Şimdi Ara

Bim'de Patates İzdihamı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
3
Favori
36.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skylined

Canan kaftancı komünist değil mi? İl Başkanı olarak chp de işi ne

Chp ye Türk milliyetçisi ve Cumhuriyet Partisi diye oy veriyorsan yanlış biliyorsun yaşın küçük oku öğren

Soğuk savaşın bitmiş olması komünist düşüncenin bittiği anlamına gelmiyor Türkiye de halen mevcut bunu Tkp ile sınırlandırılması cahilliktir. Zamanında solcu diyerek rusya sevdalısı olanlar bugün bıraktı mi sanıyorsun komünist düşünceyi?hdp ile kol kola orak çekiç bayrakları yakında göklere çekilir

Alıntıları Göster
    Yaşım mı küçük? Aklın gider bence hiç girme o işlere :)

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

anasının ak sütü dediğiniz şey hırsızlık üsülsüzlük düzenbazlık hepsi var.

sizin için ak süt kavramı buysa kalsın.

biz ysk ne karar verirse saygılıyız ama bu kadar şaibe varken seçimler yenilenmezse kamu vicdanı rahat etmeyecek.

ayrıca birleştirme tutanakları bugün sisteme girilirse öne geçme ihtimalimiz yüksek.

buna rağmen yenilensin diyoruz, kapiş
    Hangi şaibe. Ortada en ufak bir şaibe yok.

Büyükçekmece diyorsan seçim öncesi şikayetçi olan CHP sorun yok diyen sizinkiler.

Tüm atamaları yapan sizinkiler. Geçersiz oyları zorla geçerli hale getiren sizinkiler.. Tek şaibe bu seçimde onu da siz yaptınız.

Bu arada birleştirme tutanakları Maltepe dışında çoktan girildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    Patronun işi az maliyetle çok para kazanmak. İşçinin derdi az çalışıp çok para kazanmak. :) Akp li olmuş chp li olmuş fark etmez. Beynine çok güveniyorsa bulsun para kendi üretsin. Misal chp lideri 50milyon dolar bulayım devretme katarlılara tank palet fabrikasını diyordu. Para var her parti tarafında. Ortaya çıkartmak için kendilerinin başa gelmesini bekliyorlardır belki.

Beyin göçü dediklerinizin çoğu yurt dışına gitme imkanı olup daha fazla para kazanmak isteyenler. Genelde işçi olarak çalışıyor. Orda fikir üretip para kazanan çok azdır. Yani burda suriyelinin afganın pakistanlının yaptığı işler gibi gittikleri yerde çok tutulmayan işleri yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbalx -- 13 Nisan 2019; 13:36:24 >
  • Beter olacaklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani benim anlamadığım 1-2 lira ucuza alınca ne olucak değermiydi bu rezilliğe büyük ihtimalle bunların çoğu varlıklıdırda evleri araslarıda vardır rezil insanlar diyecek başka birşey bulamıyorum bunlar ne kadar varlıklı olursa olsun ruhları fakir bedava mezar bulsalar düşünmeden girerler

• Bu gözler iphone almak için geceden kuyrukta bekleyenleride gördü. Vakti çok olan insanın yapamayacağı şey yoktur. 1-2 tl diyorsun ben 25kuruş vermemek için cebimde poşet taşıyorum.

Atalarımız ne demiş damlaya damlaya göl olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Bu gözler iphone almak için geceden kuyrukta bekleyenleride gördü. Vakti çok olan insanın yapamayacağı şey yoktur. 1-2 tl diyorsun ben 25kuruş vermemek için cebimde poşet taşıyorum.

Atalarımız ne demiş damlaya damlaya göl olur
    Oha savunucam diye iphone örneği verdi

• ben de birbirlerini ezmişler kavga etmişler falan sandım, normal girmişler alabilen almış alamayan devam etmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Patronun işi az maliyetle çok para kazanmak. İşçinin derdi az çalışıp çok para kazanmak. :) Akp li olmuş chp li olmuş fark etmez. Beynine çok güveniyorsa bulsun para kendi üretsin. Misal chp lideri 50milyon dolar bulayım devretme katarlılara tank palet fabrikasını diyordu. Para var her parti tarafında. Ortaya çıkartmak için kendilerinin başa gelmesini bekliyorlardır belki.

Beyin göçü dediklerinizin çoğu yurt dışına gitme imkanı olup daha fazla para kazanmak isteyenler. Genelde işçi olarak çalışıyor. Orda fikir üretip para kazanan çok azdır. Yani burda suriyelinin afganın pakistanlının yaptığı işler gibi gittikleri yerde çok tutulmayan işleri yapıyorlar.
    Kavramları çorba etme beyin göçü ile iş gücü göçü farklı şeyler ne kadar mühendis gidiyor öğren önce

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Black pattis day
    Yarım saattir gülüyorum.

• Niye kiskaniyorsunuz,bunlar bolluk izdihamı.Asıl ayıp yağ ve tüp kuyruklarında.Onlar patates ve soğan'dan daha ucuz çünkü!!!

Şaka bir yana da bu guruhun çoğunun dedesi,kendisi veya babası yağ ve tüp kuyruğu görmüş ve onun kuyruk acısıyla yaşıyorlar.Akp'ye oy veren orta yaş ve üstü seçmenin %50'si sırf o zamanlarda bu kuyruklar olduğu için oy veriyor.Ki zaten Reis-i Cumhur'un dilinden düşürmediği seçim argumanlarindan biride;Chp=Yağ ve Tüp kuyruğu sözü olmuştur hep.

Ama gel gör ki yıl olmuş 2019 dünya üzerinde herhalde birkaç Afrika ülkesi hariç patates ve soğan için milletin izdiham yaşadığı başka bir ülke yoktur.Belki bu yüzden de dünya bizi kiskaniyordur ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msgunes -- 13 Nisan 2019; 14:9:46 >
  • kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sana şöyle örnek vereyim normalde ayda 400 lira vergi öderim ama muhasebenin bir halt yemesi bu ay 1500 lira vergi gelmiş muhasebeyi aradım bir iki konuştum dayanmadım kapattım yani 1100 ün peşine düşek enerji bile yok nerdeki 1-2 liranın peşine düşeyim şimdi herhalde zenginsin diyeceksin ama ağır fakirim 120 bin civarı borcum var akp sağolsun dolar yüzünden 70 bin olan borç 120 bin oldu gün geçtikçede artıyor

• 0:32 deki sarıklı emmi sepetteki patatesleri poşetine mi dolduruyor ben mi öyle anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karneyle ekmek dağıtanlar mı bunu söylüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçende gittim markete patates indirimde. 0.25 euro şöyle 5-6 kilo aldım haşlama yapıyorum. Malum kilo var.

• Bunu gören almanya ve avrupa bizi kıskandı, ekonomi çok iyi diyenler şimdi saray yaptırıyor,halk ayakta alkışlıyor,
  • ezmek icin demiyorum; bu her ulkede var ancak biz de cok
    iste okuma yazma bilmeyen, 6 kere 6 yi soyleyemeyen, tarih bilgileri osmanli olan insanlar, bizlerin imkanlarini ve gelecegini belirliyor
    agir bi cumle ama gercek bu

• siyasal İslam köpek pisliğidir
    demokraside halk suçludur
    Türkiye de rejim aristokrasi olmalıdır. kapıdan girenlerin topluma katkısı değil doğmamış çocuğu zararı vardır.
    kabul edin toplumun büyük kısmı lüzumsuz insanlardan oluşuyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.