılar Migros'ta 1.79 TL'ye düşmüş, cuma son gün.
  • kazandibine bayılarak bayılarak yiyorum. ayıldığımda bir daha alıyor bi daha yiyorum:)))))kim ne derse desin hem lezzet hemde fiyat olarak bim tatlıları süper....
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunder26

en güzeli de kaymaklı ekmek kadayıfı

bimdekiler bizi şişmanlatmaya çalışyorlar.
  • Tavuk göğsü aldım. Plastik kokuyordu yiyemedim maalesef.
    Diğerlerini deniyecez artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

arkadaşlar sıcak fırsat adı üstünde sıcaktan geliyor. fiyatı sabit kalmayan ve tükenen ürünleri yazıyoruz. madem bu her zaman satılan tatlı sıcak ürünse;

-dost yoğurt
    -dost süt
    -sultan salam
    -le cola
    -aknaz örgü peyniri

vs vs.

bunların hepsi BENCE SICAK!!!

evet tatlılar çok güzel. beğendiniz veya beeğnmediniz. fakat bu tip başlıklara yazdıkça asıl sıcak fırsatlar arka sayfalara düşüyor.

dost yoğurt kadar kötü bir yoğurt yok bence,
    yağlı resmen
  • izmirdekileri özsüt üretiyor
  • kazandibi madonunkinden güzel.
    ama unutulmaması gerek sey;
    bunlar daha uzun dayanabilmesi için ekstra işlemlere tabi oluyorlar.
    bu durumda direk tatlıcıdan yemekle bimden almak farklı.
    biri hemen servis, öteki paket servis:)
  • arkadaşım özsüt te çalışıyor. tatlıları kesinlikle özsüt üretiyor. özsüt mağazalarındakinden farkı "kuru madde oranı" dedi. bu da belli belirsiz bir kalite farkı yaratıyor. 1,5 tl çok iyi fiyat. 5 tane alsan 7,5 tl yapar. arkadaşına, misafirine daha hesaplı birşey ikram edemezsiniz herhalde...
  • bimdeki tatlıyı begenmeyenler madoda özsütte aynı tatlıya 5 tl ödeyip yiyorlar demekki öyle daha lezeetli
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

bimdeki tatlıyı begenmeyenler madoda özsütte aynı tatlıya 5 tl ödeyip yiyorlar demekki öyle daha lezeetli

Üreticisi aynı olabilir, ama tadları kesinlikle aynı değil. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bim'de satılanlar kötü demiyorum, Özsüt'te satılanlar daha kaliteli.
  • bi kere profiterol almıştım sosu güzeldide kreması ekşiydi çok kötüydü artık banamı denk geliyo anlamadım
  • Ben bir kere ekmek kadayıfını almıştım Ankara Kocatepe'deki Bim'den berbattatı. Bir kere de dörtlü baklavadan almıştım o daha da berbattı. Ancak bahsettiğiniz tatlılar güzel. Sütlaç, supangle ve puding.
  • bimdeki tatlı özsüt fabrikasından çıkıyo kamyonla bimin ana deposuna geliyo oradan da bimin dükkanlarına dağıtılıyo onca yolu gezen buzdolabında bekleyen tatlı haliyle özsütün rafındaki gibi olmaz azcıık idare edin

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

quote:

Orijinalden alıntı: A380

bimdeki tatlıyı begenmeyenler madoda özsütte aynı tatlıya 5 tl ödeyip yiyorlar demekki öyle daha lezeetli

Üreticisi aynı olabilir, ama tadları kesinlikle aynı değil. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bim'de satılanlar kötü demiyorum, Özsüt'te satılanlar daha kaliteli.

• Baklava aldım bi kere, o ne rezaletti ya, glikozlu ekmek yer gibi yola falan saçtım fantezi yaptım fıstık sarmasıyla , profitterölünü, kazandibisini denemedim bilmiyorum onlar için yorum yapamıcam, ama bi kere de kestane şekeri almıştım o da berbattı.
  • Böyle perakende satılan yerlerde kendisi orada yapmıyorsa (migros ve kipa kendisi yapıyor) sütlü tatlılar alınmaz. Ancak dört keredir karpuzu bimden alıyorum süper çıktı, şeker gibi,üzerinde Adana dan alındığı yazıyordu.
  • Ben sadece sütlaçını beğendim,özsütte 5 küsur liraya satılanla arasında fark yok gibi ve gerçekten bağımlılık yapıyor,ama diğerlerini o kadar da beğenmedim,sütlaç kesinlikle fiyatının çok üstü kalitede.
  • uzun zamandır bimde goremiyorum bu tatlıları noldu acaba uretimden kalktı mı ne ayrıca lipton çayda gelmiyor berk te içilmiyoki kardesim
  • Bim'in sütlü tatlılarına özellikle kazandibine hastayım.Arabamda kasık bulunduruyorum o derece yani,ancak 2 gün once aynı bim magazasından aldıklarım son kullanma tarıhlerıne daha süre olmasına rağmen ekşimtrak bi tadı vardı.Evdekilere aldıklarımda aynı tad vardı,acaba ucuz millet nasıl olsa yiyor diye dayan gitsin mi yapıyorlar...
  • Bimdeki osmanoğlu marka tatlıları özsüt değil mado üretir. önceden aysmar diye bir marka satıyordu onları özsüt üretiyordu. ama osmanoğlununkiler aysmarınki kadar güzel olmuyor. eskiden aysmarı alırdım geçen 2-3 kere osmanoğlu aldık tadı aysmar kadar güzel değildi. fiyatına göre güzel ama aysmar olan daha güzeldi.
  • 3 farklı BİM den tatlı aldım. Hepsi bozuk çıktı. Dikkatli olun. Özellikle üzerine küçük beyaz noktalar varsa küflenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.